آتش نمی تواند تنها دلیل برای تماشای آسمان در جولای 4th

  • ضعف گرفتگی اتفاق می افتد در شب July 4th برای کسانی که در آمریکا و بخشهایی از آفریقا و اسپانیا و پرتغال.
  • گرفتگی اتفاق می افتد درست پس از نیمه شب به وقت شرق, اما از آن خواهد شد بنابراین ضعف است که شما ممکن است حتی متوجه تفاوت.
  • ماه تنها کمی تغییر در روشنایی و تنها کسانی که با بینایی مشتاق ممکن است متوجه سایه خزنده بیش از آن.

ژوئیه 4 روز استقلال است در اینجا در ایالات متحده است. به طور معمول این بدان معناست که بسیاری از آتش بازی و جشن و خانواده اما کسانی که ممکن است خو کمی با ادامه بحران بهداشت عمومی. اگر شما به خودتان پیدا کنید در خارج در شب از ماه جولای 4th زل زده skyward شما ممکن است متوجه یک ماه کامل. اما این همه نیست; یک گرفتگی جزئی نیز میله میله اتفاق می افتد که همان شب اما از آن خواهد شد بسیار فوق العاده ظریف است که شما حتی ممکن است متوجه این اتفاق می افتد.

به عنوان EarthSky , گزارش جزئی penumbral گرفتگی اتفاق می افتد در همان زمان بدون توجه به جایی که شما اتفاق می افتد بر روی زمین اما کسانی که از ما در آمریکا خواهد شد که بهترین شانس دیدن آن را به دلیل آن را می تواند به خوبی و تاریک و ماه خواهد بود واقع در بالای افق است.

یک penumbral گرفتگی اتفاق می افتد زمانی که نور خورشید در ماه است فقط کمی پنهان توسط سایه زمین. در این مورد لبه سایه خواهد بود به طوری که نور آن ممکن است سخت به متوجه تفاوت که زمانی که آن اتفاق می افتد. تنها کسانی که به خصوص با چشم مشتاق را به وضوح ببینید این اتفاق می افتد در حالی که دیگران ممکن است فقط خیره نگاه ناامیدانه و توجه بسیار از هر چیزی.

متاسفانه برای خیلی از بقیه جهان, ماه هنوز نشسته زیر افق زمانی که گرفتگی می گیرد و آن را غیر ممکن است برای مشاهده آن. تنها در مناطق خاصی از بقیه جهان را یک فرصت و حتی پس از آن شانس باریک هستند.

“از مجمع الجزایر بخش هایی از آفریقا و مردم ممکن است نقطه این جزئی penumbral گرفتگی فقط قبل از طلوع آفتاب جولای 5, اما برای بسیاری از گرفتگی منطقه در غرب آفریقا (اسپانیا و پرتغال) گرفتگی خواهد شد پنهان و تاب بودن از صبح گرگ و میش” EarthSky می گوید.

با تمام چیزهای دیگر را که در آسمان در شب از ماه جولای 4th, اینجا, در ایالات متحده — من صحبت کردن در مورد آتش بازی, البته, آن را می شود آسان به دست آسمانی رویداد در حال وقوع بالای سر ما. هنوز هم اختصاص داده شده skywatchers ممکن است متوجه گرفتگی جزئی در اوج گرفتگی که رخ خواهد داد بین 12:30 صبح و 1:00 p. m. و در جولای 5th.

آن را نمی ممکن است هیجان انگیز ترین skywatching رویداد از سال, اما اگر هیچ چیز دیگری آن را به شما یک فرصت برای تست چشم خود را و ببینید اگر شما می توانید شناسایی ضعف تغییر در درخشندگی نور قوی کردن زمین کوچک همسایه.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>