Facebook اعلام جدید با ویژگی های حفظ حریم خصوصی برای رسول

صرف نظر از آنچه ما فکر می کنم در مورد Facebook, این شرکت در تلاش است برای حفظ اطلاعات کاربران را به عنوان به

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 مرداد 1399
صرف نظر از آنچه ما فکر می کنم در مورد Facebook, این شرکت در تلاش است برای حفظ اطلاعات کاربران را به عنوان به عنوان امکان پذیر است اگر چه خود را از چشم کنجکاو. امروز این شبکه اجتماعی غول پیکر در زمان یک گام به سمت دستیابی به یک ادم امنیت سیستم برای مسنجر کاربران است.

داستان کوتاه Facebook اعلام جدید حفظ حریم خصوصی و امنیت ویژگی های خواهد شد که از آمدن به مسنجر در روزهای آینده و ماه. یکی از اولین برنامه قفل کاربران امکان می دهد اضافه کردن یک لایه امنیتی دیگر به پیام های خصوصی. هنگامی که برنامه قفل فعال است, شما خواهد شد نیاز به تأیید هویت با اثر انگشت خود را از چهره برای قفل برنامه مسنجر.

با توجه به Facebook بدون اطلاعات در مورد لمس و یا در صورت شناسایی ارسال می شود و یا ذخیره شده توسط Facebook, پس از احراز هویت انجام می شود به صورت محلی بر روی گوشی شما. این برنامه قابلیت قفل در دسترس است بر روی آی فون و آی پد از امروز شروع اما کاربران اندروید می توانید آن را به عنوان به خوبی در چند ماه آینده.

اگر شما یک کاربر iOS شما پیدا کردن این برنامه جدید قفل کردن گزینه جدید در تنظیمات حریم خصوصی بخش. بله تاپیک جدید تنظیمات حریم خصوصی در بخش مسنجر نرم افزار که باید آن را آسان تر برای سفارشی کردن تجربه خود را و تنظیمات را انتخاب کنید که بهترین کار برای شما. شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن نوع مخاطب برای داستان های خود را و همچنین افراد مسدود شده و خاموش ،

اما این همه نیست! Facebook نشان داد که این کار را به کنترل های جدید برای مسنجر کاربران که اجازه خواهد داد که آنها را به را انتخاب کنید که می توانید پیام و یا تماس با آنها را به طور مستقیم و چه کسی نمی تواند. این کنترل شبیه به آن اضافه شده به Instagram بازگشت در ماه دسامبر هر چند Facebook را ارائه نمی دهد اتا نشده است.

در نهایت Facebook تایید کرد که آن را به کار بر روی راه های اضافی برای محافظت از مسنجر کاربران مانند تاری تصاویر در پیام درخواست پوشه از ویژگی های است که می آید در دستی زمانی که شما در حال گرفتن پیام از مردم که شما نمی دانید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای خودتان تصمیم می گیرید که آیا یا نه شما می خواهید برای دیدن تصویر قبل از پاسخ دادن یا مسدود کردن و گزارش حساب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن