Spotify در راه اندازی بالا و روند پادکست نمودار در 26 بازار

Spotify تقویت آن ویژگی های پادکست با نمودار که به کاربران اجازه میدهد روند کشف و پادکست ها آسان تر از قبل. دو

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 تیر 1399
Spotify تقویت آن ویژگی های پادکست با نمودار که به کاربران اجازه میدهد روند کشف و پادکست ها آسان تر از قبل. دو ویژگی های جدید در حال حاضر در دسترس برای کاربران Spotify در 26 کشور: بالا پادکست ها و روند پادکست. بالا پادکست نمودار نیز در دسترس خواهد بود با پادکست دسته برای هفت بازار.برای پیدا کردن ویژگی های جدید در برنامه Spotify در خود آیفون یا آندروید گوشی شما باید برای رفتن به جستجو/Browse / پادکست / پادکست نمودار. به عنوان نام خود را نشان می دهد روند پادکست شامل سریعترین صعود پادکست از لحظه شناسایی با استفاده از یک الگوریتم منحصر به فرد مخلوط در حالی که بالا پادکست شامل کلی محبوب ترین پادکست. بالا پادکست ماهانه به روز شده در حالی که روند پادکست در حال به روز رسانی به عنوان اغلب به عنوان مورد نیاز است.

در همان قطعه از اخبار Spotify اعلام کرد که همراه با پادکست نمودار راه اندازی آن را به روز رسانی تجربه در Spotify در برای پادکسترها با اضافه کردن اطلاعیه به کاربران داشبورد هشدار podcasters زمانی که آنها نمودار است. این اطلاعیه جدید شامل یک کارت است که می تواند به اشتراک گذاشته شود و مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک بصری در سراسر رسانه های اجتماعی.

بالا پادکست ها و روند پادکست در حال حاضر در دسترس در 26 بازار از جمله ایالات متحده و انگلستان و مکزیک و برزیل و سوئد و آلمان و استرالیا است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن