در اینجا چه چیزی جدید در Netflix بکشد در این هفته

بسیاری از این سری در این هفته لیست پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد باید چیزی مشترک: بسیاری از آنها N

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 مرداد 1399
 • بسیاری از این سری در این هفته لیست پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد باید چیزی مشترک: بسیاری از آنها Netflix اصل.
 • آنها عبارتند از تیرهنشان می دهد در بالای این هفته لیست ارائه می دهد که بینندگان یک زمان فوق العاده-سفر-بر اساس داستان علمی تخیلی و آن نیز اتفاق می افتد به Netflix بکشد برای اولین بار در آلمان-زبان اصلی مجموعه است.
 • این لیست را به عنوان همیشه می آید از این تیم در جریان, موتور جستجو, خدمات Reelgood.

مورد علاقه همه را وحشت نویسنده در زمان استراحت از رشته های اخیر توییتهایی تاسف از وقایع جاری در ایالات متحده در حال حاضر به ستایش نشان می دهد در Netflix بکشد که بسیاری از شما به احتمال زیاد هنوز هم شنیده ام اما که در واقع یکی از بهترین تلویزیون نشان می دهد در هر نقطه در حال حاضر. نویسنده استفان کینگ و نشان می دهد که تاریک, Netflix را برای اولین بار در آلمان-زبان اصلی مجموعه است. این سری است که برای اولین بار آن سوم و نهایی فصل در Netflix بکشد در پایان ماه ژوئن است که یک کمی شبیه یکی از آن indie گروههای بسیاری از افراد شنیده ام اما که ارتش insufferably وفادار تبلیغی طرفداران. این نوع از طرفداران همیشه نگران این گروه در حال رفتن به آن ضربه, بزرگ, تغییر, را فراموش کرده ام در مورد آنها.

"این باور نکردنی سری یکی از Netflix بهترین و یکی از داستان های علمی تخیلی بهترین صادقانه به خصوص در زمان مسافرت های نوع" یک فوربس نویسنده raved در روزهای اخیر در مورد نشان می دهد. "من احتمالا مایل به اعلام آن بهترین زمان سفر داستان تا کنون گفت: با چقدر مراقبت و هوش آن را اختصاص به این موضوع دارد." همانطور که ما به ذکر چند مناسبت های مختلف در حال حاضر تعداد فزاینده ای از شما شروع به توافق برسند و از خواب بیدار به این نزدیکی-علاوه بر مناسب برای Netflix بکشد کتابخانه از کیفیت کرایه بین المللی. چرا که یک بار دیگر تیره شد پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد با توجه به ما به طور منظم rundowns از آنچه که مردم در حال تماشای بیشتر در مورد این سرویس.

10 صفحه بیشتر به تماشای نشان می دهد در Netflix بکشد در حال حاضر که شما می توانید در پایین این پست جلد هفته از ماه جولای 16-22 آمده و مثل همیشه از این تیم در Reelgood — جریان موتور جستجو خدمات که منابع BGR با یک هفتگی و پایان ماه نگاهی به آنچه در آن میلیون ها نفر از ماهانه اعضای bingeing در هر لحظه در Netflix بکشد.

یکی از چیزهایی که شما متوجه در لیست زیر ما باید در نقطه ای از این واقعیت است که بسیاری از این سری در حال Netflix اصل از جمله buzzy جدید اضافه شده به streamer مانند نفرین و جنگجو, راهبه, که در مورد یک نگهبان بررسی زیر نوشت. نشان می دهد او توضیح داد: یکی دیگر از جدید Netflix اصلی و "است Buffy اساسا مخلوط با عناصر Sense8 یتیم سیاه و OA. تمام چیزی که یک loopy هیجان سوار مطلق بی معنی اما شما حس که Netflix را راه اندازی الگوریتم ممکن است تا به حال تمام عیار, ارگاسم, هنگامی که آن را با ارائه خلبان اسکریپت."

این نوع از چیزی که — به ظاهر بی پایان جریان جدید محتوای اصلی — است که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا Netflix است که چنین تایتانیک فرهنگی نیروی است که تنها رشد قوی تر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان ما همه گیر شده است با کمی دیگری برای انجام این کار برای سرگرمی. آن را مانند Netflix مدیر عامل Reed Hastings توضیح داد: در طول این شرکت درآمد اخیر, ارائه, به, تحلیلگران "ما می خواهیم به توان اولیه خود را بهترین دوست شما ... گاهی اوقات وجود دارد همیلتون و شما در حال رفتن به رفتن به شخص دیگری خدمات فوق العاده, فیلم, اما برای اکثر ما می خواهیم به یکی که همیشه شما خشنود."

بالا نشان می دهد در Netflix بکشد برای جولای 16-22 هر Reelgood:

 1. تیره
 2. چتر آکادمی
 3. گناهکار
 4. بدون تابعیت
 5. راهبه های جنگجو
 6. لعنت
 7. پادشاهی
 8. اسرار حل نشده
 9. Breaking Bad
 10. سفارش

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب