اولین 'Game of Thrones' prequel سری نشت اینجا هستید

HBO شروع مصاحبه برای آن بازی تاج و تخت prequel سریال House of the Dragonبا توجه به دو گزارش. Recapped می گوید

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
  • HBO شروع مصاحبه برای آن بازی تاج و تخت prequel سریال House of the Dragonبا توجه به دو گزارش.
  • Recapped می گوید که HBO در حال حاضر این آگهی نشان می دهد که بازی Rhaenyra Targaryen و Alicent هایتاور.
  • با توجه به سرگرمی های هفتگیاین مجموعه در نهایت پوشش رقص اژدها بود که یک جنگ داخلی بین Targaryen خانواده است.

وجود دارد ممکن است هرگز دوباره به دیگری نشان می دهد که همان تاثیر فرهنگی به عنوان بازی تاج و تخت. در سال 2011 زمانی که فانتزی حماسی به نمایش در HBO Netflix بکشد تا به حال هنوز به انتشار هر گونه محتوای اصلی Hulu تا به حال تنها وجود داشته برای چند سال و تعداد بیشماری از دیگر خدمات جریان هنوز فقط درخشش در چشم خود را. علاوه بر این ، حتی HBO است و پس از تبدیل آن جریان به یک راه حل مستقل خدمات و ایده جمع آوری همه در اطراف تلویزیون در همان شب به تماشای یک نمایش است که در حال حاضر خود را ، اما اگر هر گونه نشان می دهد می ایستد شانس ممکن است خانه اژدها.

با توجه به دولت از شما می خواهم بخشیده شود برای فراموش کردن است که HBO رسما تایید a Game of Thrones prequel سری به نام خانه اژدها در پاییز گذشته. ما می دانیم که این مجموعه با همکاری ایجاد شده توسط George R. R. Martin and Ryan Condal, و که وجود دارد خواهد بود ده قسمت در فصل 1. که همه HBO آماده بود تا نشان دهد اما نزدیک به یک سال بعد اولین گزارش در مورد تولید در نشان می دهد ساخته شده اند راه خود را آنلاین.

اولین نشت می آید از NSFW وبلاگ Recappedکه به نظر می رسد که بیشتر به تمرکز بر اجازه دادن به بینندگان می دانید که در آن آنها می توانید ببینید بازیگران برهنه, اما به عنوان چند ضلعی اشاره شده است منبع چندگانه دقیق نشت در گذشته است. این امر می تواند احمقانه به چشم پوشی از این نشت در مورد خانه اژدها از بیش از آخر هفته:

آنها در حال حاضر ریخته گری منجر برای بازی تاج و تخت prequel سری. وجود دارد دو زن نقش: Rhaenyra Targaryen که آنها به دنبال برای کسی که در اواخر 20s و Alicent هایتاور که باید کمی مسن تر. فیلمبرداری در حال حاضر برنامه ریزی شده را در سال آینده در انگلستان و اسپانیا است.

شاهزاده Rhaenyra Targaryen بود دختر پادشاه Viserys من و ملکه Alicent هایتاور بود نامادری او. اگر شما خواندن آتش و خونو یا صرف مقدار زیادی از زمان در همه فن حریف , بازی تاج و تخت ویکی, شما احتمالا می دانید این شخصیت اما بنابراین به عنوان به طور بالقوه از بین بردن این نشان می دهد برای هر کسی که من نمی خواهد به داستان های خود را در اینجا. اما برگردیم به نشت دوم گزارش از سرگرمی هفتگی روز دوشنبه منتشر شد با استناد به منابع است که می گویند که HBO شروع ریخته گری برای خانه اژدها است و نشان می دهد را پوشش رقص اژدها که Targaryen جنگ داخلی که فقط تا اتفاق افتاده است به برجسته از ویژگی های Rhaenyra و Alicent.

گرفته شده در پشت سر هم این نشت به نظر می رسد نشان می دهد طرح از بازی تاج و تخت prequel سری از آمدن به HBO در سال 2022. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده جلو و پیدا کردن آنچه رخ داده به شخصیت های ذکر شده در بالا آتش و خون: 300 سال قبل از بازی تاج و تخت را پوشش می دهد جنگ داخلی و خیلی بیشتر.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن