چه کسی می گوید coronavirus ممکن است قادر به آلوده همان فرد دو بار

سازمان جهانی بهداشت می گوید هیچ شواهد بتن که شما با COVID-19 شما باعث می شود سیستم ایمنی بدن از آن در آینده اس

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 اردیبهشت 1399
  • سازمان جهانی بهداشت می گوید هیچ شواهد بتن که شما با COVID-19 شما باعث می شود سیستم ایمنی بدن از آن در آینده است.
  • افراد مبتلا به ویروسی آنتی بادی ممکن است در محافظت برای طول معینی از زمان, اما ما هنوز هم نمی دانیم که برای برخی صورتی که مورد است.
  • برنامه های را که به مردم 'ایمنی عبور' شکست خواهد خورد اگر این ویروس در واقع می تواند reinfect افرادی که در حال حاضر آلوده شده است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

همیشه از رمان coronavirus شیوع شروع کارشناسان بهداشت و درمان و دانشمندان می خواستند بدانند که آیا یا نه آلوده بودن شما باعث می شود سیستم ایمنی بدن به ویروس و اگر پس برای چه مدت. ایجاد آنتی بادی برای مبارزه با موج دوم از عفونت است که اغلب نشانه آن است که شما امن از عفونت مجدد اما دانشمندان مطمئن نیستند که اگر این مورد با COVID-19.

در حال حاضر سازمان جهانی بهداشت وزن در بیان کرد که در حال حاضر وجود دارد "هیچ مدرکی" که افرادی که تا به حال COVID-19 و بهبود از آن ایمن از ویروس.

به عنوان مبارزه با این بیماری همه گیر در ادامه بیشتر و بیشتر مردم در دوره نقاهت بعد از عفونت خود را. این خبر خوبی است و اگر این افراد بیشتر محافظت از ویروس نیست و نمی تواند reinfected و یا آلوده کردن دیگران, آن را حتی بهتر ، نه مردم به اندازه کافی در معرض شده است و پس از بهبود COVID-19 به نظر "گله ایمنی" یک امکان در این نقطه, اما دانستن اینکه آیا یا نه یک فرد آلوده می تواند بیش از یک بار می تواند تغییر نحوه کارشناسان بهداشت و درمان رویکرد ایده بلند کردن مستندات در کوتاه مدت.

"برخی از دولت ها پیشنهاد کرده اند که تشخیص آنتی بادی ها به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 می تواند در خدمت به عنوان پایه ای برای 'ایمنی گذرنامه" یا "ریسک گواهی" است که قادر خواهد بود افراد برای مسافرت و یا برای بازگشت به کار فرض کنید که آنها در حال محافظت در برابر عفونت مجدد" سازمان گفت. "در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت است."

یک به اصطلاح "گواهی ایمنی" که در اصل باید راه را برای مردم ثابت کند که آنها در حال حاضر این ویروس و در صورتی که آنها را باعث می شود سیستم ایمنی بدن به بیشتر عفونت این امر نشان می دهد که آنها برای از سرگیری یک مطلب عادی راه زندگی از کسی که هنوز آلوده شده است. این برای تلفن های موبایل عجیب و غریب, اما آن را حس می کند. خطرات ناشی از چنین برنامه های بسیاری از جمله امکان که یک فرم کمی متفاوت از ویروس (ایجاد شده از طریق طبیعی جهش) هنوز هم می تواند آلوده افرادی که در مبارزه اول موج COVID-19 و جان سالم به در برد.

به عبارت ساده, هنوز هم وجود دارد بیش از حد ما در مورد نمی دانم رمان coronavirus شروع به حدس زدن اگر مردم امن هستند یا نه. اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات نیاز به باقی می ماند در اثر برای برخی از زمان اگر ما واقعا به پهن کردن منحنی روی همه گیر بیش از مدت طولانی.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im