آخرین Samsung Galaxy S20 فوق العاده 5G نقص ممکن است یکی از بدترین و در عین حال

آن است که به طور کلی نمایشگاه به انتظار جدید بالا پایان گوشی های هوشمند به طور کامل در هر راه است ؟ مطلقا نه.

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 اردیبهشت 1399
آن است که به طور کلی نمایشگاه به انتظار جدید بالا پایان گوشی های هوشمند به طور کامل در هر راه است ؟ مطلقا نه. اما هنگامی که گفت: دستگاه شروع می شود در یک زشت و ناپسند $1,400 با لاشی 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی آن را قطعا ناعادلانه به انتظار یک درجه خاصی از برتری در سراسر هیئت مدیره و کوتاه تر از میانگین لیستی از معایب و نقاط ضعف است.
بدیهی است که یکی از "دستاورد" جهان شماره یک فروشنده گوشی های هوشمند نمی خواهم در ارتباط با آخرین آن گوهر تاج به خصوص در این بسیار دشوار دوره برای صنعت تلفن همراه (و بسیاری از صنایع دیگر). در حالی که برخی از مشکلات شایع تر از دیگران هستند و چند می تواند عینی بود که به عنوان جدا شده در این طرح بزرگ از چیزهایی که هر یکی از جدید می افزاید: به شدت ناقص تصویر از یک گوشی که باید واقعا فوق العاده نزدیک به کمال برای متقاعد کردن ما $1,400+ گوشی نیاز به وجود داشته باشد.

رویش ترک و سوراخ خمیازه

اما اگر خود مغرور سخت به عنوان ناخن پوشش است نه به اندازه کافی برای محافظت از گوشی در برابر نامرئی دشمن به دنبال آسیب بزرگ به بیرون زده رو به عقب دوربین با ماژول? و اگر گفت: آسیب شد و به نظر می رسد صرف هفته و حتی چند روز پس از گرفتن دستگیره در تلویزیون قدرتمند (اما به ظاهر نه چندان قوی) S20 فوق العاده برای اولین بار ؟ صدای دلخراش آن را نمی کند?

در حالی که بدیهی است که غیر ممکن است برای تأیید این ادعا ما نیز باور نمی کنم همه دروغ است که انکار تخریب شده اند می تواند ناشی از افت و یا هر چیز دیگری عینی توجیه این نوع از آسیب. نیز وجود دارد یک نگرانی تعداد زیادی از مردم گفت: دوربین های شیشه ای ترک خورده در حالی که آنها تا به حال تلفن های خود را "محافظت" با موارد گران بدون هیچ چیزی خارج از عادی اتفاق می افتد به توضیح و یا foreshadow مرموز حوادث.

در صورتی که شما نگرانم اولین حوادث گزارش شده بیش از یک ماه پیش اما اگر چه تعداد آنها به نظر می رسد که به طور پیوسته افزایش یافته است پس از آن ما می خواهم هنوز هم این نظر بسیار گسترده موضوع است.

سامسونگ نیست مصرف سرزنش و تعمیرات می تواند هزینه

به دلیل مشکلات نیست به خصوص گسترده (به خصوص با توجه به شگفت انگیزی بالا محبوبیت عجیب S20 فوق العاده) شما نباید برای شنیدن شوکه سامسونگ هنوز به تأیید وجود هر نوع نقص طراحی wreaking این ویران در حال حاضر ناقص چهار دوربین نصب.

در حالی که ما قطعا می توانید درک کنند که آن را هنوز هم ناامید کننده برای دیدن چند "محصول کارشناسان" در سامسونگ رسمی جامعه صفحات وب با عجله به برچسب این وضعیت به عنوان "آسیب های لوازم آرایشی و بهداشتی" که البته نه تحت پوشش شرکت گارانتی استاندارد. وجود دارد به ندرت تا این حد دود بدون حداقل یک جرقه از یک زمینه ای آسیب پذیری و آن را به خوبی خواهد بود برای دیدن Samsung بررسی چند مورد از این گزارش قبل از اینکه باعث به کاربران برای پرداخت از جیب برای تعمیرات رسیدن به 400 دلار و حتی بیشتر در بسیاری از کشورها است.

خبر خوب این است شما می توانید به شدت کاهش می دهد که هزینه 100 $اگر شما یک سامسونگ حق بیمه مراقبت های عضو, اما خبر بد این است که رفع این مشکل ممکن است برخی از زمان با توجه به بسیاری از فروشگاه ها و مراکز تعمیر بودن بسته برای کمک به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

علاوه بر این در شرایطی که یک تحقیق کامل از شرایط اطراف این حوادث زیادی تحت تاثیر قرار Galaxy S20 فوق العاده 5G صاحبان طبعا با احتیاط از پوشش فوق هزینه های تعمیر خود را از ترس جایگزینی احتمالا معیوب شیشه ای ممکن است نه حل مسئله هسته برای خوب است. و شما فکر می کنید سبز رنگ اشکال بد بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن