نقشه های گوگل با دقت بیشتری می تواند با سنگ تیز کردن در در محل سکونت خود را اگر شما به دنبال این دستورالعمل ها

نقشه های گوگل نمایش زنده فراهم می کند ویژگی AR-ناوبری مبتنی بر به کسانی که در حال راه رفتن از نقطه “A” به نقطه “ب” بیش از یک نمایش زمان واقعی از خیابان جلوتر از شما عرضه شده توسط این دوربین عقب بر روی تلفن خود را جهت و فلش overlayed ساخت آن آسان به راه رفتن از جایی به جای. اما یکی دیگر از استفاده از Live View آر با توجه به 9to5Google. وجود دارد برخی از مناطق که در آن گوگل می گوید که GPS کار نمی کند کاملا مانند محیط های شهری. ?ساختمان های بلند در این محیط ایجاد تداخل.
اگر شما GPS گیجی دوربین گوشی خود را و خیابان مشاهده اطلاعات می توانید به کمک نقشه های گوگل کشف کردن که در آن شما هستند. ضربه زدن بر روی نقطه آبی بر روی نقشه های گوگل به ارمغان می آورد تا یک منو با گزینه های مانند به اشتراک گذاری مکان خود را; اضافه کردن یک محل گم شده; مجموعه ای به عنوان محل پارکینگ; دانلود نقشه آفلاین; و اگر شما آخرین نسخه از نرم افزار وجود خواهد داشت کالیبره کردن با Live View گزینه است. روی آن فشار دهید و شما خواهید بود به دوربین UI استفاده شده توسط Live View. نقطه دوربین خود را در ساختمان ها و نشانه های سراسر خیابان را از شما و گوگل را با سنگ تیز کردن در در محل سکونت خود پس از یک بیت از سوژه متحرک از روبرو.

پس از شما این مراحل را دنبال نقطه آبی را با دقت بیشتری نشان دادن مکان فعلی خود را. پرتو که شما را در اطراف نقطه آبی است که به شما نشان می دهد جهت است که شما عنوان را باریک تر نشان می دهد که نقشه یک ایده بهتر از جایی که شما هستند.

این کالیبره کردن با نمایش زنده از ویژگی های یافت شده در گوشی های آندروید است که پشتیبانی ارکر. در همان زمان باید گوشی در حال اجرا به تاریخ بتا یا نسخه پایدار از نقشه های گوگل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de