رایگان Stadia برتر Edition در حال حاضر در دسترس برای Verizon 5G صفحه اصلی مشتریان

در اوایل این سال گوگل و Verizon تیمی به پیشنهاد جدید Fios Gigabit مشتریان Stadia اولین نسخه به صورت رایگان. این هفته Verizon اعلام کرد که تمدید این پیشنهاد را به آن موجود و جدید 5G صفحه اصلی مشتریان است. که چه تیتر می گوید اما ما نمی شود شگفت زده اگر معامله می شود در دسترس برای جدید 5G صفحه اصلی مشتریان است.

چه مسلم است که اگر شما یک Fios گیگابیت یا 5G صفحه اصلی مشتری شما قطعا از مزایای این پیشنهاد که شامل 3 ماه از Stadia Pro trial یک Stadia کنترل کننده و یک Chromecast فوق العاده.

به هر حال این قرارداد جدید در دسترس است برای 5G صفحه اصلی مشتریان شروع این هفته و از طریق جولای 21. اما شما باید مطمئن شوید که خود را 5G خانه نصب خواهد شد در ماه اوت 22 در غیر این صورت شما از دست دادن معامله است. البته پیشنهاد معتبر است در حالی که منابع آخرین, و ممکن است لغو شود در هر زمان.

گوگل به فروش می رساند Stadia برتر Edition 130 دلار در ایالات متحده, اما پس از 3 ماه دادگاه, شما مجبور به پرداخت $10 در هر ماه برای Stadia نرم افزار اشتراک. دومی را به شما دسترسی به بازی های رایگان هر ماه و قدرت پردازش های مختلف از جمله پشتیبانی از 4K, HDR, بازی و 5.1 صدای فراگیر.

اتمام معامله در Verizon

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>