مردم را نمی توان reinfected توسط coronavirus به عنوان اغلب به عنوان ما فکر

کره جنوبی یکی از چند نمونه از یک کشور است که به نظر می رسد که بدست خود COVID-19 coronavirus شیوع بیشتر تحت کنت

توسط EMROOZTAFAHOM در 11 اردیبهشت 1399
  • کره جنوبی یکی از چند نمونه از یک کشور است که به نظر می رسد که بدست خود COVID-19 coronavirus شیوع بیشتر تحت کنترل است.
  • این کشور برانگیخته جهانی, زنگ خطر در اوایل این ماه هنگامی که آن را به نظر می رسید caseload از coronavirus عود تا به حال بیش از دو برابر شده فقط یک هفته در این کشور است.
  • معلوم است که میزان عفونت کروناویروس (یا در این مورد reinfections ویروس) بود کمی متنوع تر. آزمایشات نشان reinfections به نظر می رسید بیشتر برانگیخته بود با مثبت کاذب.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در هفته های اخیر coronavirus اطلاعات از کره جنوبی را برانگیخته زنگ خطر در سراسر جهان با دانشمندان و محققان شده متوقف کرد که به علت برخی از COVID-19 بيمار نشان عود ویروس پس از اعلام شده است درمان — و حتی تست منفی پس از آن. که گیج کننده پدیده نیز فرستاده محققان در تلاش برای کشف کردن که نه تنها چرا این اتفاق می افتد اما این که آیا بیماران مسری هستند که در آن نقطه از عفونت مجدد و اینکه آیا آنها می توانند دیگران را آلوده. این بود که همه بر اساس رعایت کره جنوبی که یکی از معدود کشورهایی است که به نظر می رسید به آن coronavirus بیماری تحت کنترل است. این است که تعداد فزاینده ای از مردم شروع به تست مثبت برای ویروس برای بار دوم.

روز چهارشنبه در ضمن کارشناسان بیماری های عفونی در کره جنوبی اعلام کرد حداقل کمی از اخبار خوب در میان همه گیر است که در آن چنین اطلاعیه ها شده اند سخت به آمده است. مرده اما طولانی قطعاتی از این ویروس شناسایی شده اند که به احتمال زیاد همین دلیل نزدیک به 300 نفر در کشور به تازگی آزمایش مثبت دوباره برای این ویروس پس از اول ظاهر شده و بهبودی کامل از آن است.

با توجه به رسانه های محلی حساب Oh Myoung-همین — است که سر تا کره جنوبی و مرکزی بالینی کمیته برای ظهور بیماری کنترل — گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که اخیر coronavirus تست که ادعا نشان می دهد reinfections در واقعیت "شناسایی ribonucleic acid مرده است. virus."

این آمد و پس از کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: کمی بیش از یک هفته پیش که آن را به حال شناسایی 163 مورد از بیماران که تست مثبت دوباره پس از بهبودی خود را. که تعداد بیش از دو برابر در یک هفته. مطالعات نشان داده اند که یک COVID-19 بیمار می تواند عفونی به عنوان بسیاری از هشت روز پس از علائم خود دور رفته اند و بیمار را هنوز تست مثبت در آن زمان.

با توجه به کره هرالد, 263 نفر در کره از دوشنبه تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری دوباره پس از قبلا اعلام شده است عاری از ویروس است. یافته های جدید در مورد مثبت کاذب نیز ظاهرا تایید زودتر اعلام از کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن گفت که بیمارانی که گرفتن این ویروس بیش از یک بار باید حداقل contagiousness — ارزیابی تایید کرد با استناد به فرهنگ آزمایش ویروس است که موفق به پیدا کردن ویروس زنده آثار در هر یک از بیمارانی که بهبود از COVID-19.

منبع تصویر: Aflo/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب