چگونه به آزاد کردن فضای ذخیره سازی بر روی گوشی آندروید خود را ؟

گوشی های هوشمند تبدیل شده اند دیجیتال ما خانه ها و مکان های ما از لحاظ جسمی در زندگی آنها به هم ریخته با مسائل در طول زمان تا زمانی که وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ فضای سمت چپ برای هر چیز دیگری. خوشبختانه آزاد کردن فضا بر روی گوشی شما بسیار آسان تر از تمیز کردن خانه یا آپارتمان خود را.

در زیر ما به شما نشان می دهد چند چیز شما می توانید انجام دهید برای حذف برخی از فایل های غیر ضروری از تلفن خود را و به خودتان برخی از اتاق تنفس.

پاک کردن کش و داده برنامه

احتمالا سریعترین و بدون درد ترین راه برای آزاد کردن فضا بر روی گوشی شما با حذف فایل های کش شده. اینها غیر ضروری و فایل هایی که برنامه های ذخیره شده به منظور سرعت بخشیدن به فرآیندهای خاص. از آنجایی که آنها شمع تا در طول زمان وجود دارد یک فرصت خوب است که شما حتی با بهره گیری از بسیاری از چیزهایی که نگه داشته در اطراف فقط در مورد.

اگر تلفن شما دارای یک ساخته شده در تمیز کننده, برنامه, آن را باید یک دکمه است که به شما امکان پاک کردن کش از تمام برنامه های در یک بار. اگر نه, شما می توانید انجام دهید که از طریق منوی تنظیمات. بسته به نام تجاری منوهای متفاوت خواهد بود اما به طور پیش فرض محل تحت تنظیمات > برنامه های کاربردی.

در این مورد شما باید از طریق نرم افزار به صورت جداگانه. هنگامی که شما انتخاب کنید یک برنامه ضربه بزنید بر روی ذخیره سازی و سپس پاک کردن حافظه پنهان برای حذف فایل های کش شده.

وقتی که می آید به برنامه داده ها, همه چیز نیست به عنوان ساده است. این که در آن داده های مربوط به استفاده شخصی شما ذخیره شده است. حذف آن را به احتمال زیاد نتیجه در برنامه و رفتار آن را به عنوان فقط نصب شده بر روی دستگاه شما. برای برخی از برنامه های است که واقعا یک مشکل نیست. موسیقی و ویدیویی نرم افزار می توانید ذخیره مقدار زیادی از اطلاعات برنامه که بی ضرر را حذف کنید. شما فقط باید به سیستم وارد شوید با اعتبار خود را پس از آن و شما خوب به آن بروید.

برای برنامه های دیگر اما حذف کردن برنامه های داده ها می تواند به معنای از دست دادن با ارزش در تنظیمات برنامه و یا فایل های. اگر شما پاک کردن برنامه اطلاعات خود را از یادداشت های برنامه شما به احتمال زیاد از دست دادن تمام خود را ذخیره یادداشت ها (مگر اینکه آن را مبتنی بر ابر)

نگه دارید که در ذهن و عاقلانه را انتخاب کنید هنگامی که آن را بی خطر را برای شما به آن را انجام دهد.

پشتیبان گیری از عکس ها و ویدئوها به ابر و حذف برخی از (یا همه) از آنها

اگر شما با استفاده از یک تلفن آندروید (و اگر شما در حال خواندن این که شرط سالم) آن را تقریبا مشخص است که گوگل عکس برنامه در حال حاضر بر روی آن نصب شده. اما اگر دستگاه خود را با استفاده از یکی دیگر از نرم افزار برای مدیریت عکس ها و ویدئوها به طور پیش فرض این امکان وجود دارد که شما امضا شده در گوگل عکس های و عکس های خود را حمایت نمی کردن.

باز کردن برنامه Google Photos. اگر شما در امضا شما را وادار به انجام این کار. پس از آن از شما خواسته می شود که چگونه عکس باید ذخیره شود. شما باید دو گزینه: با کیفیت اصلی و با کیفیت بالا.

کیفیت اصلی به معنی عکس ها و ویدئوها کپی خواهد شد به سرور های گوگل دقیقا به عنوان آنها را بر روی تلفن خود را. آنها را بخشی از خود گوگل درایو فضایی که می توانید پر کنید تا به سرعت.

این “با کیفیت بالا” گزینه به معنی گوگل فشرده سازی عکس ها و ویدئوها قبل از آپلود آنها را در مقابل شما هیچ محدودیتی که چگونه بسیاری از عکس شما می توانید فروشگاه در گوگل عکس. برای کاربر به طور متوسط این گزینه یکی را انتخاب کنید. کیفیت به اندازه کافی خوب است برای تقریبا تمام استفاده عملی از جمله چاپ عکس اگر شما می خواهید. اگر تا کنون یک عکس و یا یک ویدیو شما می خواهید برای حفظ در کیفیت کامل شما همیشه می توانید به صورت دستی آن ها را به گوگل درایو خود را.

هنگامی که شما وارد سایت گوگل عکس:

  1. شیر بر روی سه خط خطی منو در گوشه بالا سمت چپ.
  2. شیر بر روی تنظیمات
  3. شیر بر روی نسخه پشتیبان و همگام سازی خود را برای تنظیم تنظیمات

اگر این اولین بار است که پشتیبان و همگام سازی فعال است شما باید صبر کنید تا رول دوربین خود را با خیال راحت حمایت کردن قبل از شروع به تمیز کردن فضا. هنگامی که انجام شده است شما باید دو گزینه:

استفاده از عکس های گوگل با رایگان کردن دستگاه ذخیره سازی برای حذف فایل ها

  1. باز گوگل عکس
  2. شیر بر روی سه خط خطی منو در گوشه بالا سمت چپ.
  3. شیر بر روی تنظیمات
  4. شیر در آزاد کردن دستگاه ذخیره سازی
  5. شیر در آزاد کردن [مقدار X]GB برای تایید

این را حذف تمام فایل های که در حال حاضر حمایت در گوگل عکس. این عکس های به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و یا برنامه های پیام رسانی است که کمی بیشتر دست و پا گیر اگر آنها در ابر بنابراین شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن آنهایی که مورد علاقه خود را بر روی دستگاه که در مورد…

پاک کردن عکس ها و ویدئوها به صورت دستی

ساده ترین راه برای حذف عکس ها به صورت فله است برای باز کردن گالری و برنامه و رفتن به تمام رسانه ها/تمام عکس ها و فیلم ها. اگر برنامه شما اجازه می دهد تا شما می توانید تمام فایل ها و عدم انتخاب آنهایی که شما می خواهید به نگه دارید اگر شما در حال برنامه ریزی برای حذف اکثر عکس های خود را. متناوبا, شما می توانید از طریق عکسها و انتخاب تنها کسانی که شما می خواهید به حذف.

حذف برنامه های شما استفاده نمی

اگر شما تا به حال گوشی خود را برای مدت زمان طولانی شانس هستند که آن را تبدیل به خانه ای برای مقدار زیادی از برنامه های شما استفاده نمی کند. بازی ها به طور خاص می توانند تا مقدار زیادی از با ارزش فضای ذخیره سازی.

با رفتن به تنظیمات > برنامهشما یک لیست از تمام برنامه های کاربردی را بر روی تلفن خود و میزان ذخیره سازی آنها با استفاده از. برخی از گوشی ها حتی نشان می دهد آخرین زمان هر برنامه استفاده می شود بنابراین شما می توانید خلاص شدن از شر استفاده نشده آنهایی که حتی آسان تر است.

استفاده از یک اختصاص داده شده نرم افزار تمیز کردن

شما نمی توانید با زحمت رفتن را از طریق منوها و به صورت دستی برای تمیز کردن کش و حذف فایل های آشغال?

شما همیشه می توانید با نصب یک برنامه که برای شما انجام دهد!

دلیل ما در حال خروج از این به عنوان آخرین پیشنهاد این است که به دلیل بازی فروشگاه آب گرفتگی است با برنامه های کاربردی است که می گویند آنها خواهید گوشی خود را تمیز کنید و حتی بهبود عملکرد, اما بسیاری از آنها کاملا متفاوت هدف است. از تا حدودی خوش خیم هستند که تنها به پرتاب راه بیش از حد بسیاری از تبلیغات را در صورت خود را به آنهایی که مستقیم تا ارسال اطلاعات شخصی خود را به ناشناخته نهاد های هوشمند تمیز کردن برنامه ها گاهی اوقات می تواند انجام بیش از آسیب خوب.

با این حال وجود دارد برخی که ارزش اعتماد خود را اگر شما می خواهید به آزاد کردن فضا بر روی تلفن خود را راه تنبل.

CCleaner

CCleaner نام بسیاری از کاربران کامپیوتر با آن آشنا هستند به عنوان آن را در اطراف برای بیش از یک دهه و در حال حاضر آن را بر روی آندروید برای کمک به شما در مقابله با ظروف سرباز یا مسافر در گوشی خود را.

مرور CCleaner نرم افزار بسیار ساده است.

شیر در سریع تمیز برای به دست آوردن یک لیست از چیزهایی CCleaner است که در مورد حذف و انتخاب هر یک از آیتم های اضافی است که شما می خواهید رفته از ارائه لیست.

شیر پایان تمیز کردن و شما انجام می شود!

اگر سریع پاک نمی کند تا فضای کافی برای نیازهای خود را از رسانه های کلی و برنامه های کلی, شما می خواهید برای دریافت اطلاعات دقیق تر و می توانید انتخاب کنید فایل های فردی (یا نرم افزار) برای حذف.

فایل توسط گوگل

یکی دیگر از برنامه مفید می آید از Google خود را.

به عنوان شما می توانید از تصاویر بالا فایل ها نیست به عنوان مهاجم به عنوان CCleaner. آن را با تمرکز بر روی فایل های شما انباشته شده بر روی تلفن خود را به جای کسانی که برنامه های در حال ذخیره سازی برای نیازهای خود را. حتی با استفاده از هوش مصنوعی برای تشخیص دهد که تصاویر ممکن است از اهمیت کمتری است و باید حذف شود (من واقعا یک “الگوهای رفتاری” پوشه) و همچنین فایل های بزرگتر است که شما ممکن است را انتخاب کنید به بخش. از آن پس, آن فقط یک ماده از ضربه زدن یک دکمه و بقیه سابقه است.

Avast پاکسازی و تقویت

Avast یکی دیگر از نام محبوب در صنعت نرم افزار. ذخیره سازی خود را تمیز کردن برنامه تمام ابزار لازم را به راحتی به شما اجازه حذف فایل های ناخواسته است که مسدود کردن تلفن خود را.

AVG Cleaner

و در نهایت ما AVG Cleaner. AVG شده است در اطراف برای همیشه لطفا برای و به آن تاخت و تاز آندروید نرم افزار كاملا موفق بوده است. این برنامه کمک خواهد کرد که شما نه تنها فضای رایگان هر زمان که شما اجرا از آن را, اما همچنین می تواند آن را انجام دهد خود را در آن دوره اگر این چیزی است که شما می خواهم را ترجیح می دهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>