• گوگل صفحه 5 مشخصات خواهد بود underwhelming به عنوان گوگل شایع است به جست و خیز بهترین پردازنده های جدید در دسترس برای دستگاه اندیشه سازان به نفع یک جایگزین ارزان تر است.
  • اواسط محدوده پیکسل خواهد بود مقرون به صرفه تر از قبلی گوگل flagships اما وان پلاس ممکن است خراب کردن همه که.
  • چینی ساز گوشی های هوشمند به زودی راه اندازی یک نسخه مقرون به صرفه تر از وان پلاس 8 که ممکن است اجرا در همان پردازنده به عنوان صفحه 5.

آینده جدید حق بیمه صفحه گوشی را نمی توان یک دستگاه گل سرسبد چند نشت گفت: تا کنون. و پیکسل نشت معمولا درست از آنجا که گوگل هرگز نمی تواند مدیریت را به نگه داشتن درب ظرف را در هر چیزی. گوگل می خواهد برای یک پردازنده از اواسط طیف برای صفحه 5 و است که به سادگی نمی تواند به اندازه کافی. من در حال حاضر توضیح داد که چگونه گوشی های طراحی شده توسط این شایعه Snapdragon 765 تراشه که قدرت پیکسل 5 خواهد بود هیچ بازی برای هر یک از 2020 گل سرسبد مصنوعی از جمله کهکشان S20 و وان پلاس 8. و فراموش نکنید در مورد آیفون 12 سری که راه اندازی این سال و یا آی فون 11, آیفون, SE, و 2018 اپل که برای ماده. در واقع صفحه 5 ممکن است در مورد به عنوان قدرتمند به عنوان صفحه 4 است که به سختی این نوع از ارتقاء شما می خواهم انتظار از نسل بعدی تلفن. و این گوشی هنوز هم می تواند هزینه $699 در راه اندازی. که به نظر می رسد مانند یک قیمت معقول به پرداخت هزینه برای یک پیکسل گل سرسبد آن را به عنوان ارزان تر از صفحه 4 قیمت ورود. اما آیفون 12 در حال حاضر شایعه شروع در $649 و مستقیم جانشین 6.1 اینچی آیفون 11 احتمالا هزینه 699 دلار یا $749. نه به ذکر است که وان پلاس 8 به همان قیمت.

اما فراموش نکنید که در مورد جدید اپل و 2020 اندروید flagships. شما می دانید چه خواهد شد واقعا شکستن صفحه 5? آینده اواسط محدوده وان پلاس گوشی.

برخی آن را به نام وان پلاس 8 Lite در حالی که دیگران به آن اشاره به عنوان OnePlus Z. آنچه واقعا مهم است این است که وان پلاس ساخت است و حتی ارزان تر تلفن. آن را نمی خواهد همان مشخصات بالا پایان به عنوان OnePlus 8 و 8 Pro و یک Geekbench مثال میریزد نور بیشتر در مورد نوع عملکرد این گوشی را ارائه کرده است.

منبع تصویر: Geekbench Geekbench 5 نمره برای وان پلاس AC2003 که می تواند این شایعه مقرون به صرفه وان پلاس 8 نسخه.

معیار آزمون برای “OnePLus AC2003” به ما می گوید از ویژگی های این گوشی 12GB RAM و یک 1.80 GHz پردازنده از اینتل. تلفن نمرات 612 و سال 1955 در تک هسته ای و چند هسته ای آزمایش شد. این نتایج همسو با نمرات Snapdragon 765 با توجه به آخرین لیست جدید موتورولا لبه است که سنگ ها همان تراشه. این “لیتو” مادربرد نام ممکن است یک مرجع به 765 پلت فرم. در اینجا یک مقایسه بین 765 و پایان Snapdragon 855 که قدرت صفحه 4 تلفن:

منبع تصویر: Geekbench Geekbench 5 نمره: موتورولا لبه مقابل صفحه 4

از به نظر می رسد از آن ارزان OnePlus Z تلفن را نمی تواند سریع تر از صفحه 4 سری نیست که آن را باید. اما اگر OnePlus Z و صفحه 5 سهم همان Snapdragon 765 چیپس و سپس گوگل یک مشکل بزرگ است. ارزان OnePlus Z بدون شک خواهد بود ارزان تر از صفحه 5. به من توضیح داد که صفحه 5 ممکن است در شروع $699 که چه OnePlus شارژ برای وان پلاس 8 در حال حاضر.

ارزان OnePlus Z به احتمال زیاد بیشتر RAM, از صفحه 5 بیش از حد. تاریخ نشان داد که OnePlus یک کار فوق العاده از جبران عدم کارایی پردازنده در آن گوشی های با حافظه اضافی. این که چگونه گوشی OnePlus ضرب و شتم اپل در زندگی واقعی تست سرعت در یک نقطه. در ضمن صفحه تاریخ را نشان می دهد مخالف است. نه تنها گوگل تصمیم به صورت فله در رم اما مدیریت RAM مشکل ساز شده است برای برخی از قبلی پیکسل.

در نهایت ارزان OnePlus Z ممکن است دریافت سریع اندروید به روز رسانی. آنها نمی مستقر می شود به عنوان به سرعت به عنوان آنها را بر روی صفحه اما وان پلاس انجام داده است یک کار عالی در حمایت از اندروید نسخه های بتا و انتشار سریع اندروید به روز رسانی.

با تمام آنچه که در ذهن تنها مزیت صفحه 5 ممکن است بیش از 2020 وان پلاس گوشی در بخش دوربین. اما که ممکن است به اندازه کافی برای گوگل به نوبه خود از صفحه 5 به بهترین فروشنده. اگر هر چیزی, گوشی های مانند OnePlus Z و آیفون SE زور ممکن است گوگل برای ارائه صفحه 5 کاهش قیمت خیلی زودتر از انتظار می رود. $499 صفحه 5 خواهد صدا خیلی بهتر است ،


وان پلاس 8 گوشی های هوشمند پرده برداری کرد در اواسط ماه مارس سال 2020 است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de