گوگل تعویق انتشار اندروید 11 بتا

بنابراین شما وجود دارد را با صفحه 2 XL انتظار این هفته آینده اولین نسخه بتا برای آندروید 11. در ابتدا انتظار می رود برای کاهش در ماه مه در I/O گوگل در کنفرانس توسعه دهندگان گوگل بود مجبور به انصراف از Google I/O به دلیل coronavirus همه گیر و تصمیم به livestream چه آن را به نام #Android11 بتا راه اندازی نشان می دهد در ماه ژوئن 3rd. اما یک توییت منتشر شده در اوایل صبح امروز در اندیشه توسعه دهندگان در حساب کاربری توییتر را تعدیل انتظارات خود را البته به طور موقت.

ناآرامی های اجتماعی منجر گوگل برای به تاخیر انداختن انتشار اولین نسخه بتا از آندروید 11

این صدای جیر جیر از توسعه دهندگان آندروید به حساب آمده است که در ماه ژوئن 3rd, رویداد از جمله انتشار اولین آندروید 11 بتا به تعویق افتاده است. توییت اشاره می کند که “در حال حاضر زمان به جشن می گیرند.” این اشاره به خشونت است که شکست در چندین ایالت روز گذشته در اعتراض به پلیس مربوط به مرگ جورج فلوید هفته گذشته در مینیاپولیس. گوگل reschedule #Android11 بتا راه اندازی نشان می دهد برای یک تاریخ آینده است.

زمانی که اولین نسخه بتا از آندروید 11 منتشر شده است-هر زمان که اتفاق می افتد-صفحه صاحبان قادر خواهد بود به آن را نصب کنید برای دریافت اولین نگاه خود را در آخرین آندروید ساخت. تعدادی از اشکالات به طور معمول در بر داشت در نسخه های بتا بدان معنی است که شما نباید خود را به روز رسانی روزانه راننده با اندروید 11 تا زمانی که نسخه نهایی کاهش یافته است. اگر شما می خواهید به اوایل مصرف حداقل خطرات اندروید, 11 Beta 3 بهترین شرط بندی شما است. با وجود این شکست موقتی گوگل می گوید که نسخه نهایی آندروید است که هنوز هم انتظار می رود در طول سه ماهه سوم این سال است.

با در نظر گرفتن تاخیر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس آخرین برنامه اعلام شده توسط گوگل در اوایل این ماه بار خوانده شده به شرح زیر است:

  • بتا 1 شامل نهایی SDK و NDK Api ها و باز کردن Google Play publishing برای هدف قرار دادن برنامه های آندروید 11.
  • بتا 2 ویژگی های پلت فرم ثبات است.
  • بتا 3 شامل کاندیدای انتشار می سازد برای تست نهایی.

برخی از ویژگی های جدید شایعه را شامل می شود در آندروید 11 شامل نزدیکی های. این خواهد بود گوگل در پاسخ به اپل AirDrop و اجازه می دهد یک کاربر اندروید به اشتراک گذاری فایل با دیگر کاربر اندروید در این نزدیکی هست. ظاهرا در نزدیکی های می تواند یک صفحه منحصر به فرد. ما نیز می تواند یک تغییر در نحوه حالت هواپیما این نسخهها کار در اندروید 11. به جای به طور خودکار قطع اتصال بلوتوث هنگامی که حالت هواپیما فعال است با اندروید 11 سیستم عامل خواهد بود به اندازه کافی هوشمند به درک که وجود دارد یک اتصال بلوتوث را فعال کنید و نمی خواهد خاموش کردن بلوتوث به طور پیش فرض.

یک تغییر ممکن است که بسیاری از کاربران اندروید به دنبال به جلو بیش از حد خواهد حذف 4GB اندازه در فیلم ها. ظاهرا گوگل فرار یک آزمون نشان می دهد که یک 32GB فایل تصویری می توانید بر روی دستگاه های آندروید با هیچ مشکلی.

اگر شما خود را یک پیکسل 2 و تا پیوستن به برنامه بتا است که به عنوان آسان به عنوان به Android beta سایت هنگامی که بتا برای اولین بار منتشر شد و با ضربه زدن بر روی یک دکمه. که ارسال خواهد شد به روز رسانی بتا را به گوشی خود را از جایی که می توان آن را دانلود و نصب شده است. به خاطر داشته باشید که هنگامی که شما نصب نسخه بتا از آندروید بر روی گوشی شما بسیار بسیار متعهد به چسبیده با آن تا زمانی که نسخه نهایی قطره. است که می گویند که شما نمی توانید ترک بتا, برنامه, اما برای انجام این کار شما را مجبور به پاک کردن تلفن خود را از طریق یک تنظیم مجدد کارخانه. این دو واژه که هیچ صاحب تلفن می خواهد به شنیدن. بنابراین قبل از اینکه شما نصب آندروید برای اولین بار 11 بتا این امر واجب بودن شما به پشتیبان گیری از داده های خود را قبل از اینکه شما ادامه دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>