اگر شما حداقل کمی آشنا با اطلاعات پس زمینه از تاخیر در ادغام بین T-Mobile و Sprint بود که در نهایت مهر و موم شده در مارس 1, شما احتمالا در حال حاضر می دانم که یک سوم شرکت در واقع نقش مهمی در گرفتن معامله در سراسر خط پایان.

البته ظرف استراتژی ورود به بازار و به سرعت تبدیل به یک نیروی با بازشناخت شامل تعدادی از قطعات متحرک که یکی از آنها غیر ممکن است برای پیش بینی شش نه یا دوازده سال پیش. اگر چه آن را واضح تر و روشن تر است که coronavirus همه گیر خواهد شد پرتاب یک میمون آچار به شرکت رفیع 5G اجرای طرح ظرف همچنان به رد هر و همه ارتباطات بر این موضوع است.
برای آنچه در آن ارزش حداقل مردمی در بیش از خواندن نور موفق به اخذ تایید از تقویت موبایل خرید است که هنوز هم در کارت. این است که به احتمال زیاد به پایان سه ماهه جاری (بعد از ماه ژوئن است) انتقال بیش از 9 میلیون پیش پرداخت از مشتریان با حداکثر سرعت دویدن تابعه به جدید نظارت توسط Dish Network.

ترسو شروع و آینده نامشخص

در حالی که ظرف نمی خواهد فورا تبدیل به یک بی سیم بازیکن به عنوان یک نتیجه از $1.4 میلیارد معامله این بود که صرفا قرار است به آغاز یک مهاجم کسب و کار یکپارچه سازی و توسعه استراتژی. متاسفانه افزایش است به طور گسترده ای دیده می شود که از مرگ یک نام تجاری آن تا کنون-کاهش تعداد مشترک ممکن است دشوار به خوبی افزایش در کوتاه مدت با توجه به بسیاری از مشکلات مالی ناشی از COVID-19.

جالب است که تحلیلگران صنعت انتظار نداریم که این دو شرکت دوباره به میز مذاکره در ساعت یازدهم حتی اگر ظرف می تواند استدلال می کنند افزایش همراه مقدار قابل توجهی فرسوده از جولای سال 2019. در ضمن آن باقی مانده است دیده می شود اگر ظرف هنوز هم با هدف “مخل به عنوان دور به عنوان بی سیم قیمت گذاری می رود” پس از مصرف بیش از افزایش را متزلزل کسب و کار و تبدیل شدن به یک T-تلفن همراه (MVNO (mobile virtual network operator) به عنوان وعده داده شده در سال گذشته است.

از همه مهمتر ما کنجکاو برای دیدن اگر شرکت قادر خواهد بود برای دیدار با الزامات تعیین شده توسط وزارت دادگستری به عنوان بخشی از یک سه راه توافق امضا شده در ماه ژوئیه گذشته. تحت آن شرایط ظرف متعهد به ارائه یک 5G سیگنال برای 70 درصد از جمعیت ایالات متحده در ماه ژوئن سال 2023 که همیشه بعید به نظر می رسید اما در حال حاضر احساس می کند آشکار آرمانی است.

با توجه به شرایط فوق العاده در واقع انتظار می رود منجر به تاخیر عمده در سراسر کشور 5G استقرار ظرف را به خوبی ممکن است اعطا می شود تمدید این مهلت با DOJ و یا به طفره رفتن از مجازات در ابتدا توافق شده است. که قطعا به نظر می رسد عادلانه داده شده و چگونه آن را ممکن است ثابت برای این شرکت به امن ضروری تامین مالی در این آب و هوای اقتصادی نامشخص اما اجازه دهید فقط امیدوارم چارلی Ergen به پایان خواهد رسید تا با سوء استفاده از گریز ظرف است به احتمال زیاد به دریافت از سازمان های دولتی آمریکا مانند FCC… هنوز دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de