گوگل اواز یا موسیقی دو نفری به روز رسانی می افزاید: ویژگی های مهم جدید از جمله خانواده حالت

گوگل Duo دریافت کاملا چند به روز رسانی در چند ماه گذشته یک نشانه قوی است که گوگل قصد دارد بزرگ برای این برنام

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 اردیبهشت 1399
گوگل Duo دریافت کاملا چند به روز رسانی در چند ماه گذشته یک نشانه قوی است که گوگل قصد دارد بزرگ برای این برنامه است. این جدید ترین اواز یا موسیقی دو نفری به روز رسانی به ارمغان می آورد یک تعداد انگشت شماری از ویژگی های جدید است که کمک خواهد کرد که کاربران با عزیزان خود در طول این زمان دشوار است.البته برجسته از به روز رسانی جدید خانواده حالت که اجازه می دهد تا گوگل Duo کاربران ابله تماس های ویدئویی. مختلف اثر سرگرم کننده و ماسک را می توان در طول تماس های ویدئویی. به استفاده از ویژگی های جدید به سادگی شروع تماس تصویری ضربه بزنید آیکون منو و انتخاب خانواده برای شروع doodling.

خانواده جدید حالت در دسترس به عنوان به زودی به عنوان شما ورود به اواز یا موسیقی دو نفری با حساب Google خود را. و شما لازم نیست که نگران باشید که کسی دیگری را ربودن مکالمات خود را پس از تماس در اواز یا موسیقی دو نفری در حال پایان به پایان رمزگذاری شده باقی می ماند و خصوصی بین شما و خانواده شما و یا دوستان شما.

اما اثرات و ماسک ها نه تنها در دسترس در خانواده جدید حالت. گوگل تایید کرد که دو کاربران قادر به استفاده از آنها در طول یک تماس تصویری در اندروید و iOS با شروع این هفته است. انتظار برای دیدن و حتی بیشتر اثرات و ماسک در هفته های آینده.

در نهایت اگر شما با استفاده از اواز یا موسیقی دو در وب سایت شما خوشحال خواهید بود به می دانم که گوگل اضافه خواهد شد گروه تماس در هفته های آینده. آنها را برای اولین بار در دسترس خواهد بود به عنوان یک پیش نمایش در کروم همراه با یک طرح جدید که شما را قادر می سازد برای دیدن بیشتر مردم به طور همزمان. این برنامه همچنین به شما اجازه دعوت هر کسی با یک حساب گوگل برای پیوستن به یک گروه تماس از طریق یک لینک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن