اپل طول می کشد عمل به نزدیک ترین فروشگاه های ایالات متحده پس از غارت رخ می دهد

برخی از فروشگاه های اپل را غارت کردند و شب گذشته به عنوان ایالات متحده آمریکا رنج می برد از طریق یک شب دیگر از

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 خرداد 1399

برخی از فروشگاه های اپل را غارت کردند و شب گذشته به عنوان ایالات متحده آمریکا رنج می برد از طریق یک شب دیگر از تظاهرات خشونت آمیز مربوط به مرگ جورج فلوید. فلوید کشته شد هنگامی که یک مینیاپولیس افسر پلیس قرار داده و زانو خود را به مرد گردن نه دقیقه حتی اگر او دست به دستبند, سازگار با تمام افسران خواسته و دیگر یک تهدید. تمام چهار افسران اخراج شدند و متهم سوم-قتل درجه.

برای حفاظت از کارکنان خود را از خشونت اپل تصمیم گرفته است به طور موقت برخی از آن آجر و ملات مکان. این فروشگاه تا به حال تنها به تازگی بازگشایی پس از تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. فروشگاه های اپل که آسیب دیده و یا غارت شامل مکان در پورتلند, فیلادلفیا, بروکلین, Salt Lake City, Los Angeles, Charleston, Washington, d. C., اسکاتسدیل آریزونا و سان فرانسیسکو. برخی از فروشگاه ها که به شدت آسیب دیده بسته هستند به طور نامحدود در حالی که دیگران خواهد بازگشایی در روز دوشنبه. اپل امروز گفت: "با سلامت و ایمنی از تیم ما در ذهن ما تصمیم به نگه داشتن تعدادی از فروشگاه های ما در آمریکا بسته شده در روز یکشنبه."
یکی توییتر مشترک به نام برایان میچل (@BrianMitchL) توییتی در مورد فروشگاه اپل بالای شهر واقع در مینیاپولیس. فروشگاه غارت کردند, سوار کردن, غارت دوباره سوار کردن دوباره. در Portland, فروشگاه اپل پیشگام در جای بلند ویندوز شکست در همه طرف. این مکان تا به حال فقط در بازگشایی دو روز پیش و آن را در حال حاضر را برخی از زمان برای تعمیر به فروشگاه آن را به امن برای مشتریان. تصویری از پورتلند KOIN 12 نشان می دهد که مردم در حال اجرا به فوق اپل فروشگاه و در حال اجرا با جعبه های اپل و iMacs در دست خود را.
چه غارتگران احتمالا نمی دانید این است که اپل که آنها سرقت از غارت فروشگاه ها کار نخواهد کرد. پس از سال 2016 نسخه ی نمایشی اپل در یک فروشگاه اپل کار نمی کند اگر برداشته شود از این فروشگاه. در دومی وضعیت این دمو واحد تنها پاسخ به "یافتن آیفون من."

از 271 آمریکا, فروشگاه های اپل, 140 فروشگاه تا به حال بازگشایی بیش از چند هفته گذشته. مشخص نیست که آیا این خشونت را به تاخیر بازگشایی باقی مانده 131 مکان. اپل خرده فروشی رئیس Deirdre اوبراین گفت: در اوایل این ماه که "ما اجتماعی جدید فاصله پروتکل اجازه می دهد تا برای تعداد محدودی از بازدید کنندگان در فروشگاه در یک زمان وجود دارد بنابراین ممکن است یک تاخیر برای پیاده روی در مشتریان است. ما توصیه می کنیم که در آن امکان خرید مشتریان آنلاین برای تماس تحویل و یا در فروشگاه انتخاب کنید تا."

اگر شما تصمیم به بازدید از یک باز, فروشگاه اپل, اوبراین می گوید: "در هر فروشگاه ما متمرکز بر محدود کردن اشغال و به همه مقدار زیادی از اتاق و تجدید تمرکز ما بر روی یک خدمات شخصی در نوار نابغه و در سراسر فروشگاه. ما همچنین در نظر گرفتن برخی از مراحل اضافی در بسیاری از مکان. پوشش صورت مورد نیاز خواهد بود برای همه از تیم ما و مشتریان ما را به ارائه آنها به مشتریان است که لازم نیست خود را به ارمغان بیاورد. متوسط چک انجام خواهد شد در درب و ارسال شده سلامت سوال روی صفحه نمایش خواهد شد برای کسانی که با علائم مانند سرفه یا تب یا که اخیر در مواجهه با کسی که شما با COVID‑19. در طول روز ما در حال انجام پیشرفته عمیق شستشو که تاکید ویژه ای بر روی تمام سطوح نمایش محصولات و بسیار قاچاق مناطق است."

به دلیل COVID-19 گیر مالی سه ماهه سوم اپل دنبال شد ملول حتی قبل از غارت این شرکت را مجبور به نزدیک ترین, فروشگاه های اپل در ایالات متحده امروز است. و دوباره فروشگاه ها با آسیب های گسترده ای به رویم بسته می شود برای برخی از زمان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب