دکتر Fauci تضاد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر در هیدروکسی کلروکین

هنوز هم وجود دارد هیچ coronavirus درمان در دسترس میلیون ها نفر از افرادی که هنوز در حال مبارزه با عفونت حتی اگ

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
  • هنوز هم وجود دارد هیچ coronavirus درمان در دسترس میلیون ها نفر از افرادی که هنوز در حال مبارزه با عفونت حتی اگر چند مطالعات شناسایی روش های درمانی است که می تواند بهبود قابل توجهی.
  • هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر نمی تواند جلوگیری یا درمان COVID-19 مطالعات نشان داده اند اما رئیس جمهور تهمت همچنان حامی پزشکی اثبات نشده. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی تصویری از یک بحث برانگیز دکتر چند روز پیش که ادعا هیدروکسی کلروکین می تواند مورد استفاده قرار گیرد در COVID-19 درمانی است.
  • Dr. Anthony Fauci مغایر با رئیس جمهور در یک مصاحبه جدید و آن را روشن است که هیدروکسی کلروکین موثر است در COVID-19 درمان است.

هیدروکسی کلروکین به نظر می رسید به درمان امیدوار کننده برای رمان coronavirus بازگشت در اواسط ماه مارس زمانی که محدود مطالعه نشان می دهد که ضد مالاریا مواد مخدر می تواند به بهبود بازیابی از COVID-19 بيمار. رئیس جمهور تهمت بود سریع انتخاب کنید تا اخبار و پرتاب حمایت خود را از پشت به مواد مخدر و ترویج آن را بارها و بارها به عنوان نوعی از درمان معجزه است که می تواند هر دو جلوگیری و درمان این بیماری است. به عنوان بیشتر در عمق هیدروکسی کلروکین مطالعات نهایی آن تبدیل شد به طور فزاینده ای روشن است که علم نیست و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن هیجان و هیدروکسی کلروکین نمی تواند جلوگیری یا درمان COVID-19. سازمان بهداشت جهانی (WHO) کاهش یافته است هیدروکسی کلروکین از عظیم آن دادگاه برای پیدا کردن مواد مخدر که, کار, و دیگر برنامه های تحقیقاتی انجام همان چیزی که در پاسخ به این شواهد ثابت شده است که این دارو موثر نیست و در برابر رمان coronavirus و می تواند منجر به عوارض جانبی شدید قلبی اثرات.

ملت بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci بارها هشدار علیه استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان طولانی به عنوان علم هنوز در مورد این موضوع. این متخصص بهداشت تا به حال به انجام تکرار این پیام را دوباره در روز سه شنبه در پاسخ به تهمت های اخیر هیدروکسی کلروکین ارتقاء. رئیس جمهور را بازتوییت کرد یک تصویری از یک دکتر که معتقد است که پزشك زنان مشکلات آمده از رابطه جنسی با شیاطین و جادوگران که بیگانه DNA استفاده می شود در برخی از درمان های پزشکی است که واکسن می تواند به جلوگیری مردم از مذهبی بودن و reptilians و دیگر بیگانگان نفوذ کرده اند دولت آمریکا. که دکتر نیز فکر می کند هیدروکسی کلروکین با این نسخهها کار در COVID-19 بيمار و در صورت ماسک ها بی فایده برابر COVID-19.

توییتر در زمان عمل در این هفته در برابر تهمت و پسر خود را به عنوان هر دو را بازتوییت کرد همین کلیپ از شیطان سکس دکتر. مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ یک کنفرانس مطبوعاتی در عجله در روز سه شنبه به عنوان او فشرده شد به توضیح خود رسانهها.

Fauci رفت و در ABC صبح بخیر آمریکا روز سه شنبه که در آن او در تضاد تهمت های اخیر هیدروکسی کلروکین اظهارات. هر Politico, Fauci گفت که آمریکایی ها "همه باید با پوشیدن ماسک در خارج" و گفت که مواد غذایی و دارو بود و حق برداشت از اورژانس با استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین در ماه گذشته.

"قریب به اتفاق حاکم کارآزمایی های بالینی است که به نظر در اثر هیدروکسی کلروکین نشان داده اند که آن را موثر در [درمان] coronavirus بیماری" مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت. Fauci نیز وادار به آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها روز دوشنبه ادعا کرد که Fauci "گمراه آمریکا در بسیاری از مسائل."

"من نمی دانم که چگونه برای رسیدگی به آن است. من فقط رفتن به قطعا ادامه انجام کار من" Fauci گفت:, و اضافه کرد: "من شده اند نه گمراه کننده مردم آمریکا تحت هیچ شرایطی." Fauci به عنوان NIAID مدیر سال 1984.

رئیس جمهور تهمت و ادعا کرد او رفت و در یک هیدروکسی کلروکین رژیم در خرداد ماه هنگامی که کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت و گفت: او می خواهم به این دارو در آینده است. انواع هیدروکسی کلروکین مطالعات پس از آن نشان داد این دارو کار نمی کند. تهمت حمایت از هیدروکسی کلروکین باعث افزایش هیدروکسی کلروکین نسخه در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر در مقایسه با به طور متوسط از سال های گذشته است. برخی از مردم تجربه دست اول خطرات خانه هیدروکسی کلروکین استفاده در COVID-19 درمان است. رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro آزمایش مثبت برای COVID-19 چند روز پیش و بلافاصله رفت و در یک هیدروکسی کلروکین درمانی است که او بی درنگ آگهی. او الهام بخش برای هیدروکسی کلروکین مربوط به سیاست در برزیل بود که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب