همه swarming آمازون برای این 3 لا coronavirus ماسک صورت و $1 KN95 ماسک

این یک مته: آمازون در واقع Purell ضد عفونی کننده دست در سهام و در دسترس برای هر کسی که به خرید نه تنها بیمارست

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399

این یک مته: آمازون در واقع Purell ضد عفونی کننده دست در سهام و در دسترس برای هر کسی که به خرید نه تنها بیمارستان ها و سازمان های دولتی. فردی بطری Purell باید قیمت های متورم اما شما می توانید میز کیت با 2 لیتر Purell و 2 لیتری پمپ بطری Purell در حدود-قیمت مناسب و معقول با استانداردهای امروز و 33.8 اونس Purell دوباره پر کردن بسته ها کاملا معقول و منطقی در کمتر از 1 دلار در هر اونس. اگر شما از ذهن نیست یک نام تجاری مختلف از ضد عفونی کننده دست شما خیلی بهتر از 6-بسته های پرفروش Suave ضد عفونی کننده دست.

این می رود بدون گفت که یک چیز وجود دارد شما نیاز به آن را حتی مهم تر از ضد عفونی کننده دست. ما در حال بدیهی است که صحبت کردن در مورد ماسک صورت. Coronavirus مستند محدودیت در نهایت کاهش سراسر کشور که خبر فوق العاده است. متاسفانه تعداد مورد بالا رفتن سرسام آور هستند در سراسر کشور از آنجا که بسیاری از مردم حاضر به حتی یکی از اساسی ترین اقدامات احتیاطی به عنوان اقتصاد بازگشایی شده است. بسیاری از ایالت ها از جمله کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و آریزونا ایالت کارولینای شمالی گرجستان و بیشتر در حال دیدن خوشه عظیم در COVID-19 موارد به دلیل قرنطینه خستگی ساخته شده است که مردم بی پروا. آنها با پوشیدن ماسک صورت آنها با استفاده از ضد عفونی کننده دست آنها حفظ فاصله به اندازه کافی از دیگران و مردم در حال گرفتن بیمار به عنوان یک نتیجه.

هر پارچه صورت پوشش کمک به محافظت از شما از رمان coronavirus به عنوان طولانی به عنوان شما همچنین تمرین سخت اجتماعی فاصله و بهداشت خوب که بدان معنی است که با استفاده از صابون و یا ضد عفونی کننده دست برای تمیز کردن دست های خود را در هر زمان به لمس یک سطح ، فراتر از آن است که آن را به حفاظت از افراد دیگر در اطراف شما در صورتی که شما با آلوده COVID-19. این بسیار مهم است اما این به آن معنا نیست شما باید به خرید N95 ماسک صورت به معنی برای بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان. وجود یک کمبود بزرگ of medical-grade ماسک در حال حاضر و با استفاده از ماسک است که به معنای برای کسانی که دائما در معرض خطر است شرم آور و خودخواه. که به ویژه پس وجود دارد بسیاری از گزینه های مختلف در حال حاضر در آمازون که در انبار و آماده به کشتی به زودی.

ماسک و محافظ صورت را پوشش می دهد در آمازون $8.99+ در دسترس از آمازون
BGR ممکن است یک کمیسیون دریافت خواهید کرد
خرید در حال حاضر

آمازون در حال حاضر به ویژه ماسک صورت صفحه در سایت خود که اختصاص داده شده است تنها به صورت ماسک و دیگر پوشش محافظ است. شما پیدا کردن مقدار زیادی از گزینه های مختلف وجود دارد که طیف وسیعی از فولاد سبک ماسک های مختلف پارچه را پوشش می دهد. اگر شما می خواهم نه نه از طریق فهرست همه آنها را ما کاملا درک می کنند و ما اینجا هستیم برای کمک به. همین دلیل است که ما گرد سه بهترین-فروش ماسک صورت در آمازون در حال حاضر.

اول 3-لایه ماسک صورت از Jointown بهترین فروش ماسک در آمازون در حال حاضر. این سه لایه ماسک که انجام یک کار خیلی بهتر از حفاظت از شما و کسانی که در اطراف شما از یک دستمال یا ماسک های خانگی. آنها در حال حاضر در دسترس در یک جدید کاهش قیمت 24.99 $در هر جعبه 50 هنگامی که شما کلیپ کوپن و این که با این نسخهها کار برای تنها $0.50 هر ماسک.

Jointown ماسک صورت بسته 50 (5081) $24.99 ($0.50 / ماسک) در دسترس از آمازون
BGR ممکن است یک کمیسیون دریافت خواهید کرد
خرید در حال حاضر

بعد تا ما شبیه LeadPro 3-طبقه ماسک صورت. این نیز بالا-فروشندگان در آمازون در حال حاضر و آنها را فقط به عنوان یک کار خوب به عنوان Jointown ماسک.

ماسک صورت بسته 50 $29.99 ($0.60 / ماسک) در دسترس از آمازون
BGR ممکن است یک کمیسیون دریافت خواهید کرد
خرید در حال حاضر

تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم ما MagiCare KN95 ماسک صورت. این ماسک بسیار ضخیم تر از دو گزینه اول و آنها فیلتر ذرات کوچکتر نیز هست. آنها نیز گران تر است, اما آن را یک ایده بد به نگه داشتن چند در اطراف برای شرایط خاص مانند اگر شما مجبور به رفتن به بیمارستان یا مطب. من حتی با استفاده از KN95 ماسک زمانی که من خرید مواد غذایی از آنجا که شما هرگز نمی تواند بیش از حد مراقب باشید. این ماسک ها در فروش برای زیر $1 در هر امروز هنگامی که شما خرید یک 20-بسته که پایین ترین قیمت ما تا کنون دیده ام.

Magicare 4-طبقه دهان حفاظت از سر و صدا تصفیه>95% سازگار با ضد مه و گرد و غبار و ضد عاج... $18.99 ($0.95 / ماسک) در دسترس از آمازون
BGR ممکن است یک کمیسیون دریافت خواهید کرد
خرید در حال حاضر

همچنین توجه داشته باشید اگر شما می خواهید سخت به پیدا کردن N95 ماسک صورت ما در بر داشت یک فروشگاه آنلاین به نام بالینی منابع است که یک تن از ماسک در انبار. قیمت ها به آسمان بالا اما بسیاری از مردم در حال حاضر مایل به پرداخت قیمت آن برای چیزهایی مانند واقعی 3M 8210 به علاوه N95 ماسک های صورت هستند که در حال حاضر در انبار در یک شرکت مستقر در ایالات متحده.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de