امروز نیویورک تایمز است یک نظر جالب قطعه نوشته شده توسط یک پزشک اورژانس به نام ریچارد Levitan. دکتر معتقد است که او نمیفهمد یک راه برای نگه داشتن بسیاری از بیماران از مخوف یک ماشین است که تنفس برای آنها. 80 درصد از کسانی که انتوبه و قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی زنده نمی.
در این دوره از کار در Bellevue, n. y. اورژانس دکتر Levitan کشف شده است که اکثر coronavirus بیماران نیست و حمل و نقل به بیمارستان تا ذات الریه در حال حاضر در مجموعه. در عین حال بسیاری از این بیماران نیست شکایت در مورد هر تنفس مسئله حتی با اشعه X نشان می دهد که آنها ذات الریه و خوانش اکسیژن نرمال است. این “سکوت هیپوکسی” بود و باعث محرومیت از اکسیژن; در حالی که نرمال اکسیژن اشباع سطوح 94% به 100% بیماران دیده می شود توسط دکتر تا به حال خوانش به عنوان کم به عنوان 50 درصد اما هنوز صحبت کردن در تلفن های خود را نشان دادن “حداقل پریشانی.”

دیده بان اپل 6 می تواند یک هشدار دهنده نشانه ای از COVID-19

با استفاده از یک دستگاه به نام pulse oximeter مردم می تواند مسیر خود را اشباع اکسیژن سطح و زمانی که آنها کمتر از حالت عادی خواهد بود هشدار اولیه ثبت نام. او همچنین گفت که هر کسی که تست مثبت باید oximeter پالس باید به عنوان کسانی که آزمایش منفی اما باید علائم مانند سرفه و لرز و خستگی و تب است. و این جایی است که آینده اپل دیده بان 6 در می آید.

یکی از ویژگی های جدید شایع به نسل بعدی از محبوب ترین ساعت مچی oximeter پالس. اگر ما هنوز هم نگرانی در مورد COVID-19 در پاییز (به عنوان به نظر می رسد به احتمال زیاد حتی اگر ما نمی تمرین های اجتماعی فاصله با آن) و شروع به نظارت بر خود اکسیژن sat سطح تقاضا برای سازمان دیده بان اپل 6 می تواند یک افزایش بزرگ است. علاوه بر ارائه کاربران با هشدار اولیه در مورد COVID-19 oximeter پالس کسی می تواند یک هشدار دهنده در مورد امکان قلبی یا ایست تنفسی می شود. خواندن زیر 80 درصد نیز می تواند نشان می دهد که یک قلب یا مغز مشکل قریب الوقوع است. بازگشت در ماه مارس فقط به عنوان coronavirus بود در مورد قفل کردن کل جهان “قطعه” کد از یک نسخه اولیه iOS 14 نشان داد که آینده اپل دیده بان خواهد بود و مجهز به یک پالس اکسیمتر.

علاوه بر oximeter پالس ساعت اپل 6 می رود که با یک بومی خواب ردیابی نرم افزار. این یکی از ویژگی های است که بسیاری از آنها شده است به امید دیدن سیب را به آن اگر چه گاه شمار آن در دسترس است از یک برنامه شخص ثالث. یکی دیگر مرتبط با سلامت از ویژگی های است که می تواند در آینده به نسخه های آینده از پوشیدنی خواهد اجازه می دهد تا دستگاه برای تعیین اینکه آیا کاربر درد و رنج بود یک حمله وحشت. دیده بان پس از آن نشان می دهد تمرینات تنفسی است که ممکن است کمک به آرامش کاربر. در حالی که این ممکن است برای سازمان دیده بان اپل 6, دومی بنا به گزارش ها عبارتند از: جدید و بهبود یافته سنسور و پشتیبانی برای سریع تر از Wi-Fi 6 استاندارد است.`

دیده بان اپل شده است یک ضربه بزرگ برای اپل و سلامت آن-ویژگیهای مربوط به ذخیره برخی از زندگی است. ضربان قلب مانیتور هشدار به کاربران زمانی که قلب خود را ضرب و شتم بیش از حد سریع و ارسال آنها را به استروژن که در آن یک مسئله تهدید کننده زندگی کشف شد. اپل اضافه شده نوار قلب (ECG) برای سازمان دیده بان اپل 4 و این از ویژگی های مانیتور کاربر ریتم قلب به دنبال یک ریتم غیر طبیعی قلب است که می تواند نشانه ای از فیبریلاسیون دهلیزی یا AFib. این یک بیماری است که می تواند منجر به لخته شدن خون و سکته مغزی و نارسایی قلبی است. بله ECG نیز زندگی را نجات داد.

سقوط آشکارساز در سازمان دیده بان اپل نیز کمک کرده است تا مردم را از مرگ. هنگامی که سازمان دیده بان تشخیص سخت آن را اجازه می دهد تا کاربر را به خدمات اورژانس تماس بگیرید. اگر دیده بان صاحب زدم ناخودآگاه پخش خواهد شد تماس با خدمات اضطراری خود را و آنها را به محل که در آن حادثه صورت گرفت. همچنین به متن تماس کاربر با همان اطلاعات است.

اگر دیده بان اپل 6 می افزاید: oximeter پالس همانطور که انتظار آن می تواند کمک به ایجاد تقاضای زیادی برای اپل, بعدی ساعت هوشمند است. هنوز هم ما نیاز به اشاره است که صترلزرس هستند آنلاین در دسترس برای $40 به عنوان بالا به عنوان $200. مزیت داشتن آن در سازمان دیده بان اپل است که شما می توانید از خواندن هر کجا که شما بدون نیاز به حمل متر در جیب شما در همه جا شما بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im