سونی تایید می کند که بیشتر PS5, بازی آشکار خواهد شد 'به زودی'

سونی هنوز برای فاش کردن طراحی پلی استیشن 5 یا هر گونه اول نسل بعدی بازی ها. در جلسه اخیر سونی مدیر عامل Kenich

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 اردیبهشت 1399
  • سونی هنوز برای فاش کردن طراحی پلی استیشن 5 یا هر گونه اول نسل بعدی بازی ها.
  • در جلسه اخیر سونی مدیر عامل Kenichiro یوشیدا گفت که این شرکت قصد دارد به "معرفی یک فوتی و فوری خط از عناوین به زودی" اگر او نمی ارائه هر گونه خرما.
  • اخیر شایعات نشان می دهد که سونی را نگه دیجیتال آشکار رویداد در اوایل ماه ژوئن است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دیگر که سونی است که سکوت در مورد برنامه های خود را برای پلی استیشن 5 بیشتر شایعات و نشت می بینیم. طی چند روز گذشته ما شنیده می شود که سونی در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک مجازی آشکار رویداد در ماه ژوئن 4th, و سپس یک دوم گزارش پیشنهاد شده است که این رویداد شده است به تعویق افتاد. این رویداد است که انتظار می رود به عنوان رونمايي از PS5 طراحی و همچنین به عنوان اولین و برخی از بزرگترین بازی های آینده برای این کنسول نسل بعدی در راه اندازی.

سونی هنوز به هر گونه اعلام رسمی در مورد شایعه رویداد اما در طول سونی استراتژی شرکت در جلسه روز سه شنبه مدیر عامل و رئیس جمهور Kenichiro یوشیدا اشاره به طرفداران پلی استیشن است که آنها نمی خواهد که به صبر بسیار طولانی برای دیدن برخی از بازی ها که در حال توسعه هستند برای پلی استیشن 5.

"با ترکیب سرعت haptics و صدا در ما بیشتر می تواند بهبود تجربه فوق العاده در دسترس بر روی PS4 ساخت PS5 واقعا نسل بعدی کنسول با ارائه بازی تجربه که قبل از ممکن نیست" اظهار داشت یوشیدا در این جلسه. "بازی برای PS5 که تحویل این تجربه بازی جدید ساخته شده توسط هر دو 1 و توسعه دهندگان 3rd حزب و ما قصد داریم به معرفی یک فوتی و فوری خط از عناوین به زودی."

مایکروسافت در حال حاضر ما داده مختصر و مفید از ایکس باکس سری X سخت افزار و نمایش های بازی خواهد شد که قابل پخش در کنسول در ماه به آن اجتناب ناپذیر به نظر می رسید که سونی به دنبال کت و شلوار قبل از بیش از حد طولانی است. این است که نزدیک ما بدست رسمی تایید که شایعه رویداد.

یوشیدا صحبت کرد و به طور گسترده در مورد ویژگی های PS5 در حالی که تقویت کننده این کنسول هنوز در مسیر راه اندازی این فصل تعطیلات. یوشیدا توضیح داد که "از طریق سفارشی طراحی شده با سرعت بالا SSD ما برنامه ریزی برای تحقق بخشیدن به بازی سرعت پردازش داده ها که در حدود 100 برابر سریع تر از PS4 است." بازی را بار سریع تر از آنها تا کنون بر روی پلی استیشن 4 و بازیکن قادر خواهد بود به حرکت از طریق بازی جهان "تقریبا در یک لحظه."

او همچنین در مورد DualSense کنترل, که ویژگی های بازخورد لمسی "برای ایجاد احساس سنگینی در هنگام عبور یک ماشین بیش از یک جاده گلی" و تطبیقی که باعث "ایجاد احساس شاداب برای شما به ارمغان زمانی که یک کمان کشیده است." ما اولین نگاه اجمالی از DualSense در ماه آوریل و پس از آن نشت پیشنهاد کرد که کنترل خواهد شد خرده فروشی برای $59.99 در آمریکا هنگامی که آن را راه اندازی در نوامبر 20, 2020.

در نهایت یوشیدا تصریح کرد چقدر مهم 3D صوتی خواهد بود به تجربه: "با نصب سفارشی 3D صوتی واحد پردازش در PS5 ما را ساخته اند آن را ممکن است برای ارائه متنوع و پیچیده 3D صوتی تجربه است. بازیکنان می توانند تجربه صدا است که حرکت از جلو به پشت بالا به پایین و تمام اطراف آنها را."

این نیست که در اطلاعیه بزرگ پلی استیشن طرفداران شده است پیش بینی, اما آن را تنها یک ماده از زمان قبل از سونی در نهایت می پیچد کردن PS5 و تلاش برای متوقف کردن قطار فراری است که ایکس باکس سری X.

منبع تصویر: Ubisoft

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن