Galaxy برابر 2 خواهد شد بنا به گزارش شامل S Pen پشتیبانی

شایعات قبلی نشان داده بود که سامسونگ پرچمدار بعدی گوشی تاشو را کشتی با یک S Pen. ظاهرا سامسونگ است که دیگر رف

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 خرداد 1399

شایعات قبلی نشان داده بود که سامسونگ پرچمدار بعدی گوشی تاشو را کشتی با یک S Pen. ظاهرا سامسونگ است که دیگر رفتن به بسته نرم افزاری در یک قلم با تلفن به دلیل عدم توانایی خود را به مقاومت در برابر S Pen.

نمایش تاشو گوشی بسیار شکننده است. حتی اگر این کهکشان 2 برابر خواهد شد و به احتمال زیاد, ورزش, یک فوق العاده نازک شیشه ای (UTG) نمایش آن را هنوز هم نمی توان به عنوان انعطاف پذیر به عنوان معمولی نمایش می دهد. اگر چه UTG لایه است یک گام بالاتر از پلاستیک پی فیلم اصلی بریزید تا به حال آن را هنوز هم مستعد به خش.

برای یک منظر Galaxy Note 10 گوریل شیشه ای 6 است که بیش از ده برابر ضخیم تر از Galaxy Z تلنگر را UTG. سامسونگ می داند بهتر از یک ریسک است. نسل اول Galaxy برابر بود با عجله به بازار در موعد مقرر و همه ما می دانیم چگونه است که معلوم شد. یک فیلم پلاستیکی ارائه می دهد ظاهرا بهتر مقاومت در برابر ضربه از UTG اما آن را هنوز هم به اندازه کافی قوی برای حمایت از یک قلم.

حتی بدون S Pen پشتیبانی کهکشان برابر 2 خواهد بود به احتمال زیاد یک ارتقاء قابل توجهی بیش از جانشین آن. این دستگاه انتظار می رود که اذوقه و نوشابه صاف 120Hz اصلی صفحه نمایش بهتر دوربین, مشخصات و یک باتری بزرگتر.


با وجود این ارتقاء گوشی شایع است به یک نی نی کمی مقرون به صرفه تر از سامسونگ اولین bendable دستگاه. کهکشان برابر شد قیمت دلار در 1,980 و برابر 2 خواهد شد به احتمال زیاد برای 100 دلار کمتر است.


Galaxy برابر 2 را جانشین خواهد شد به احتمال زیاد با S Pen


به قلم پشتیبانی آن را ظاهرا سال آینده به سامسونگ وارد یک همکاری با کورنینگ برای آینده آن foldable گوشی های. کورنینگ به عنوان شما ممکن است در حال حاضر می دانیم این است که این شرکت در پشت گوریل شیشه ای و سال آینده این قابلیت خمیدگی شیشه امیدوارم آماده شود. که foldable نمایش داشتن مقاومت هموار کردن راه برای stylus سازگاری.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن