به آشپزخانه خود را ارتقاء بزرگ با این عالی آمازون معاملات

  • با تشکر از مستندات در نظر گرفته شده به سرعت گسترش رمان coronavirus همه گیر بسیاری از مردم در حال پخت و پز وعده های غذایی در خانه به مراتب بیشتر از آنها همیشه قبل از.
  • آمازون در حال اجرا است مقدار زیادی از معاملات بزرگ در حال حاضر در ابزارهای آشپزخانه و وسایل آشپزی بنابراین در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای به روز رسانی این ابزار شما را در اختیار خود دارند.
  • در اینجا شما می توانید از پنج معاملات بزرگ بر روی محصولات است که بالا بردن پخت و پز خود را به سطح بعدی.

بنابراین بسیاری از مردم در سراسر کشور هنوز در lockdown mode به طور داوطلبانه یا نه محلی خود دولت دستور آن است. Coronavirus مورد اعداد بالا رفتن سرسام آور هستند در حال حاضر, بنابراین خود quarantining تنها راه برای محافظت از خودتان. بسیاری از رستوران ها باید بازگشایی برای بایگانی اطلاعات و یا حتی تحویل, اما هر زمان که شما بیرون بروید و یا چیزی را به خانه خود را با این جدید در معرض خطر است. به همین دلیل و از آنجا که بسیاری از ما در حال تلاش برای صرفه جویی در پول به عنوان آنجا که ممکن است با حدود 40 میلیون آمریکایی بیکار در حال حاضر مردم در حال پخت و پز بیشتر از همیشه.

اگر شما بوده ام به صرف تن از زمان در آشپزخانه شما, این روزها, شما احتمالا به دنبال برخی از انواع به چیزهایی ادویه تا. خوش شانس برای شما آمازون در حال اجرا است برخی از معاملات فوق العاده در حال حاضر در آشپزخانه محصولات است که شما در حال رفتن به عشق. بررسی پنج مورد علاقه آشپزخانه معاملات پایین.

MEATER+ 2 واحد بسته نرم افزاری

می خواهید بدانید که راز برای پخت و پز مناسب استیک و هر زمان فقط مانند یک آشپز حرفه ای? همه شما نیاز به دانستن یک کلمه است: متوسط.

Meater درست بی سیم هوشمند گوشت دماسنج بسیار عالی است. پاپ آنها را به هر نوع گوشت قرار داده و آن را در فر در یک ظرف و یا در کوره درست مثل شما به طور معمول. این Meater اتصال بی سیم به گوشی های هوشمند خود را و نظارت بر دمای داخلی در زمان واقعی است. وقتی که آن زمان برای حذف گوشت خود را از گرما تلفن خود را به شما اجازه می دانم. آن بسیار جذاب است و شما می توانید صرفه جویی در برخی از پول خرید 2-بسته در حال حاضر. شما همچنین می توانید یک MEATER به 69 دلار و یا یک MEATER+ برای $99 اگر شما نمی نیاز به دو.

فوری گلدان اواز یا موسیقی دو نفری

فوری گلدان Duo 60 7-در-1 اجاق گاز فشار الکتریکی است که تا بحال بهترین-فروش فوری دیگ از همه زمان برای چند دلیل. آن را شامل تمام اصلی حالت های پخت و پز و ایستگاه از پیش تنظیم شما ممکن است می خواهید آن را نیز بسیار مقرون به صرفه تر از برخی از مدل های که می تواند هزینه تا آنجا که $200 یا بیشتر. اواز یا موسیقی دو نفری 60 به فروش می رساند برای $100 است اما این کاهش به 79 دلار در حال حاضر در آمازون. فوری گلدان دو نوا و فوری گلدان دو Evo Plus هر دو در فروش در حال حاضر نیز با تخفیف تا 30 دلار.

فوری گلدان هوا سرخ کن درب

آیا شما در حال حاضر خود را یک لحظه گلدان ؟ اگر آن را احتمالا 6-کوارت مدل زیرا آنها outsell هر اندازه دیگر توسط یک حاشیه بزرگ. انتخاب یک لباس جدید فوری گلدان هوا سرخ کن درب در آمازون در حالی که آن را بیش از 50 ٪ خاموش با تشکر از جدید تخفیف بزرگتر و شما فورا خواهید اضافه کنید برشته, پخت, پختن reheating, ترانسفورماتور و البته هوا سرخ کردن به خود را فوری گلدان.

فوری گلدان Air Fryer

اگر شما در حال حاضر نیست که یک لحظه گلدان و یا اگر شما می خواهم به جای یک دستگاه اختصاص داده شده برای همه, هوا سرخ کردن نیازهای ما رو فوق العاده اخبار. فوری Vortex Plus 6-در-1 Air Fryer که به طور معمول به فروش می رساند برای عظیم 240 دلار است که در حال حاضر در فروش در آمازون برای $99.99.

NutriChef 12 قطعه نچسب آشپزخانه Cookware Set

اگر شما مانند من هستید شما رفته ام بیش از حد طولانی با استفاده از همان گلدان و تابه ها را در آشپزخانه خود را. شما شایستگی ارتقا به خصوص در حال حاضر که شما صرف زمان بیشتری را پخت و پز. این NutriChef 12 قطعه نچسب آشپزخانه وسایل آشپزی تنظیم یک گزینه محبوب در آمازون با 4.8 ستاره امتیاز. در حال حاضر شما می توانید مجموعه ای کامل برای تنها $113.08.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر