آیفون 12 نرم افزار و نرم افزار حداکثر می تواند از ویژگی های اصلی صفحه نمایش ارتقا

جدید نشت نشان می دهد آی فون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max خواهد شد از ویژگی های 120Hz نمایش می دهد. برای او

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 تیر 1399
  • جدید نشت نشان می دهد آی فون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max خواهد شد از ویژگی های 120Hz نمایش می دهد.
  • برای اولین بار در iOS 14 توسعه دهنده بتا ویژگی های یک محیط جدید است که اجازه می دهد تا کاربران را به محدود کردن خود را به نمایش 60 فریم در ثانیه است که قبلا فقط در دسترس در iPad Pro با ارتقاء.
  • اپل انتظار می رود برای راه اندازی چهار آی فون جدید 12 مدل در این پاییز همه با صفحه نمایش OLED.

این سقوط اپل را راه اندازی حداقل چهار مدل های آی فون جدید که همه آنها انتظار می رود که صفحه نمایش OLED و 5G پشتیبانی می کند. زمانی که رمان coronavirus شیوع هنوز گسترش بدون کنترل در آسیا وجود دارد برخی از نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه اپل مجبور خواهد بود برای به تاخیر انداختن آن در گوشی های جدید توسط چند هفته یا حتی یک ماه یا دو اما آخرین گزارش ها به نظر می رسد نشان می دهد که اپل بار دیگر در مسیر راه اندازی آیفون 12 در ماه سپتامبر.

همانطور که مرسوم شده است در سال های اخیر ما معتقدم که ما در حال حاضر می دانیم تقریبا همه چیز وجود دارد که در مورد تمام ویژگی ها و مشخصات آیفون بعدی اما نشت هنوز به trickling با تعجب آیات در مورد اپل اولین 5G دستگاه. برای مثال در صبح روز جمعه اشاره کرد سامسونگ leaker یخ جهان در توئیتر خود نوشت که یک منبع قابل اعتماد ادعا می کند که آیفون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max خواهد شد و هر دو از ویژگی های 120 هرتز نرخ تجدید صفحه نمایش.

گوشی های آندروید با تازه کردن نرخ بالاتر از 60 هرتز هستند و یک سکه ده امروزه از کهکشان S20 به وان پلاس 8 Pro به بازی های همراه مانند Asus ROG گوشی دوم و Razer تلفن 2. در همین حال اپل هنوز به آزمایش با بالاتر از نرخ تجدید و در آن دستگاه های تلفن همراه اما یخ جهان خیلی سابقه جامد:

اضافه کردن سوخت به آتش MacRumors اشاره می کند که برای اولین بار از iOS 14 توسعه دهنده بتا که نورد در اوایل این هفته پس از WWDC سال 2020 کلیدی, آدرس جدید دسترسی به تنظیمات تحت حرکت منو به نام "محدودیت نرخ فریم" که اجازه می دهد تا کاربران آیفون تنظیم حداکثر نرخ فریم بر روی صفحه نمایش خود را به 60 فریم در ثانیه. اخیر اپل مدل است که قادر به 120 هرتز رفرش نرخ در حال حاضر این تنظیمات که به نظر می رسد حاکی از آن است که اپل به ارمغان بیاورد صفحه نمایش ارتقا به آن گوشی در آینده نزدیک نیز احتمالا به زودی به عنوان این می گیرند.

با توجه به قبلی نشت اپل راه اندازی خواهد شد 5.4 اینچ و یک 6.1 اینچی آیفون 12 — هر دو با فریم آلومینیوم و دو دوربین — و همچنین به عنوان یک 6.1 اینچی آیفون 12 Pro 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max — با فولاد ضد زنگ قاب 3 دوربین و LiDAR اسکنر — در این پاییز. یخ جهان را از منبع قابل اعتماد می گوید که تنها دو مورد آخر را از ویژگی های 120Hz, ارتقاء, نمایش, چند, چهار را افزایش با صفحه نمایش OLED.

با حداقل دو ماه و نیم قبل از اپل می کشد و پشت پرده بر روی آی فون 12 سری وجود دارد که مطمئن شوید که به مقدار زیادی بیشتر نشت در فروشگاه برای ما قبل از این شرکت به این شانس را به مرحله.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب