Plex جدید تلویزیون های خدمات است که بیش از 80 کانال ها و هزینه های $0

Plex فقط راه اندازی یک تلویزیون زندگی می کنند رایگان سرویس با بیش از 80 کانال های موجود برای جریان. تعداد کمی

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
 • Plex فقط راه اندازی یک تلویزیون زندگی می کنند رایگان سرویس با بیش از 80 کانال های موجود برای جریان.
 • تعداد کمی از کانال های پیچیده زنده تلویزیون هستند چه شما می خواهم پیدا کردن با یک کابل اشتراک وجود دارد طیف گسترده ای از محتوا از ورزش به اخبار به بچه ها نشان می دهد به انیمیشن به فیلم های کلاسیک.
 • Plex زنده تلویزیون اکنون در تلویزیون اپل iOS, Roku, Amazon Fire آندروید, Android TV و دسکتاپ.

پیچیده است که یکی از گسترده ترین بازیکنان رسانه ها و سیستم عامل در بازار, اما آن قابلیت رشد دوباره این هفته به عنوان شرکت در حال راه اندازی یک تلویزیون زندگی می کنند رایگان سرویس با بیش از 80 کانال های که در دسترس خواهد بود در بیش از 220 کشور جهان است. این سرویس می پیوندد 14,000 رایگان, فیلم, مستند, و تلویزیون را نشان می دهد در حال حاضر در دسترس از طریق پیچیده بر روی تقاضا و پوشش می دهد طیف گسترده ای از منافع از اخبار به ورزش به کارتون ها و بیشتر.

به عنوان پیچیده یادداشت در وبلاگ خود آن قبلا فقط امکان تماشای کانال های محلی زندگی می کنند از طریق پیچیده با یک آنتن رادیو و پیچیده عبور کند اما در حال حاضر شما می توانید اضافه کردن 80+ کانال های جریان به زمین خود را با هیچ سخت افزار اضافی. اگر شما می خواهید برای بررسی از برنامه های زنده تلویزیونی انتخاب حرکت به یک بخش جدید به نام "زنده تلویزیون در Plex" در نوار کناری از نرم افزار است. در اینجا شما پیدا کردن یک راهنمای شبکه شبیه به یک کابل خدمات مانند طیف را ارائه دهد.

هنگامی که شما برای باز کردن راهنمای شما خواهد شد با تعدادی از کانال های از جمله رویترز و یاهو امور مالی برای اخبار; الکتریکی در حال حاضر, بایگانی, فیلم های پلیسی برای فیلم; 80s, پارتی, پارتی Tyme کارائوکهو Texas-Sized بازدید برای موسیقی; Tastemade و پخت و پز پاندا برای مواد غذایی; CONtv و RetroCrush برای انیمه; AFV Español برای اسپانیایی زبان را نشان می دهد; تن عینک, هیولا کودکان و نوجوانانو KidsFlix برای کودکان و نوجوانان را نشان می دهد; fubo شبکه ورزش به صورت زنده ورزشی; و IGN تلویزیون برای esports فقط به نام یک تعداد انگشت شماری از 80+ کانال های پیچیده.

علاوه بر این کانال های سنتی با انواع محتوا نیز وجود دارد کانال اختصاص داده شده به یک نمایش یا ایده مانند باب راس کانال و معامله و یا هیچ معامله کانال. این است که خود را به جای زنجیر و یا یوتیوب تلویزیون, اشتراک, اما آن را سخت به استدلال می کنند با این قیمت.... البته پیچیده هنوز هم به پرداخت برای این منظور ایجاد free live TV خدمات ممکن است شما را مجبور به نشستن طریق گاه به گاه, تجاری breal.

در اینجا لیست کامل از Plex برنامه های که پشتیبانی زنده تلویزیون ویژگی به عنوان پنج شنبه, جولای 23rd:

 • آمازون آتش تلویزیون (v8.3.1 یا جدیدتر)
 • آندروید موبایل (v8.3.1 یا جدیدتر)
 • Android TV (v8.3.1 یا جدیدتر)
 • تلویزیون اپل (v7.3.1 یا جدیدتر)
 • Chromecast
 • iOS (v7.3.1 یا جدیدتر)
 • Plex برنامه های وب (v4.38.2 و یا جدیدتر)
 • Roku (v6.6.5 یا جدیدتر)

Plex می گوید که به روز رسانی به صورت نرم افزار بر روی تلویزیون اپل در iOS دستگاه های Roku, Amazon Fire, آندروید موبایل, اندروید, تلویزیون, و در دسکتاپ برای اضافه کردن برنامه های زنده تلویزیونی قابلیت نورد در حال حاضر در حالی که به روز رسانی برای تلویزیون های هوشمند و کنسول های بازی در حال آمدن به زودی. پس از آن به نظر می رسد شما می توانید آن را به میل خود و یا پنهان کردن آن در دسترس نباشد.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im