هر رایگان بازی پلی استیشن 4 شما می توانید دانلود در مارس

  • سونی اعلام کرده است که رایگان پلی استیشن 4 بازی از آن خواهد شد به دور است.
  • پلی استیشن پلاس مشترکین قادر خواهد بود برای دانلود Cities: Skylines و Farming Simulator 19 به صورت رایگان از مارس 5th طریق ژوئن 1st.
  • این دو بازی به طور معمول خرده فروشی 40 دلار در هر فروشگاه پلی استیشن.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ما هنوز با نگرانی در انتظار خبری از سونی در مورد پلی استیشن 5, اما در عین حال ما را به آنچه که ما می توانید دریافت کنید. امروز آنچه که ما می توانید به طور رایگان بازی های سونی پرده برداری دو بعدی عنوان خواهد شد که به صورت رایگان برای مشترکین پلی استیشن پلاس شروع on May 5th. تا برای اولین بار است Cities: Skylinesیک بازی است که اجازه می دهد تا شما ایجاد و حفظ زیادی شهرستانها و عذاب آنها را به بلایای طبیعی هنگامی که شما را بی حوصله و با برنامه ریزی.

اگر شما می خواهم به جای فرار از شهر و سر را به حومه شهر, شما در حال رفتن به می خواهید را انتخاب کنید تا دیگر عنوان Farming Simulator 19. به عنوان نام نشان می دهد این شبیه ساز شما قرار می دهد در کفش از یک کشاورز مدرن است و شما برداشت محصولات رسیدگی به حیوانات و اطراف در بیش از 300 دستگاه خودرو و ماشین آلات. شما می توانید اشتراک خود را در مزرعه بازی آنلاین با بازیکنان دیگر و دانلود مدها ایجاد شده توسط جامعه.

اگر شما به خودتان پیدا کنید با بهره گیری از هر کدام از این بازی ها (و یا هر دو که برای ماده) و می خواهید بیشتر Cities: Skylines و Farming Simulator 19 باید مقدار زیادی از محتوای قابل دانلود است که شما می توانید انتخاب کنید تا در فروشگاه پلی استیشن هنگامی که شما بلد پایگاه بازی خشک است. شما باید برای آن پرداخت اما حداقل شما رو از بازی به صورت رایگان.

در اینجا کامل صف های رایگان پلی استیشن 4 بازی در دسترس برای مشترکین PS Plus در ماه مه:

  • Cities: Skylines (ERP $39.99): ممکن است در دسترس 5 – ژوئن 1,
    • Cities: Skylines مدرن را در شهر کلاسیک شبیه سازی. بازی معرفی بازی های جدید بازی عناصر به درک هیجان و سختی های ایجاد و حفظ یک شهر واقعی در حالی که در حال گسترش در برخی از شناخته شده استعارههای از ساختمان شهر را تجربه کنند.

  • Farming Simulator 19 (ERP $39.99): ممکن است در دسترس 5 – ژوئن 1,
    • نهایی شبیه سازی کشاورزی می گرداند با گرافیک کامل تعمیرات اساسی و کامل ترین تجربه های کشاورزی تا کنون! تبدیل شدن به یک کشاورز مدرن و توسعه مزرعه خود را در دو آمریکایی و اروپایی در محیط های پر از هیجان انگیز جدید فعالیت های کشاورزی و محصولات زراعی را برداشت و حیوانات تمایل دارند.

هر دو بازی ذکر شده در بالا خواهد بود رایگان برای دانلود با شروع روز شنبه, مارس 5th. مثل همیشه شما نیاز به یک اشتراک فعال به پلی استیشن به علاوه به منظور به آنها را دانلود کنید به صورت رایگان. همچنین شما می خواهد نیاز به هر دو نگه دارید برای پرداخت و یا راه اندازی مجدد اشتراک خود را به منظور نگه داشتن آنها را حتی اگر شما آنها را دریافت به صورت رایگان. و فراموش نکنید که همه از بازی های رایگان از مارس هنوز در دسترس است و تا فوری مجموعه بازی می رسد در هفته آینده.

منبع تصویر: Paradox Interactive

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر