دکتر Fauci می گوید این است که مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید برای مبارزه با کروناویروس

در این نقطه هیچ کس نباید گفته شود چه coronavirus راهنمایی کارشناسان توصیه می کنند در شرایط عادی رفتار است که م

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 مرداد 1399
  • در این نقطه هیچ کس نباید گفته شود چه coronavirus راهنمایی کارشناسان توصیه می کنند در شرایط عادی رفتار است که مردم باید با تمرین به نگه داشتن خود و دیگران را ایمن از ویروس.
  • با این وجود دکتر Anthony Fauci در یک رویداد مجازی در روز جمعه تاکید کرد که مردم نیاز به انجام حداقل یک چیز هر روز به بهبود ما coronavirus وضعیت: پوشیدن یک ماسک صورت.
  • در واقع دکتر Fauci تشویق دولت و مقامات محلی به عنوان قوی به عنوان ممکن است در ترغیب شهروندان به پوشیدن ماسک.

این بنوازند morose عناوین مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس می توانید شروع به یک اثر کشنده بر شما اگر شما دقیق نیست. موارد رفتن نگه دارید تا آمریکایی ها هنوز هم فوق العاده محدود در آنچه که آنها می توانند انجام دهند و جایی که آنها می توانید به سفر خارج از ایالات متحده شده است تقریبا به طور کامل بسته و coronavirus واکسن هنوز هم احساس می کند maddeningly دور. اما به عنوان هفته را به خود جلب کرد به مقامات فدرال و شروع به استرس است که وجود دارد در حال افت است که ما ممکن است تبدیل به یک گوشه ای در مبارزه با کروناویروس مانند US Dept. بهداشت و خدمات انسانی تصریح می کند که coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده باید شروع به کاهش "بعد از چند هفته."

به گفته دریاسالار برت Giroir یک معاون وزیر بهداشت و درمان در HHS هفت روز نورد متوسط از عفونت کروناویروس در حال کاهش است که منجر به مقامات ایالات متحده به پیش بینی است که بستری شدن در بیمارستان رها خواهد شد در هفته آینده و نرخ مرگ و پس از آن از تعداد کسانی که تاخیر بیشتر.

در اینجا چیزی است ، اینکه که معلوم می شود گلگون و بیش از حد خوش بینانه و یا حداقل تا حدودی دقیق وابسته است تا حد زیادی در خوب شما. به طور خاص در مورد اینکه آیا اکثریت ما همچنان به تعامل در بهترین شیوه است که قابل درک برای محدود کردن گسترش ویروس مانند پوشیدن ماسک. "هیچ کس اجازه تا پای خود را از روی گاز" Giroir گفت: در یک جلسه مطبوعاتی به خبرنگاران گفت. "اگر ما پرتاب احتیاط به باد رفتن به میله این همه رفتن به عقب."

در اینجا به همین ترتیب چشم انداز امیدوار است که کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci مشترک در طول یک ما اتاق بازرگانی مجازی رویداد در روز جمعه.

"ما احساس می کنیم با احتیاط خوش بینانه است که ما در جاده ها — به عنوان تلخ آن را به عنوان ممکن است صدا در حال حاضر — که ما در جاده ها از این تحت کنترل" Fauci گفت: روز بعد از او دور انداخت تشریفاتی زمین برای اولین بار از سال 2020 فصل لیگ بیس بال قبل از بازی بین اتباع واشنگتن و نیویورک یانکیز.

ادامه Fauci: "ما در نهایت به حالت عادی بازگشت ... گاهی اوقات شما آنقدر برافروخته و اجرا توسط (اخبار) که شما فکر می کنم که هرگز برای پایان دادن به. آن به پایان خواهد رسید. آن به پایان خواهد رسید از طریق بهداشت عمومی اقدامات و علم من می تواند به شما خواهد آمد به نجات ما."

و در اینجا چگونه ما می تواند به سرعت این روند همراه است. پوشیدن. خود را. چهره. ماسک. این است چگونه Fauci می گوید: ما را از این موج اول این بیماری همه گیر.

"من مصرانه از رهبران محلی و سیاسی و دیگر رهبران در ایالات و شهرستانها و شهرها به عنوان قوی به عنوان ممکن است در گرفتن شهروندان خود را به پوشیدن ماسک" Fauci روز جمعه گفت. "فاصله فیزیکی مهم است اما عملا زمانی که شما زندگی می کنند زندگی خود را و تلاش برای باز کردن این کشور, شما در حال رفتن به در تماس با مردم است. و به همین دلیل ما می دانیم که ماسک ها واقعا مهم است. و ما باید با استفاده از آنها. هر کس."

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب