دکتر Fauci تحویل بیشتر خبر خوب در مورد کوروناویروس واکسن

سه جداگانه coronavirus واکسن فاز 3 دادگاه اجرا خواهد شد در این ما در این تابستان تحت دولت نظارت. Dr. Anthony F

توسط EMROOZTAFAHOM در 22 خرداد 1399
  • سه جداگانه coronavirus واکسن فاز 3 دادگاه اجرا خواهد شد در این ما در این تابستان تحت دولت نظارت.
  • Dr. Anthony Fauci تایید کرد که دولت به صندوق پیشرفته مراحل تست به صورت دو از پیشرو واکسن نامزدها مدرن را واکسن و یکی دیگر از AstraZeneca و آکسفورد.
  • Johnson & Johnson COVID-19 واکسن مواد مخدر را نیز شامل می شود و بودجه توسط دولت با فرض آن تخلیه فاز 1 آزمایش که هنوز برای شروع.

واکسن برای رمان coronavirus نشان داده اند که نتایج امیدوار کننده ای در حیوانات و انسان محاکمات تا کنون وجود دارد امید واقعی برخی از آنها می تواند در دسترس خواهد بود به استفاده از به عنوان به زودی به عنوان این سال است. داروهای هنوز هم نیاز به پاک کردن مراحل نهایی آزمایشات بالینی و اثبات آنها می تواند به جلوگیری از COVID-19 عفونت قبل از آنها می تواند تایید شده برای استفاده عمومی. اما coronavirus واکسن تحقیقات پیشرفته در چنین سرعت باور نکردنی نهایی است که دادگاه مرحله برگزار خواهد شد در این تابستان برای برخی از واکسن. وجود بیش از 130 واکسن نامزدها در آثار در حال حاضر با حدود 10 از آنها درباره مراحل مختلف آزمایش های انسانی. Dr. Anthony Fauci در حال حاضر تایید کرد که سه نفر از این خواهد شد استفاده گسترده در فاز 3 محاکمات بودجه توسط دولت آمریکا.

"Coronavirus واکسن تلاش است که پیشرفت بسیار خوبی است و ما انتظار بیش از یک نامزد واکسن در پیشرفته تست بالینی در اوایل تابستان" Fauci گفته سی ان ان. "این خبر خوبی است برای کلی coronavirus واکسن تلاش است."

دولت به صندوق فاز 3 مطالعات برای هر سه انتخاب واکسن مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) گفت. دو نفر از آنها به سختی تعجب آور به عنوان آنها ساخته شده ایم این خبر کاملا چند بار در چند ماه گذشته ، مدرن خواهد بود که برای اولین بار به پا زدن کردن فاز 3 آزمایش در ماه ژوئیه و پس از AstraZeneca را Oxford نامزد یک ماه بعد.

سوم واکسن می آید از یک شرکت است که هنوز برای اعلام هر گونه واکسن نتایج و است که چرا Johnson & Johnson حتی آغاز نشده فاز 1 کارآزمایی بالینی است. با توجه به وال استریت ژورنال, J&J شروع خواهد شد اولین آزمایشات انسانی در نیمه دوم تیر ماه خواهد شد و حرکت به فاز 3 انتظار نتیجه مرحله اول و پس از آن تصویب قانونی.

شگفت آور, Pfizer و BioNTech شامل نمی شود در NIAID برنامه. این دو شرکت همکاری در فاز 1 آزمایش در آلمان و آمریکا از چند هفته پیش با BioNTech واکسن بودن ژنتیکی مواد مخدر شبیه به مدرن مفهوم. یک فرد آشنا با پیشرفت در این واکسن گفت: این مجله که شرکت گزارش می تواند شروع فاز 3 دادگاه در ماه جولای.

AstraZeneca و آکسفورد اعلام کرد در حال حاضر خود را در فاز 3 مطالعه در انگلستان و دیگر مناطق. گزارش های اخیر اشاره کرد که وجود دارد ممکن است به اندازه کافی افراد بیمار در بریتانیا دیگر که می تواند کاهش سرعت فاز 3 تحقیقات برای مواد مخدر است.

هر یک از سه ما حمایت واکسن مطالعات شامل 30000 نفر که دریافت خواهد کرد یا تجربی دارو یا دارونما. بیش از 50 سایت خواهد بود و ثبت نام در این مطالعه بسیاری از آنها در ایالات متحده است. کشورهای دیگر نیز ممکن است انتخاب شود بسته به اینکه چگونه این بیماری تکامل می یابد. محققان می خواهید برای انجام مطالعات در مکان های که در آن ویروس را نگه می دارد در حال گسترش است. این تنها راه برای اطمینان حاصل شود که داوطلبان می توانند در معرض پاتوژن به طوری که آنها می توانید بررسی آثار مواد مخدر است.

این مطالعات را نگاه کنید که آیا این واکسن می تواند به جلوگیری از عفونت که آیا آنها ایمن برای شرکت کنندگان و اینکه آیا آنها می توان به پیشرفته استاندارد COVID-19 پیشگیری از پروتکل های. اگر مواد مخدر تصویب نهایی این موانع آنها ممکن است در دسترس برای استفاده در برخی از نقطه در پاییز یا زمستان.

آنچه نیز مهم است به یاد داشته باشید این است که یک کمیته مستقل نظارت بر ایمنی مواد مخدر و مقایسه کنید چگونه این واکسن انجام است. آنها همچنین در مورد اینکه آیا برخی از داروهای بهتر برای خاص subpopulations, مجله می گوید. این است که در خط با توصیه هایی از Fauci و دیگر کارشناسان نوشت که یک مقاله در مورد چگونه به سرعت در مسیر coronavirus واکسن توسعه با خیال راحت و کارآمد است.

نقطه از مطالعه گسترده نیست به تک کردن فقط با یک واکسن. Fauci و دیگران نیز توضیح داد که جهان نیاز به عنوان بسیاری از عکس در هدف به عنوان امکان پذیر است و بیش از یک واکسن نامزد خواهد شد و امیدوارم جلوگیری از COVID-19 عفونت. بیشتر واکسن گزینه های ما ساده تر از آن خواهید بود برای استقرار آنها در مقیاس بزرگ در سال های آینده.

تولید و توزیع تدارکات هنوز به اتو کردن اما کار در حال حاضر آغاز شده است. AstraZeneca در حال حاضر به دست آمده سفارشات برای صدها میلیون دوز از بریتانیا و ایالات متحده و دیگر مناطق. دولت آمریکا به تنهایی سرمایه گذاری $1.2 میلیارد 300 میلیون دوز.

هفته گذشته Fauci گفت: ما باید به زودی باید 100 میلیون دوز از یکی از نامزدها به عنوان تولید خواهد شد و به احتمال زیاد قبل از شروع فاز 3 محاکمات در حال اتمام است. او توضیح داد که این یک ریسک مالی, اما آن را می تواند با سرعت بالا تحویل اگر دارو ثابت می شود موثر است.


کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب