من نمی توانم صبر کنید برای این جدید پیکسار فیلم

لوکا نام جدید پیکسار فیلم اعلام شده توسط استودیو انیمیشن در روز پنج شنبه, و آن را یک آمدن از سن داستان در مورد

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 مرداد 1399
  • لوکا نام جدید پیکسار فیلم اعلام شده توسط استودیو انیمیشن در روز پنج شنبه, و آن را یک آمدن از سن داستان در مورد یک پسر جوان در حال رشد در یک شهر ایتالیایی.
  • این فیلم وارد خواهد شد و در تئاتر در ماه ژوئن 2021 چند ماه پس از روحاست که پیکسار در آینده برنامه ریزی اکران.
  • مدیر Enrico Casarosa منتشر شد بیانیه چهار شنبه توضیح داد که چرا او می خواست به این فیلم انیمیشن با پیکسار.

لوکاجدید پیکسار فیلم که استودیو انیمیشن پرده برداری کرد روز پنجشنبه تنظیم شده است برای رسیدن تابستان آینده و اگر شما نزدیک پرداخت می شود توجه کافی به جزئیات اطراف این آینده عنوان یک آمدن از سن داستان در مورد یک پسر جوان در حال رشد در یک شهر ساحلی در, ایتالیایی, Riviera — شما بخشوده می تواند برای احساس کمی امیدوار. می توان آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن دلیل برای خوش بینی در میان, این بار, برای اولین بار جهانی همه گیر تر از بسیاری از ما را از طریق زندگی می کردند و یک دوره است که بوجود می آید و احساس ناامیدی در زمان بیش از چگونه به صورت جامع در آن غرق هر حس ظاهر ،

و سپس شما به اطراف نگاه کنید و ببینید ریتم زندگی در جریان است. پیکسار در حال حاضر چاک دار این فیلم از مدیر Enrico Casarosa برای 18 ژوئن 2021. و من در مورد شما نمی دانم, اما آن را قطعا خوب تصور کنید (امیدوارم حتی) که coronavirus وضعیت بهبود خواهد شد به اندازه کافی است که ما می توانیم همه سر به روش multiplex تابستان آینده و لذت بردن از زیبا شاد جدید پیکسار ایجاد که در آن آن را به معنای توان مشاهده کرد. بر روی صفحه نمایش بزرگ است.

در اذیت کردن کمی در مورد داستان لوکاپیکسار اعلام کرد که این فیلم در مورد یک "پسر جوان تجربه فراموش نشدنی تابستان پر از gelato, پاستا و بی پایان روروک مخصوص بچه ها ، لوکا سهام این ماجراهای تازه کشف شده خود را با بهترین دوستان اما همه سرگرم کننده است تهدید عمیقا برگزار راز: او یک هیولای دریا از جهان دیگر درست در زیر سطح آب است."

"این است که عمیقا شخصی داستان برای من نه تنها به دلیل آن را در Riviera ایتالیا که در آن بزرگ شدم اما از آنجا که در هسته این فیلم یک جشن دوستی" Casarosa در بیانیه ای گفت. "دوران کودکی دوستی اغلب مجموعه ای از دوره که ما می خواهیم برای تبدیل شدن به و آن دسته از اوراق قرضه است که در قلب داستان ما در Luca. بنابراین علاوه بر زیبایی و جذابیت, ایتالیایی, ساحلی, فیلم ما خواهد شد از ویژگی های فراموش نشدنی تابستان ماجراجویی است که اساسا تغییر لوکا."

البته لوکا باید به عنوان جدید پیکسار فیلم نه "بعدی" تئاتر آزادی به ظهور از استودیو. که می تواند روحاست که برنامه ریزی شده برای مراسم افتتاحیه در تاریخ 20 نوامبر. که به تعویق افتاد و تاریخ که دیزنی منتقل روح — به کارگردانی پیت داکتر و کمپ قدرت در مورد یک میانه-گروه موسیقی مدرسه معلم که علاقه واقعی نواختن جاز و کسی که احساس می کند مانند رویای خود را به مقصد هرگز تابه. ابراز شده توسط Jamie Foxx معلم می شود در یک تصادف است که باعث می شود خود را عنوانی خروج روح از بدن خود را.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب