FDA تایید بازی-تغییر در صفحه اصلی coronavirus تست ابتکار

Coronavirus تست در خانه ممکن است به زودی تبدیل به یک واقعیت به عنوان FDA تاسیس شده دستورالعمل برای COVID-19 آز

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 مرداد 1399
  • Coronavirus تست در خانه ممکن است به زودی تبدیل به یک واقعیت به عنوان FDA تاسیس شده دستورالعمل برای COVID-19 آزمون است که می تواند خود اداره می شود.
  • آزمون باید قابل اعتماد و مقرون به صرفه و آسان برای استفاده است. چندین شرکت در حال کار بر روی در خانه آزمون COVID-19 اما ممکن است چند ماه تا زمانی که FDA تایید داوطلبان موفق.
  • در خانه coronavirus تست می تواند تحویل بسیار سریع تر پاسخ از سنتی PCR آزمایش است که می تواند تجربه قابل توجهی به تاخیر می اندازد. بیماران می تواند منزوی و به دنبال کمک های پزشکی سریع تر از قبل.

یکی از دلایل این رمان coronavirus است کنگره های مختلف در آمریکا و دیگر مناطق جهان است که وجود ندارد به اندازه کافی تست در دسترس است. کمبود COVID-19 آزمون در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر شده است تا حد زیادی ثابت شده است. اما هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی تست به درستی در صفحه تماس با ما و جوامع و اطمینان سریعتر تشخیص. برخلاف آنچه رئیس جمهور تهمت نگه می دارد گفت: این افزایش در تست مسئول افزایش موارد است. بله بیشتر شما در آزمون بیشتر موارد شما را پیدا کنید اما اگر هیچ جامعه انتقال درصد مثبت خواهد بود پایین تر و پایین تر به عنوان شما را افزایش می دهد تست. که در عین حال به اتفاق می افتد در کشورهای که در حال گزارش گیری از یک رکورد تعداد موارد است.

تنها راه برای مهار این بیماری به خصوص اگر مردم به طور فزاینده ای بیشتر و مقاوم در برابر ماسک صورت و اجتماعی فاصله برای افزایش تست و ارائه نتایج سریع. به این ترتیب افرادی که آلوده قادر خواهد بود برای منزوی کردن هر چه زودتر و به دنبال درمان سریع تر است. همچنین تست سریع جلوگیری می کند بدون علامت حامل از آلوده کردن دیگران است. خبر خوب این است که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) تایید کرده است یک بازی در حال تغییر تست ابتکار. خبر بد این است که آن را ممکن است ماه ها قبل از ما هیچ نتیجه ای نداشت.

FDA تایید کرد روز چهارشنبه که آن را می خواهد جدید COVID-19 آزمون که سریع و ارزان است و می توان توسط هر کسی در خانه است. شرکت ها باید به چوب به یک مجموعه ای از قوانین قبل از آزمون خود را تایید شده برای استفاده گسترده تر که به معنی وجود دارد هیچ زمان آزمون در دسترس است که برای صفحه اصلی تشخیص است.

"این نوع از آزمون خواهد بود یک بازی تعویض در مبارزه ما با COVID-19 و بسیار مهم خواهد بود که این کشور به نظر می رسد نسبت به بازگشایی مجدد" FDA کمیسر دکتر استفان هان گفت: در بیانیه ای در ایالات متحده آمریکا امروز.

داشتن افراد آزمایش خود را در صفحه اصلی هر زمان آنها مشکوک به تماس با یک فرد که ممکن است آلوده می تواند فوق العاده مفید باشد. مردم نیز می توانند با استفاده از این آزمون ها قبل از سفر به دیگر نقاط جهان و یا کشور و یا قبل از مراجعه اعضای خانواده که در معرض خطر دسته از بیماران است. این آزمون می تواند مفید برای افراد مسن و کسانی که رنج می برند از شرایط مزمن پزشکی.

اما شرکت های مشغول به کار در خانه آزمون نیاز به اطمینان حاصل شود این آزمون ارائه نتایج سریع هستند ارزان برای تولید, و آسان برای استفاده است. همچنین — و آن را باید بدون گفتن — آزمون باید دقیق.

FDA صادر قالب برای چگونه نمونه ها باید جمع آوری و تجزیه و تحلیل و چگونه نتایج نمایش داده شود باید به یک کاربر در صفحه اصلی. قوانین نیز توضیح دهید که چگونه دقیق آزمون باید. ایالات متحده آمریکا امروز توضیح می دهد که خانه آزمون باید کمی پایین تر از استانداردهای تست های آزمایشگاهی.

XPRIZE رقابت به معنای kickstart تولید مقرون به صرفه و قابل اعتماد در خانه COVID-19 کیت های آزمایش. غیر انتفاعی تقسیم خواهد شد یک جایزه 5 میلیون دلار در میان پنج برنده است که می تواند نتایج در کمتر از 15 دقیقه و با هزینه کمتر از $15. بیشتر از 50 میلیون دلار خواهد بود برای تقسیم سریع ساخت. رقابت گذشته از طریق پایان ماه اوت و 200 semifinalists انتخاب خواهد شد. از کسانی که 20 فینالیست خواهد شد و شانس برنده شدن یکی از پنج لکه های. مدعی خواهد شد که برای دیدار با FDA, ضوابط و گرفتن مشاوره از دیگر شرکت هایی که در ساخت دستگاه های تست. پنج برنده باید آماده به مقیاس تولید اواخر سال 2020 است.

رقابت یا نه دیگران را به ادامه کار در سریع تست کیت برای COVID-19. یکی از این تست ممکن است از سورنتو درمان که مجوز یک تکنولوژی جدید توسعه یافته در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک است. مدیر دانشگاه کلمبیا مرکز باروری دکتر Zev ویلیامز با اقتباس از آزمون استفاده می شود برای ارتباط با بیماری های ژنتیکی یا که تجربه سقط مکرر ابنسینا برای COVID-19. تیم ابداع یک آزمون است که می تواند شناسایی ژنتیکی امضای SARS-CoV-2 ویروس در بزاق. نمونه قرار داده شده در یک ظرف که آنزیم های خاصی در یک مایع است که به نوبه خود قرمز برای نتایج منفی و زرد که COVID-19 ویروس شناسایی شده است. آزمون تنها نیاز به گرمایش و هزینه $10 اگر تایید شده است.

داشتن خانه COVID-19 آزمون تایید ماه از هم اکنون ممکن است به نظر می رسد بهترین ایده, اما این بیماری نمی خواهد برود در هر زمان به زودی. این ویروس است که در اینجا به ماندن و فصل آنفولانزا می تواند وضعیت را بیشتر به چالش کشیدن برای بیمارستان است. به عنوان برخی از مناطق مسطح منحنی دیگران ممکن است تجربه تازه ای از شیوع بیماری.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن