خلبان اتوماتیک بزارید تسلا وسایل نقلیه شناسایی چراغ های راهنمایی و علائم توقف

تسلا به تازگی منتشر شده یک نرم افزار جدید به روز رسانی را قادر می سازد که تسلا وسایل نقلیه برای شناسایی چراغ ه

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 اردیبهشت 1399
  • تسلا به تازگی منتشر شده یک نرم افزار جدید به روز رسانی را قادر می سازد که تسلا وسایل نقلیه برای شناسایی چراغ های راهنمایی و علائم توقف و بر این اساس واکنش نشان می دهند.
  • تسلا اشاره می کند که این ویژگی را در عمل محافظه کارانه ،
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تسلا خلبان اتوماتیک از ویژگی های است که قطعا باور نکردنی دستاورد فنی و قانع کننده از ویژگی های, اما وجود دارد هیچ انکار که این ویژگی هنوز هم مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود. تسلا اما متعهد باقی می ماند به طور مداوم به روز رسانی آن خلبان اتوماتیک نرم افزار و ساخت آن را به عنوان قابل اعتماد و امن به عنوان آن را احتمالا می تواند باشد.

اخیرا تسلا نورد از به روز رسانی نرم افزار را قادر می سازد که واجد شرایط تسلا وسایل نقلیه با حق خلبان اتوماتیک بسته به شناسایی چراغ های راهنمایی و علائم توقف و پاسخ درآمده است. اگر این همه برای تلفن های موبایل آشنا چون تسلا آغاز شده نورد از ویژگی های از پشت در حالی که با چند فیلم نشان دادن نرم افزار های جدید در عمل راه خود را بر روی یوتیوب.

از ویژگی های است که به طور طبیعی به نام چراغ و علامت توقف و کنترل و تسلا توصیف آن به شرح زیر است:

نور ترافیک و جلوگیری از ورود کنترل طراحی شده است برای تشخیص و پاسخ به چراغ های راهنمایی و علائم توقف کاهش ماشین خود را به توقف در هنگام استفاده از ترافیک آگاه کروز کنترل یا Autosteer. این ویژگی را آهسته برای شناسایی چراغ های راهنمایی و رانندگی از جمله سبز چشمک زن زرد و خاموش کردن چراغ. به عنوان ماشین خود را روش تقاطع اتومبیل خود را نشان می دهد قصد کم کردن از طریق اطلاع رسانی و کاهش سرعت و توقف در خط قرمز نشان داده شده است در رانندگی تجسم.

به ادامه طریق توقف خط فشار پایین انتخاب دنده یک بار و یا به طور خلاصه با فشار پدال گاز به تایید می کنند که آن را بی خطر است برای ادامه. همانطور که با تمام اتوماتیک ویژگی ها شما باید همچنان به توجه و آماده به اقدام فوری از جمله ترمز به دلیل این ویژگی ممکن است توقف برای تمام کنترل ترافیک. این ویژگی خواهد بود محافظه کار آهسته اغلب در ابتدا و تلاش خواهد کرد به نوبه خود از طریق تقاطع ها. در طول زمان ما به عنوان یادگیری از ناوگان این قابلیت به شما کنترل بیشتر به طور طبیعی.

برای فعال کردن تغییر ماشین خود را به پارک و شیر کنترل > اتوماتیک > چراغ و علامت توقف و کنترل (بتا).

آن را تشویق به دیدن تسلا توجه داشته باشید که این ویژگی خواهد بود محافظه کار برای اولین بار در. بیش از چند سال گذشته تسلا شده است کمی بیش از حد تهاجمی در نورد جدید خلبان اتوماتیک امکانات بدون در نظر گرفتن ایمنی به توجه کامل داشت. به طور معمول تسلا ایجاد ایمنی جدید چارچوب در پاسخ به سوء استفاده و یا بسیار شایع حوادث است. که گفت: به نظر می رسد که تسلا آموخته است یک یا دو چیز از قبلی اشتباه.

اول تصور تصویری که ویترین ویژگی های جدید در عمل در زیر دیده می شود:

به روز رسانی جدید در کنار تسلا قطعا برنامه های بلند پروازانه برای آینده خلبان اتوماتیک به روز رسانی. هفته گذشته مثلا Elon Musk گفت: تسلا در حال کار بر روی یک ویژگی به نام معکوس احضار را قادر خواهد ساخت که یک تسلا خودرو به رها کردن راننده در گفتن یک مرکز خرید و سپس پیدا کردن یک نقطه پارکینگ خود را.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن