گوگل ممکن است به "جاسوسی" و شما را به پیدا کردن واتساپ بعدی

Google Android سطح است که ظاهرا یک ابزار است که گوگل با استفاده از اصل "جاسوسی" در غیر گوگل فعالیت برنامه در گ

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 مرداد 1399
  • Google Android سطح است که ظاهرا یک ابزار است که گوگل با استفاده از اصل "جاسوسی" در غیر گوگل فعالیت برنامه در گوشی های آندروید.
  • هدف از جمع آوری داده ها برای گوگل به ارتقاء محصولات خود و به طور بالقوه به کمک آن ساخت محصولات رقیب است که می تواند محبوب مصرف کنندگان است.
  • گوگل تایید وجود این ابزار گفت: اطلاعات جمع آوری شده از کاربران که با آن موافق و اطلاعات است ناشناخته خواهد ماند. اما گوگل می گوید که که داده ها استفاده شده است برای ایجاد محصولات است که می تواند رقیب برنامه های موجود برای اشخاص ثالث.

Facebook پرداخت 19 میلیارد دلار در واتساپ برگشت در سال 2014 که به نظر می رسید مانند یک فوق العاده بالا برچسب قیمت برای تلفن همراه چت نرم افزار. WhatsApp در حال حاضر بزرگ پایگاه کاربر که تنها بزرگ شد به طوری که شرط نوع پرداخت کردن برای Facebook — نوع دلیل آن معلوم نیست زمانی که Facebook را به پول خود را به عقب. اما چند سال بعد به ما آموخته است که Facebook با استفاده از برنامه های مختلف سرویس وی پی ان به نام Onavo برای جاسوسی رقبا. این که چگونه آن را به پایان رسید تا خرید یک محصول است که رقابت به طور مستقیم در برابر Facebook Messenger.

سریع به جلو به 2020 و گوگل در حال حاضر برای توضیح یک استراتژی مشابه. این شرکت با استفاده از یک داخلی ابزاری است که می تواند خود را اندازه گیری فعالیت برنامه یک گزارش جدید می گوید. نقطه ای است که اجازه می دهد گوگل برای بهبود محصولات خود و یا دیگران ایجاد کنید. به جای به دنبال واتساپ بعدی گوگل ممکن است به اتهام جاسوسی بر شما استفاده از برنامه را به خود ضربه apps. گوگل در حال حاضر اذعان کرد که با استفاده از این سرویس و آینده تحقیقات به احتمال زیاد به ما بگویید بیشتر در مورد چگونه گوگل عصاره و استخدام آن داده است.

این اطلاعات (از طریق آستانه) که برای اولین بار گزارش های خبری. گوگل شده است با استفاده از یک گزارش نشده گوگل تلاش به نام Android سطح به نظارت بر نحوه تعامل کاربران با غیر Google Android apps.

کارکنان ظاهرا می توانید ببینید "حساس" اطلاعات در مورد برنامه های دیگر از جمله چگونه اغلب یک برنامه باز است و چه مدت از آن استفاده می شود. گوگل استفاده می شود برای نظارت بر سطح Gmail رقبا و نگاه در Facebook و Instagram استفاده است. این خدمات ممکن است استفاده شده است برای الهام بخشیدن به گوگل Infinite رقیب ،

کارمندان گوگل ظاهرا به درخواست برای اجازه به استفاده از داده ها و این درخواست نیست همیشه تایید شده است. کاربران باید به توافق برسند به اشتراک گذاری اطلاعات با گوگل برای سطح به ارائه اطلاعات مفید در این گزارش می گوید. کاربران گفت: در طول آندروید راه اندازی فرایند است که این اطلاعات کمک خواهد کرد که گوگل ارائه آنها را بیشتر تجربه شخصی اما این سرویس نیز رقابتی را فراهم می کند داده های تحقیق.

گوگل تایید وجود چنین اطلاعات از رقیب برنامه های اما گفت که این برنامه است و عمومی است که توسعه دهندگان دیگر می تواند دسترسی به داده های مشابه. اما یک مقایسه عادلانه نیست با توجه به این که گوگل کنترل اندروید و می اینسو انسو جمع کردن اطلاعات بسیار بیشتری از کاربران از توسعه دهندگان می توانند از عصاره. گوگل همچنین گفت که داده ها را شامل نمی شود اطلاعات در مورد چگونه رفتار کاربران در برنامه های فردی است. اما گوگل را تایید نمی کند که آیا آن استفاده می شود سطح برای اهداف رقابتی مانند ایجاد برنامه های جدید.

همانطور که انتظار می رود گوگل گفت: داده های ناشناس است و نمی تواند شناسایی کاربران. این شرکت همچنین اشاره کرد که جمع آوری اطلاعات فاش شده به کاربران است و آنها باید کنترل بیش از آن.

ضد تراست تنظیم کننده خواهد شد به احتمال زیاد به این مسائل نیز در آینده پروب هدف قرار دادن تکنولوژی غول های گوگل گنجانده شده است. چه جالب این است که طرح دعوی در دادگاه با هدف قرار دادن گوگل مدعی است که گوگل برای جمع آوری اطلاعات در مورد استفاده از تلفن همراه در گوشی های تلفن و حتی پس از مردم خاموش کردن فعالیت وب و برنامه. طرح دعوی در دادگاه می گوید: جمع آوری داده ها اتفاق می افتد از طریق گوگل Firebase, یک راه حل نرم افزاری است که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان نرم افزار برای ذخیره اطلاعات, ارائه, اطلاعیه ها و آهنگ کلیک و اشکالات.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب