Facebook نورد جدید هشدار از طریق صفحه نمایش برای اخبار

Facebook اعلام کرد این شرکت نورد یکی دیگر از ابزار است که کمک خواهد کرد که مردم چگونه تشخیص مربوط به یک مقاله

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 تیر 1399
Facebook اعلام کرد این شرکت نورد یکی دیگر از ابزار است که کمک خواهد کرد که مردم چگونه تشخیص مربوط به یک مقاله خبری است که در برخی زمینه ها. این ابزار جدید را برجسته تر اخبار از 90 روز برای کسانی که قصد به اشتراک گذاری آنها را در اخبار خود را تغذیه.همراه با متن دکمه که اضافه شد, دو سال پیش, جدید, اطلاع رسانی, صفحه نمایش است که به منظور اطمینان حاصل شود که Facebook کاربران باید در این زمینه آنها نیاز به باقی می ماند به خصوص قبل از تصمیم گیری.

پس از تحقیقات گسترده Facebook متوجه شدم که جدول زمانی از یک مقاله در یک قطعه مهم از متن که به کاربران کمک می کند تا تصمیم بگیرد چه چیزی برای خواندن و اعتماد و بالاتر از همه چیز به اشتراک گذاری با دوستان خود. جدید اطلاع رسانی روی صفحه نمایش خواهد شد تا پاپ زمانی که شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن یک مقاله خبری بیش از سه ماه اما آن را اجازه می دهد تا شما را به ادامه های آن را اگر شما در نظر بگیرید که این مقاله هنوز هم مرتبط است.

Facebook نشان داد که در آن سعی خواهد کرد برای پیدا کردن دیگر برای استفاده از هشدار از طریق صفحه نمایش از جمله برای پست با لینک های که ذکر coronavirus بیماری همه گیر. خوب است علاوه بر کوچک است که جلوگیری از Facebook کاربران از به اشتراک گذاری مقالات قدیمی تر که دیگر مربوطه در برخی زمینههای اما نمی خواهد کمک جعلی و گمراه کننده ، انتظار برای دیدن جدید اطلاع رسانی صفحه نمایش در روزهای آینده به عنوان Facebook تایید آن در حال حاضر شروع به رول کردن.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن