هر رایگان PS4 بازی شما می توانید دانلود در جولای

 • سونی اعلام کرده است که رایگان بازی PS4 که از آن خواهد شد به دور در ماه جولای.
 • پلی استیشن پلاس مشترکین را یک شانس برای دانلود NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 سال جشنو اریکا به صورت رایگان از سه شنبه, جولای 7th از طریق چهار شنبه, آگوست 3rd.
 • قیمت عادی: NBA 2K20 ($59.99), Rise of the Tomb Raider ($29.99), اریکا ($9.99).

ده سال پیش امروز سونی راه اندازی پلی استیشن پلاس سرویس اشتراک بر روی PS3 به رقابت با ایکس باکس زنده. دو سال بعد سونی شروع به دادن دور رایگان بازی برای مشترکان پرداخت می شود در هر ماه و در حال حاضر هشت سال در, سونی, داده, دور, بیش از 1000 بازی. در مراسم تجلیل از خدمات دهمین سالگرد سونی است که به دور سه بازی در ماه جولای به جای دو و نیز وجود خواهد داشت یک رایگان PS4 موضوع با توجه به دور بعد در این هفته.

در اینجا کامل صف های رایگان پلی استیشن 4 بازی در دسترس برای مشترکین PS Plus در ماه جولای:

 • NBA 2K20 (ERP $59.99): موجود تاریخ 7 ژوئیه – اوت 3
  • NBA 2K به تکامل خیلی بیشتر از یک توپ بسکتبال شبیه سازی. 2K همچنان به دوباره تعریف کردن آنچه ممکن است در ورزشی بازی با NBA 2K20 شامل بهترین در کلاس گرافیک و گیم پلی زمین شکستن حالت های بازی و بی نظیر بازیکن کنترل و سفارشی سازی است. به علاوه با آن همهجانبه باز جهان در, محله, NBA 2K20 یک پلت فرم برای علاقهمندان به بازی و گلوله سازهایی به گرد هم می آیند و ایجاد آنچه که در آینده در بسکتبال فرهنگ است.

 • Rise of the Tomb Raider: 20 سال جشن (ERP $29.99): موجود تاریخ 7 ژوئیه – اوت 3
  • در Rise of the Tomb Raider لارا باغچه می شود بیش از یک بازمانده به عنوان او عازم اولین آرامگاه خوش آمدید اعزامی به خائنانه ترین و مناطق دور افتاده از سیبری است. Rise of the Tomb Raider: 20 سال جشن, PS4, نرم افزار افزایش یافته و ارائه می دهد سه حالت مختلف برای سفارشی کردن تجربه بازی خود را: رزولوشن 4K به صورت بی سابقه ای وفاداری فریم بالا حتی برای گیم پلی نرم و صاف و یا حاوی تصاویری برای lushest و واقع بینانه ترین گرافیک ممکن است.

 • اریکا (ERP $9.99): موجود تاریخ 7 ژوئیه – اوت 3
  • تجربه خود را در تعاملی زندگی می کنند-اکشن هیجان انگیز است که شما را در قلب رمز و راز است. مشغول به اریکا گذشته به عنوان شما قطعه با هم تکان دهنده حقیقت در پشت مرگ پدرش. در صورت عواقب ناشی از اقدامات خود را به عنوان شما را تحت تاثیر قرار چگونه روایت گستراند و وارد در چندین انتهای جایگزین. رسیدن به جهان با تعامل با سرنخ های خود را با استفاده از DualShock 4 wireless controller یا اریکا برنامه برای iOS و آندروید.

هر بازی ذکر شده در بالا خواهد بود رایگان برای دانلود با شروع در روز سه شنبه, جولای 7th. مثل همیشه شما نیاز به یک اشتراک فعال به پلی استیشن به علاوه به منظور به آنها را دانلود کنید به صورت رایگان. همچنین شما می خواهد نیاز به هر دو نگه دارید برای پرداخت و یا راه اندازی مجدد اشتراک خود را به منظور نگه داشتن آنها را حتی اگر شما آنها را دریافت به صورت رایگان. و فراموش نکنید که همه بازی های رایگان را از ماه ژوئن در دسترس هستند هنوز و تا فوری مجموعه بازی می رسد در هفته آینده.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im