که دیر Google صفحه اصلی عاقبت می تواند حق در اطراف گوشه

به خوبی آن را در زمان کمی طولانی تر از ما پیش بینی چند هفته به عقب, اما ما در حال حاضر می تواند در نهایت اعلا

توسط EMROOZTAFAHOM در 28 خرداد 1399
به خوبی آن را در زمان کمی طولانی تر از ما پیش بینی چند هفته به عقب, اما ما در حال حاضر می تواند در نهایت اعلام Google صفحه اصلی عاقبت شایعه بازی رسمی باز است. جالب به اندازه کافی ما هنوز نمی دانید که بسیار در مورد این "استاندارد" هوشمند بلندگو جهان فن آوری است و اساسا انتظار برای پس از 2017.
البته هوشمند بلندگو نیست, گوشی های هوشمند, پس از آن بود که از یک معامله بزرگ است که گوگل در سمت چپ 2016 منتشر دستگاه unupgraded سال آینده... یا حتی سال بعد از آن. اما به اندازه کافی به اندازه کافی است و در حالی که صفحه اصلی گوگل بود قطعا یک رقیب شایسته برای آمازون روند تنظیم اکو در راه اندازی بی چون و چرای رهبر بازار رسیده است نسل سوم در حال حاضر.
به وضوح بزرگ G نیاز به برخی از جدی صوتی بهبود به جدول و شاید یک جراحی کشیدن صورت و همچنین به نگه دارید تا با کمال تعجب قدرتمند و نسبتا جمع و جور و قطعا ظریف 2019 اکو. اگر چه 9To5Google را "منابع آشنا با این موضوع" می تواند تایید یک محصول است که در واقع در این آثار وجود دارد تقریبا هیچ اطلاعات برای به اشتراک گذاشتن در هر کدام از ویژگی های ارتقاء و یا ممکن است از نظر طراحی.

همه ما می دانیم که دومین نسل, گوگل, خانه را "نگاه بی ادعا و آشنا" در حالی که صدایی بهتر از خود استاد (خوب). به طور طبیعی ما انتظار نداریم که این چیزی که به بازی های صوتی قابلیت های high-end Google Home Max اما متاسفانه زمان گمانه زنی های تماس برای قیمت بالاتر نقطه از آن, از, اصلی, صفحه اصلی گوگل.

موجود در روز برای $129 غول جستجو را مستقیم رقیب آمازون $100 اکو دریافت بسیاری از تخفیف بیش از طول عمر خود از جمله یک دائم به 99 دلار و اخیر ترخیص کالا از برش تا 30 دلار است. ضمنا در صورتی که شما نگرانم که ارزان کشتی به نظر می رسد که میره و OG هوشمند بلندگو است که احتمالا برای همیشه رفته است.
ظاهرا موسوم به شاهزاده دوم-gen Google صفحه اصلی بعید است که به نام Google صفحه اصلی 2 اگر چه هنوز مشخص نیست که چگونه لانه تجاری خواهد بود گنجانیده شده است. پول ما در لانه خانه moniker اما اگر شما در نظر بگیرید لانه کوچک و لانه Hub نام ساده لانه برچسب را بیشتر حس کنند. شاید یک آشیانه (2nd gen) مربوط به تا حدودی گیج کننده لانه مینی (2nd gen) نام Google صفحه اصلی مینی عاقبت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im