اگر شما تعجب کنید که چرا این همه گیر است که سخت به ضرب و شتم, نگاهی به این عکس

آخرین coronavirus به روز رسانی از موارد در سراسر جهان داده است بسیاری از مردم مکث پس از آن نشان می دهد نه تنها

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 تیر 1399
  • آخرین coronavirus به روز رسانی از موارد در سراسر جهان داده است بسیاری از مردم مکث پس از آن نشان می دهد نه تنها موج اما بسیاری از مناطق — اطراف ما, به عنوان مثال — تنظیم پرونده برای یک روز در اوج تعداد موارد جدید.
  • و با این حال مردم هنوز درگیر شدن در کاملا مضحک رفتار در چهره COVID-19 بیماری همه گیر.
  • مورد در نقطه: نگاهی به این عکس ها از سواحل در انگلستان که در آن مردم بسته بندی شده این منطقه در این هفته توسط هزاران نفر با توجه به کوچک اجتماعی فاصله.

همه می دانستند مرحله بعدی coronavirus همه گیر بود و مثل این است که با افزایش موارد به عنوان شهرهای متحده و کشورهای سراسر جهان به تدریج باز دوباره به بالا و سهولت مستند اقدامات است.

این خوشه ما در حال حاضر شاهد هستیم بسیار مورد. با توجه به NBC News شمارش برای مثال ما ضربه دیگری تک روز رکورد جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه هنگامی که آن را ثبت 45,557 تایید عفونت. قبلی بالا بود در آوریل 26th, با توجه به داده های ردیابی زمانی که بیش از 36,000 موارد گزارش شده است. اما این فقط ما هستیم که برخورد با ترسناک موج. وضعیت آنقدر شدید در انگلستان در یک نقطه این هفته که یک "حادثه بزرگ" بود ناگهان اعلام کرد.

آنچه در این حادثه که شما بپرسم ؟ خوب دولت بریتانیا نمی آنرا مطلق انسان حماقت اما که آنچه در آن بود. در اوایل این هفته مقامات محلی در شهرستان دورست هشدار داد مردم به ماندن از سواحل وجود دارد, با وجود این واقعیت است که درجه حرارت رسیده بود داغترین نقطه برای همه از سال 2020 تا کنون. با این وجود, به عنوان شما می توانید از این تصاویر در بالای پست های زیر از افراد را گوش نمی, مشاوره و انتخاب به جای لذت بردن از آب و هوای گرم به جای رفتار به عنوان اگر ما هنوز در وسط یک بیماری همه گیر.

به سی ان ان گزارش آنها بسته بندی شده در منطقه سواحل توسط هزاران overrunning آنها را با اتومبیل ها و مردم خیساندن تا خورشید برخی به عنوان شما همچنین می توانید در اینجا مشاهده کنید:

به عنوان یک ماده در واقع سواحل آنقدر بسته بندی شده است که مقامات محلی گفتند که می خواهم حذف بیش از 40 تن زباله توسط صبح روز پنجشنبه از خط ساحلی.

هر سی ان اناز, Bournemouth, Christchurch و پول (BCP) شورای رهبر Vikki Slade گفت که او "کاملا وحشت زده" و با صدور این بیانیه به شرح زیر است: "رفتار غیر مسئولانه و اقدامات بسیاری از مردم فقط تکان دهنده و خدمات ما کشیده به مطلق دسته شمشیر در تلاش برای نگه داشتن هر کس امن است. ما تا به حال هیچ چاره ای اما برای اعلام یک حادثه بزرگ و شروع یک واکنش اضطراری."

این می آید جلوتر از انگلستان بلند کردن اجسام بیشتر مستند محدودیت در جولای 4. اما از آنجا که این آخرین حادثه نشان می دهد که راه برای گرفتن وجود دارد نشده است صاف برای انگلستان به طور کلی. در ژوئن 13, برای مثال, یک جفت غیر قانونی raves برگزار شد در نزدیکی منچستر در شمال انگلستان رسم چند هزار نفر است. و فقط این هفته حداقل 22 افسران پلیس مجروح شدند و پس از یک خیابان در لندن به خشونت تبدیل شد.

برای یک حس کلی از این که آیا این کشور می ایستد در حال حاضر با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز وجود داشته است بیش از 309,000 گزارش coronavirus عفونت به تاریخ در انگلستان است. و با توجه به همان کسانی که آمار و ارقام بیش از 43,000 انگلستان و میر ناشی از این ویروس گزارش شده است.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن