این رسمی: T-Mobile به تازگی به فروش می رسد با حداکثر سرعت دویدن اعتباری کسب و کار به ظرف

به نظر می رسد مانند T-Mobile / ظرف حماسه است در نهایت بیش از. سازمان ملل متحد حامل امروز اعلام کرد که این بست

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 تیر 1399
به نظر می رسد مانند T-Mobile / ظرف حماسه است در نهایت بیش از. سازمان ملل متحد حامل امروز اعلام کرد که این بسته مقابله با ظرف برای فروش با حداکثر سرعت دویدن اعتباری کسب و کار افزایش همراه است. تاریخ معامله شد نشان داد کمتر از دو هفته با تشکر از یک ثانیه پر کردن ساخته شده توسط ظرف و مورخ 17 ژوئن.به عنوان برخی از شما احتمالا در حال حاضر می دانیم تقویت موبایل فروش به ظرف یکی DOJ (وزارت دادگستری) و FCC (کمیسیون ارتباطات فدرال) اصلی مورد نیاز به عنوان بخشی از T-Mobile و Sprint ادغام روند.

ظرف پرداخت حدود 1.4 میلیارد دلار برای با حداکثر سرعت دویدن اعتباری کسب و کار اگر چه مقدار است موضوع به یک رسم و پس از بسته شدن سرمایه در گردش تنظیم T-Mobile گفت: در بیانیه رسمی. روشن دید ظرف در حال حاضر 9.3 میلیون بیشتر مشتریان با تشکر از خرید موبایل تقویت.

این مهم است به یاد داشته باشید که همه تقویت تلفن همراه و بی سیم ظرف مشتریان خواهد شد که دسترسی به شبکه T-Mobile از طریق MVNO (mobile virtual network operator) و زیرساخت MNO (mobile network operator) ترتیبات است که قادر به استفاده از رومینگ در برخی مناطق تا زمانی که ظرف را 5G شبکه می رود زندگی می کنند.

این معامله شامل برخی از نامه های دیگر از جمله یک طیف قرارداد خرید بین ظرف T-Mobile و Sprint. آن را هنوز مشخص نیست اگر ظرف را حفظ خواهد کرد موبایل تقویت هویت نام تجاری و یا اعتباری کسب و کار خواهد بود rebranded پس از کسب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب