می توانید این تراشه را از صفحه 6 یک فرصت برابر آیفون 12?

  • این صفحه 5 مشخصات خواهد بود underwhelming با توجه به های اخیر نشت به ویژه هنگامی که در مقایسه با آیفون 12 سری است که از ویژگی های اپل نسل بعدی A14 گل سرسبد پردازنده.
  • در حالی که صفحه 5 ممکن است به عنوان قدرتمند به عنوان صفحه 4 صفحه 6 است که می تواند برای گوگل اشتباه.
  • بازوی فقط راه اندازی یک سری از پردازنده های موبایل است که قدرت را در سال آینده گل سرسبد سری, از جمله یک نام تجاری جدید و قدرتمند Cortex-X1 تراشه است که می تواند قدرت حق بیمه های همراه مانند صفحه 6.

من نوشته ام کاملا گسترده در مورد چگونه و چرا از گوگل را خراب خواهد شد در صفحه 5 این ماه و آن را واقعا جوش پایین به این دلیل که ممکن است از گوگل کنترل آینده “گل سرسبد” صفحه تلفن خواهد شد در مورد به عنوان قدرتمند به عنوان صفحه 4 در صورتی که. پوشش نقره ای است که صفحه 5 خواهد بود انتقالی تلفن برای شرکت در یک سال است که در حال حاضر به درد مقعد برای گوشی های هوشمند سازان. اما با صفحه 6 ما ممکن است در نهایت از گوگل نوآوری ما منتظرش بوده ام برای: سفارشی پردازنده به رقیب آی فون. اشتباه نکنید, مشخصات و عملکرد فراموش شوند و از آنها مهم تر برای آندروید طرفداران و سازندگان دستگاه از اپل یا گوگل.

یک سری تراشه در آی فون این است که این پردازنده به ضرب و شتم. به من توضیح داد که قبل از زمانی که آیفون 12 A14 تراشه می رسد آن را معدوم کردن عملکرد صفحه 5 حتی اگر گوگل تصمیم به بهار برای Snapdragon 865 تراشه پس از همه (هر چند که بعید است). اما سال آینده گل سرسبد گوشی های اندروید ممکن است در نهایت باید یک پاسخ به یک سری تراشه و بازوی جدید مرجع شاخص تراشه Cortex-X1 CPU.

بازوی روز سه شنبه اعلام کرد انواع جدید سیلیکون طرح که قدرت نسل بعدی دستگاه های تلفن همراه از جمله گوشی های هوشمند گل سرسبد است که موفق خواهد شد کهکشان S20 OnePlus 8 و صفحه 4. ما به دنبال در جدید Cortex-A78 پردازنده Mali-G78 GPU و اخلاق-N78 NPU. اما هیجان انگیز ترین خبر این است که از قشر-X سفارشی برنامه ای است که اجازه خواهد داد که شرکت برای ایجاد حتی قوی تر طرح های تراشه رفتن به جلو از جمله پردازنده است که می تواند به نوع عملکرد تنها در اپل و iPads ارائه دهد.

Cortex-A78 ارائه خواهد شد دقیقا نسل کارایی و بهره وری برجستگی است که ما انتظار داریم. که 20 درصد عملکرد ارتقا دهید با تشکر در بخش جدید 5nm روند معماری و 50 درصد کاهش مصرف برق در حالی که هنوز ارائه عملکرد مشابه. دوباره کارآمد تر 5nm روند را نیز با آن کمک کند. این به راحتی می تواند طرح اصلی هسته ای Qualcomm Snapdragon 865 جانشین.

منبع تصویر: Arm

اما Cortex-X1 تراشه واقعا به سرقت برده کانون توجه است. این تراشه را تحویل 22 درصد عملکرد سریعتر بیش از Cortex-A78 و خواهد بود 30 درصد سریع تر از Snapdragon 865. آن را نیز تهیه کردن به مشتریان به دنبال راه حل های سفارشی — پاراگراف اول در بازو پست وبلاگ در این موضوع باعث می شود که بسیار روشن است:

Cortex-X1 قدرتمند ترین قشر CPU به تاریخ آوردن 30 درصد اوج بهبود عملکرد در نسل بعدی در طول زمان Arm Cortex-A77 CPU. این طراحی شده است به عملکرد نهایی برای نسل بعدی راه حل های سفارشی.

هنگامی که آن را به عملکرد می آید دستاوردهای موبایل توضیح می دهد که آن بهترین (تاکید ما):

این قشر A78 به طور کلی تا پایان با همان قدرت استفاده به عنوان نسل فعلی A77 محصولات مانند Snapdragon 865 – با فروشندگان احتمالا با استفاده از فرایند دستاوردهای گذشته صد مگاهرتز مورد نیاز برای رسیدن به 3GHz خوانده شده را علامت. عملکرد طرح در اینجا این است که تا حد زیادی بر بازو +7% افزایش عملکرد و همچنین به عنوان یک ساعت افزایش دهد. این امر می تواند محترم ارتقا دهید اما هیچ چیز بیش از حد زمین بسیار مخربی از نظر نسلی به روز رسانی.

عملکرد دست انداز از یک X1 سیستم خواهد بود بسیار رقابتی در اینجا اصل بودن 37 درصد سریع تر از Snapdragon 865 SoC امروز. که یک نسل دست انداز و را بازوی بسیار در فاصله اپل A13 هسته, اگر چه در آن رقابت خواهد بود آینده A14.

بله A14 احتمالا هنوز هم می تواند سریع تر از پردازنده Arm زمانی که همه گفته و انجام می شود. اما گوشی های اندروید نزدیک تر برای رسیدن به اپل از آنها در حافظه اخیر است. گل میمون 865 واقعا پاسخ به این A14 — این پاسخ به A13 که راه اندازی در پاییز گذشته و نمی توان آن را لمس A13 از نظر عملکرد به هر حال.

منبع تصویر: Arm

هیچ تضمینی وجود ندارد که گوگل را انتخاب Cortex-X1 در تلاش خود را برای توسعه خود را سفارشی تراشه. اما کلمه ای در خیابان است که سامسونگ را از همکاری با گوگل در سرمایه گذاری. سامسونگ تا به حال یک معامله بزرگ از شانس خود را با تراشه های Exynos برای شروع با. کهکشان S20 سری آخرین یادآوری است که.

به اندازه کافی جالب سامسونگ در رفت و رکورد به تحسین بازوی جدیدترین تراشه.

“سامسونگ و بازوی قوی, فن آوری, مشارکت, و ما بسیار هیجان زده برای دیدن جدید جهت بازو گرفتن با Cortex-X سفارشی برنامه را قادر می سازد نوآوری در اکوسیستم اندروید برای نسل بعدی تجربه کاربر” گفت: Joonseok کیم سامسونگ الکترونیک معاون رئیس جمهور از SoC تیم طراحی.

منبع تصویر: Arm

به موبایل اشاره به یک نقل قول بود که تا حدودی غیر معمول که از سامسونگ:

این بسیار نادر است برای شنیدن سامسونگ بحث در مورد یک بازوی جدید IP مانند این در راه اندازی و من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که این بسیار غیر مستقیم تایید که آنها یک مجوز از X1 هسته. که در این صورت ما خواهید بود با دیدن هسته در نسل بعدی پرچمدار چیپست Exynos. نگاهی به آنچه اتفاق افتاده با سامسونگ سفارشی CPU تیم طراحی در سال گذشته و همچنین عملکرد بدون زرق و برق خود را سفارشی هسته وجود X1 احتمالا بیشتر مهر و موم سرنوشت خود را سفارشی هسته ای تلاش.

این بیشتر نشان دهنده سامسونگ برنامه های خود را به تلفن همراه آن محصولات حتی بیشتر رقابتی از گوگل-سامسونگ همکاری. اما در حالی که گوگل می توانید استطاعت به هدر یک سال دیگر با ناامید کننده صفحه 5 صفحه 6 نیاز به قرار دادن نام تجاری به عقب بر روی نقشه. Arm Cortex-X1 و سامسونگ ممکن است که اتفاق می افتد.

آیا Cortex-X1 خواهد شد که در آینده در صفحه 6 یا نه, آنچه روشن است این است که گوگل بیش از آگاهی از صفحه کاستی ها و طرح هایی را برای حل مسائل. “سخت افزار سخت است” مدیر عامل گوگل Sundar Pichai گفت: در مصاحبه اخیر خود با شرفاما پیشرفت در حال ساخته شده, به عنوان شما می توانید از این نقل قول زیر:

چند سال گذشته بوده است عمده ادغام فاز برای ما چون ما و همراه ما در گوگل سخت افزار تلاش لانه. ما جذب می شود و بخش های تلفن همراه از HTC. پس از آن شده است بسیاری از دوخت با هم. و ما گسترده محصول, نمونه کارها بیش از حد. پس از آن قطعا یک ساختمان فاز. ما فوق العاده به آن متعهد برای دراز مدت. سخت افزار سخت است. و آن را قطعا تا به اجزای آن را در زمان واقعی به آن را دریافت حق فکر کردن در مورد زمینه ای سیلیکون و یا صفحه نمایش یا دوربین یا هر یک از کسانی که حمالت. و بنابراین ما قطعا سرمایه گذاری در آن است که جدول زمانی. من فکر می کنم ما ساخته شده بسیاری از پیشرفت.

بازو مجموعه ای کامل از CPU اطلاعیه های در دسترس هستند در وب سایت خود را.


گوگل صفحه 4 گوشی های هوشمند در حال استراحت بر روی یک سنگ به طور کامل آگاه است که آن را سریع تر و یا بهتر است-به دنبال از آخرین اپل. منبع تصویر: Zach اپستاین BGR

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>