آی فون 11 خیلی خوب است که حتی Xiaomi مدیر عامل شرکت نمی تواند مقاومت در برابر آن

Xiaomi مدیر عامل شرکت Lei Jun به نظر می رسد که اپل fanboy. در واقع این شرکت به عنوان یک کل به نظر می رسد به ش

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 اردیبهشت 1399
Xiaomi مدیر عامل شرکت Lei Jun به نظر می رسد که اپل fanboy. در واقع این شرکت به عنوان یک کل به نظر می رسد به شدت با الهام از اپل. بسیاری از محصولات Xiaomi گفته می شود آشکار اپل کلون اما ظاهرا برای لی تنها معامله واقعی آن را ندارد.
کاملا به تازگی او نوشته شده چیزی در چینی ها شبکه های اجتماعی وب سایت Weibo با استفاده از آی فون خود را.

مردم بودند به اطلاع آن و Xiaomi شریک پان Jiutang سعی در پراکندن این وضعیت با این ادعا آن را حس می کند به نگه داشتن چشم در رقیب ارائه شده است. اما پس از آن دوباره چرا لی ظاهرا استفاده از آی فون خود را به عنوان دستگاه اصلی اگر او تنها فقط چک کردن آن را?

علاوه بر این به عنوان برخی از کاربران با اشاره به آن بوده است مدت زمان طولانی از آی فون 11 بیرون آمد.

حتی اگر شما قبول این استدلال و اجرایی به نفع شک حرکت بعدی خود را نشان می دهد که شاید این بود که چنین نیست و او با استفاده از یک آی فون مخفیانه. Lei در واقع حذف پست و انتشار دوباره آن را با استفاده از Mi 10 نرم افزار.

این اولین بار نیست چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است. سامسونگ نام تجاری سفیر و Realme هند مدیر عامل شرکت قبلا گرفتار شده است با استفاده از آی فون. در برخی از موارد مشهور که قرار است برای ترویج یک گوشی آندروید خال خال شد با استفاده از آی فون. اما این یک چیز برای یک هنرمند مشهور به چنین سنگدلانه اشتباه است. آن را به طور کامل دیگر برای co-founder به استفاده از یک رقابت دستگاه.

 


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im