گوگل تست iMessage ویژگی برای RCS چت

چهار عمده ایالات متحده حامل در حال برنامه ریزی برای رول غنی خدمات ارتباطی (RCS) برنامه بعد از این سال. این اجا

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 اردیبهشت 1399
چهار عمده ایالات متحده حامل در حال برنامه ریزی برای رول غنی خدمات ارتباطی (RCS) برنامه بعد از این سال. این اجازه می دهد تا کاربران آندروید برای ارسال و دریافت پیام از طریق یک اتصال دیتای تلفن به جای آن اتصال سلولی. اما گوگل در حال حاضر به روز شده آن در آندروید, پیام های برنامه را قادر می سازد RCS چت بر روی تمام گوشی های آندروید. پیام ها بین دو RCS کاربران می تواند به عنوان طولانی به عنوان 8,000 شخصیت به جای 160. علاوه بر این کاربر می دانید که اگر پیام خود را خوانده شده است با تشکر برای خواندن رسید که او دریافت خواهد کرد.

گوگل استقراض یک از ویژگی های پیام رسانی از اپل

پیشرفت های دیگر که کاربران آندروید را ببینید توانایی برای به اشتراک گذاشتن بزرگتر فایل های تصویری, میزبان, چت گروهی با عنوان بسیاری از 100 شرکت کننده و RCS چت, اجرا از طریق یک شبکه Wi-Fi. کاربران آندروید از مدت ها می خواستم یک پیام پلت فرم با برخی از ویژگی های پیشرفته است که کاربران iOS لذت بردم با برنامه پیام. و حامل طرح در کسب درآمد از RCS با استفاده از پلت فرم اجازه می دهد تا شرکت ها برای رسیدن به کاربران آندروید. ما حتی می بینیم کاربران آندروید منظور کردن اجسام و یا بارگذاری rideshare از طریق خود RCS برنامه چت.
با توجه به Redditor (از طریق Android Police), گوگل در حال آزمایش یک ویژگی موجود در iMessages برای آن RCS چت. یک کاربر آندروید, ورزشی OnePlus 7 Pro بر روی T-Mobile است که نسخه بتا از گوگل پیام های برنامه های نصب شده و کشف کرد که او می تواند پاسخ به چت با یک شکلک واکنش. که یکی از ویژگی های در دسترس برای کاربران iOS از طریق iMessage. کاربران آندروید درگیر در یک RCS چت (دوباره هر دو طرف این کارو باید با استفاده از RCS) طولانی مطبوعات در آخرین پیام را دریافت کرده و آنها را ببینید هفت emoji که آنها می توانید انتخاب کنید از برای خود emoji واکنش. یکی از آنها انتخاب خواهد شد و در نهایت در سمت راست پایین تر از آخرین پیام ارسالی از سوی دیگر ،

در حالی که گوگل تنها با ارسال یک به روز رسانی بتا به پیام های برنامه emoji واکنش است به نظر می رسد در تمام گوشی های آندروید است که به روز شد. این به نظر می رسد نشان می دهد که یک سمت سرور به روز رسانی است که در اینجا. شما می توانید بررسی کنید که آیا شما باید این ویژگی را دفعه بعد که شما در وسط یک RCS چت های طولانی با فشار دادن بر روی یک پیام شما را دریافت کرده ام. اگر شما نمی بینید گزینه برای emoji پاسخ شما لازم نیست که آن را هنوز رتبهدهی نشده است. اگر گوگل تصمیم به اضافه کردن این به عنوان یکی از ویژگی های دائم شما خواهد شد در نهایت باید توانایی به استفاده از یک شکلک به انتقال احساسات خود را در مورد یک پیام است که برای شما فرستاده شد.

یک چیز را به نگه داشتن در ذهن است که شما می توانید با استفاده از RCS چت اگر پیام کوتاه پلت فرم شما با استفاده از در حال حاضر یکی به شما ارائه شده توسط حامل خود را. برای مثال Verizon Messages نمی خواهد کار با RCS. اگر شما لازم نیست که گوگل برنامه پیام های خود را در اندروید گوشی شما می توانید آن را از فروشگاه Google Play.

وجود دارد برخی از چیزهایی که کاملا روشن از تست. یکی این است که آیا وجود دارد تنها هفت emojis که در دسترس خواهد بود برای کاربر واکنش. هفت که دیده می شد در تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط Redditor عبارتند از: ThumbsUp, HeartEyes خنده, خیلی سخت, شما, گريه, تعجب, غمگین (با یک اشک تنهایی) خشم و ThumbsDown. که بسیار زیبا را پوشش می دهد طیف گسترده ای بسیاری از احساسات.

اگر شما یک کاربر آندروید, شما می دانید که آیا شما به کسی که پیام با استفاده از RCS به دلیل رنگ آبی تیره پس زمینه متن بالن. اگر شما در حال تبادل پیام با کسی است که علاقه مندان به تلفن آن است که حتی اگر شما بخواهید آنها را آشکار آنها ممکن است هیچ ایده چه پلت فرم با استفاده از آنها و اینکه آیا آنها باید RCS.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب