Purell (و حتی قوی تر ضد عفونی کننده دست) در سهام در آمازون

سر به آمازون در حال حاضر و شما خواهید پیدا کردن یک فرصت نادر برای خرید واقعی Purell ضد عفونی کننده دست, هر چند

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 مرداد 1399
  • سر به آمازون در حال حاضر و شما خواهید پیدا کردن یک فرصت نادر برای خرید واقعی Purell ضد عفونی کننده دست, هر چند از آن شده است پرواز کردن قفسه های پس از آن ممکن است در انبار به مدت بسیار طولانی تر است.
  • علاوه بر این, شما همچنین می توانید پیدا کردن یک جایگزین عالی در انبار در حال حاضر با همان فرمول به عنوان Purell از یک نام تجاری قابل اعتماد است که فروخته شده توسط فروشگاه های بزرگ مانند تمام مواد غذایی و CVS.
  • برخی از مردم می خواهید ضد عفونی کننده دست که حتی قوی تر از Purell برای مبارزه با رمان coronavirus و در حال حاضر SupplyAID اسپری ضد عفونی کننده دست با 80% الکل نیز در دسترس است.

سر و بازدید از CDC coronavirus صفحه و شما خواهید دید مهم است, مشاوره در مورد چگونه برای محافظت از خودتان و خانواده خود را از رمان coronavirus. این همه مشاوره و شما باید به عنوان خوانده شده آن را از آغاز تا پایان, اما وجود دارد چند چیز در خاص است که شما واقعا نیاز به توجه نزدیک به. اولین و مهمترین, شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت هر زمان که شما بیرون بروید, آیا آن را برای رفتن به سوپر مارکت و یا فقط به راه رفتن در اطراف بلوک. ساده 3-طبقه ماسک مانند آمازون پرفروش coronavirus ماسک صورت بیش از اندازه کافی برای انجام این کار بسیاری از زمان شما نیاز به یک پزشکی-درجه N95 ماسک پس شما هم تمرین سخت اجتماعی فاصله. شما می توانید انتخاب کنید تا برخی از wildly محبوب MagiCare KN95 ماسک صورت برای استفاده در بالاتر از خطر شرایطی مانند حمل و نقل عمومی و یا در فروشگاه های کوچک.

در علاوه بر این به صورت ماسک وجود دارد چیز دیگری شما نیاز دارید که فقط به عنوان مهم: ضد عفونی کننده دست. Purell است که هنوز هم غیر ممکن است برای پیدا کردن در اکثر فروشگاه ها, البته, اما وجود دارد یک تن از آن در بورس در حال حاضر در آمازون. شما پیدا کردن فردی Purell بطری 12-بسته های Purell, 24-بسته های Purell و 24 بسته نظامی-مشخصات Purell زیر.

در بالای آن گزینه ما حفر کردن برخی از بزرگ فله لیست برای کسانی که واقعا می خواهید برای بارگذاری. چگونه در مورد یک مورد از 12 بزرگ 16oz بطری Purell است که جزر و مد شما بیش از بسیاری از ماه آمده است ؟ آنها گران است اما آنها قطعا از فروش سریع.

باور کنید یا نه, شما همچنین می توانید از ضد عفونی کننده دست در آمازون در حال حاضر آن را حتی قوی تر از Purell. قوی ترین ضد عفونی کننده دست شما می توانید در آمازون است SupplyAID 80% الکل ضد عفونی کننده دست اسپری است که در حال حاضر در دسترس برای تنها $18.49 هر 2-بسته 16oz بطری.

شما همچنین می توانید انتخاب کنید 6-بسته Suave ضد عفونی کننده دست در حال حاضر است که بسیار محبوب است با خوانندگان ما.

اگر شما می خواهید ضد عفونی کننده عالی و با همان فرمول و همان 70% الکل به عنوان Purell اما برای کمتر پول شما قطعا نیاز به بررسی Medex, ضد عفونی کننده دست. 12-بسته در فروش در حال حاضر برای $39.99 زمانی که شما کلیپ کوپن در صفحه محصول و Medex یک نام تجاری بزرگ است که به فروش می رسد در فروشگاه های بزرگ مانند تمام مواد غذایی و CVS, Costco و 7-Eleven.

تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم شما می توانید یک بزرگ "کاسه ماهی" از 36 بطری پرفروش خواهید ضد عفونی کننده دست با 70% الکل برای $65.49. که کمتر از 2 دلار یک بطری بزرگ-نام تجاری ضد عفونی کننده دست که به راحتی به شما برای سال گذشته — حتی در طول یک بیماری همه گیر.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب