آیفون محموله می تواند رسیده اند سطح رکورد در Q1 سال 2020 نبود COVID-19: گارتنر

پس از هفت دوره متوالی از کاهش بازار گوشی های هوشمند شد و در نهایت نشان نشانه هایی از بهبود در Q3 2019. چیزهایی

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 خرداد 1399
پس از هفت دوره متوالی از کاهش بازار گوشی های هوشمند شد و در نهایت نشان نشانه هایی از بهبود در Q3 2019. چیزهایی بودند بهتر انتظار می رود در این سال با یورش 5G را فعال کنید گوشی های هوشمند است. اما پس از آن COVID-19 اتفاق افتاده است. همه گیر و در نتیجه مستندات باید wreaked ویران کردن اقتصاد است. بسیاری از مردم گذاشته شده است و دیگران از ترس به سرنوشت مشابه. و در این زمان تست گوشی های هوشمند به نظر نمی رسد به یک اولویت برای بسیاری از مصرف کنندگان است.
 
با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت گارتنر صنعت گوشی های هوشمند تجربه بدترین حالت آن کاهش تا کنون در سه ماه اول سال به دلیل بیماری همه گیر. با استثنا از Xiaomi همه بالا 5 فروشندگان دیدم محموله های خود را اسلاید در طول سه ماهه.

اپل می تواند مورد ضرب و شتم Huawei در Q1 اگر همه چیز متفاوت بود


به طور کلی فروش رفته 20 درصد در سال بیش از سال در Q1 سال 2020 به 299 میلیون واحد است. سامسونگ شاهد کاهش شیب نزدیک به 23 درصد که در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. بخشی از دلیل آن است ناکارآمد آنلاین کانال. پوشش نقره ای در اینجا این است که کاهش می توانست خیلی بدتر اگر سامسونگ تا به حال برجسته حضور در چین است. با مجموع محموله از 55 میلیون واحد این شرکت باقی مانده بالا فروشنده در Q1.


Huawei بدترین آمار فروش غلت 27 درصد در سال در سال به 42.5 میلیون واحد است. آن را کمک نمی کند که همه چیز در حال حاضر خوب پیش نمی رود این شرکت با دسترسی به آن برای ما منشأ سخت افزار و نرم افزار قطع کردن.

اپل شانس بهتر از این دو تولید کنندگان. آن را فروش کاهش 8 درصد در Q1 سال 2020 است. اپل بود را به یک شروع خوب قبل از coronavirus زده به لطف سیستم جدید. گارتنر معتقد است که فروش آیفون را به یک رکورد در سطح Q1 اگر همه گیر نشده بود اتفاق افتاد. اگر چه با عرضه اختلالات فروشگاه تعطیلی و کاهش هزینه های مصرف کننده تبدیل جزر و مد در فوریه خرید و فروش آنلاین و از سرگیری تولید کمک شرکت بهبود می یابند به حدی در ماه مارس است.


اپل در حال حاضر در فاصله قابل توجه از این تعداد 2 نقطه و شاید اگر همه چیز طبیعی بود این امر پیشی گرفته اند Huawei در Q1.


Xiaomi فروش افزایش 1.4 درصد از ژانویه تا مارس و گارتنر ویژگی های است که به قوی محموله های Redmi گوشی در بازارهای جهانی و حضور آنلاین قوی.


گارتنر قبلا گفت که انتظار می رود محموله های گوشی های هوشمند برای کاهش 14.6 درصد در این سال است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب