Asus ROG گوشی 3 تا بود در ماه ژوئیه اعلام کرد

Asus ROG تلفن 2 این ROG گوشی 3 بعدی بزرگ نشان ما انتظار این ماه است. گزارش در مورد Asus' گل سرسبد آیند

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 تیر 1399
این ROG گوشی 3 بعدی بزرگ نشان ما انتظار این ماه است. گزارش در مورد Asus' گل سرسبد آینده باید شروع به شمع تا در چند هفته گذشته که ما بر این باورند که اعلام رسمی خیلی دور نیست. و به نظر می رسد که فرض دقیق بود پس Asus در حال حاضر اذیت کردن ROG تلفن 3 اعلام این ماه. به طور خاص, Asus نشان داد که "یک بازی جدید شروع می شود" در تاریخ 22 ژوئیه در 10 am ET. اگر چه نام ROG تلفن 3 است که در این تیزر ما با خیال راحت می توانید فرض کنیم این دستگاه Asus قصد دارد تا اعلام کند در اواخر این ماه.

تا آنجا که مشخصات رفتن ما در حال حاضر کمی از اطلاعات در مورد ROG تلفن 3 مانند این واقعیت است که آن را طراحی شده توسط Qualcomm Snapdragon 865 پردازنده همراه با 16GB RAM, و ذخیره سازی 128GB (هیچ کلمه بر روی کارت SD پشتیبانی نشده است). با تشکر از Qualcomm ردیف بالا چیپ ست ROG تلفن 3 نخواهد بود فقط یک بسیار قدرتمند بازی گوشی بلکه یکی که ارائه خواهد شد 5G پشتیبانی می کند.

ما همچنین می دانیم که Asus ROG تلفن 3 را به رخ کشیدن عظیم 6.6 اینچ و صفحه نمایش که از آن خواهد شد در ابتدا راه اندازی در چین است. جهانی آزادی است به احتمال زیاد به رخ می دهد در هفته پس از انتشار چینی اما در یک بازه زمانی در دسترس نیست در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن