دستیابی به موفقیت coronavirus دارو ممکن است در درمان و حتی پیشگیری از عفونت

یک coronavirus مواد مخدر دستیابی به موفقیت شده است قادر به درمان و جلوگیری از COVID-19 عفونت های اولیه, آزمون,

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 خرداد 1399
  • یک coronavirus مواد مخدر دستیابی به موفقیت شده است قادر به درمان و جلوگیری از COVID-19 عفونت های اولیه, آزمون, و, آن می تواند یک توسعه قبل از واکسن آماده هستند.
  • آنتی بادی مونوکلونال درمانی هدف این ویروس قابلیت تکثیر در داخل بدن و چندین شرکت شروع کرده اند آزمایش های بالینی.
  • Regeneron انجام خواهد شد چهار مجزا تصادفی آزمایش برای مواد مخدر به نام REGN-COV2 که شامل دو قوی آنتی بادی است که همچنین باید جلوگیری از ویروس اگر این جهش ژنتیکی.

یک گزارش در اوایل ماه مه گفت که انقلابی جدید کروناویروس مواد مخدر ممکن است آماده شود در این تابستان با اشاره به آنتی بادی مونوکلونال درمانی که در توسعه در بسیاری از شرکت های دارویی. این داروها که ترکیب مواد شیمیایی قادر به مسدود کردن ویروس از تکرار هنگامی که یک فرد آلوده است. که در واقع آنچه در سیستم ایمنی بدن می کند وقتی که یک پاتوژن کشف شده است. آن را ایجاد ویژه آنتی بادی است که می تواند به مقابله با خاص که عفونت و ایمنی در برابر عفونت های آینده. که در واقع چه واکسن انجام بیش از حد. آنها آموزش بدن برای تولید مناسب آنتی بادی اولیه است که در آن می تواند به جلوگیری از عفونت. همین دلیل است که آنتی بادیهای مونوکلونال بسیار مطلوب — آنها می توانند در کوتاه مدت ایمنی برای بیماران و درمان افرادی که نمی توانند مبارزه با ویروس خود را.

پس ممکن است ما شاهد تعداد کمی از شرکت های درگیر در آنتی بادی مونوکلونال توسعه مواد مخدر اعلام بالینی و Regeneron داروسازی آخرین رفتن به جلو با آزمایش بر روی انسان است. این شرکت انجام خواهد شد چهار جداگانه محاکمه که به منظور مطالعه اثر بخشی و ایمنی مونوکلونال درمانی برای درمان COVID-19 موارد و جلوگیری از عفونت.

این REGN-COV2 است که ترکیبی از دو آنتی بادی است که قرار است برای جلوگیری از ویروس سنبله پروتئین در دو مکان جداگانه. کلید درمان است نه تنها به بهبود وضعیت بیماران و ارائه موقت ایمنی, اما همچنین برای جلوگیری از ویروس از جهش و "فرار" درمان در حالی که مبارزه با آنتی بادی است.

"ما ایجاد یک منحصر به فرد ضد ویروسی آنتی بادی کوکتل با پتانسیل هر دو برای جلوگیری و درمان عفونت و همچنین به پیشدستی ویروسی 'فرار' بحرانی احتیاط در میان مداوم جهانی همه گیر" رئیس جمهور و رئیس علمی Regeneron George D. Yancopoulos در بیانیه ای گفت.

"REGN-COV2 می تواند تاثیر عمده ای بر سلامت عمومی کاهش گسترش ویروس و ارائه یک درمان مورد نیاز برای کسانی که در حال حاضر بیمار است و می تواند در دسترس خواهد بود بسیار زودتر از یک واکسن. این آنتی بادی کوکتل رویکرد نیز ممکن است در دراز مدت سودمند برای افراد مسن و سیستم ایمنی به خطر بیافتد بیماران که اغلب نه پاسخ خوبی به واکسن. در نهایت جهان نیاز به راه حل های متعدد برای COVID-19 و نوآورانه biopharma صنعت است که در مجموع کار سخت برای کمک به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است با انواع مکمل روش."

Regeneron همچنین اعلام کرد دو مطالعه نشان می دهد که REGN-COV2 توانایی برای جلوگیری از جهش یافته coronavirus نسخه, اما آنها منتشر خواهد شد به هفته آینده بر اساس کار آزمایشگاه که قبل از این مطالعات است. این شرکت می گوید که مونوکلونال آنتی بادی داروهایی که حاوی بیش از یک موثر آنتی بادی هستند احتمال بیشتری برای جلوگیری از این ویروس از فرار خنثی سازی توسط جهش:

ویروسی فرار است که تحت فشار از یک ضد ویروسی درمانی خود به خود ناشی اشکال جهش یافته از ویروس قادر به فرار یا فرار درمانی را مسدود عمل است. این جهش هستند و سپس 'انتخاب' (یعنی قادر به زنده ماندن و تکثیر با وجود این واحد درمانی درمان) و ممکن است در نهایت تبدیل غالب سویه از ویروس.

این شرکت می گوید این مطالعه هزاران نفر از به طور کامل-انسان آنتی بادی که تولید شد با استفاده از خود را Velocimmune موش. این اصلاح ژنتیکی جوندگان است که سیستم ایمنی انسان. Regeneron همچنین تجزیه و تحلیل آنتی بادی انسانی از COVID-19 بازماندگان. دو تا از قوی ترین آنهایی که انتخاب شدند و ترکیب شدند به یک مخدر است.

Regeneron می گوید آن را با استفاده از همان "پاسخ سریع" قابلیت ها و کوکتل رویکرد به توسعه REGN-EB3. که یک سه گانه آنتی بادی برای درمان ابولا است که در حال حاضر در تنظیم مقررات بررسی در FDA. سی ان ان اشاره می کند که درمان ابولا کار می کرد خیلی خوب است که آن کارآزمایی بالینی متوقف شد در اوایل ماه اوت 2019. این دارو بهتر بود در صرفه جویی در زندگی از هر درمان دیگر و FDA را یک تصمیم اکتبر.

دو محاکمه Regeneron جدید کروناویروس مواد مخدر را نگاه کنید که آیا REGN-COV2 با این نسخهها کار به عنوان یک درمان برای بستری و غیر بستری بیماران است. شرکت داروسازی خواهد شد و سپس مطالعه مواد مخدر در مثلا افرادی که در گروه هستند که در معرض خطر قرار گرفتن در معرض و در مثلا مردم با قرار گرفتن در معرض COVID-19 بیمار است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن