ظرف است و قرار دادن آن در آینده 5G شبکه در معرض خطر ابتلا به تاخیر انداختن T-Mobile مقابله

ظرف ساخته شده است که بسیاری از عناوین در ماه های اخیر بازی در یک نقش بسیار مهم در گرفتن طولانی ادغام بین ملت س

توسط EMROOZTAFAHOM در 28 خرداد 1399
ظرف ساخته شده است که بسیاری از عناوین در ماه های اخیر بازی در یک نقش بسیار مهم در گرفتن طولانی ادغام بین ملت سوم و چهارم بزرگترین ارائه دهندگان خدمات بی سیم در سراسر خط پایان با تعهد به مکان دوم و پس از آن بارها و بارها ترجمه یک شبکه 5G که هنوز هم یک راه طولانی از جلسه ای سنگین آن مورد نیاز است.
اما قبل از اینکه ظرف شبکه حتی می توانید شروع به کار نسبت مطابق با آن دور ژوئن 2023 مهلت کوچکتر معامله است که به نظر می رسید بسیار آسان برای انجام در ابتدا در بزرگتر و بزرگتر خطر سقوط را از طریق.

ظرف ممکن است نمی توانیم به بازی بیس بال, بعد از همه,

بی سیم چشم انداز مانند بسیاری از دیگر کسب و کارهای بزرگ است اساسا تبدیل از لحظه ای که چارلی Ergen موافقت به پرداخت $1.4 میلیارد دلار برای با حداکثر سرعت دویدن اعتباری دارایی های تقریبا یک سال پیش. آن را دقیقا نمی آیند به عنوان یک شوک که بدنام دشوار مذاکره و زیرک تاجر که تاسیس ظرف دوباره در سال 1980 بود بنا به گزارش ها به دنبال تجدید نظر در برخی از مرتب کردن بر اساس از نظر افزایش Mobile کسب است که باید به زودی نهایی.
زمانی که این شایعات اول ظهور تحلیلگران این باورند Ergen بود که در یک مزیت به دنبال به احتمال زیاد به "فشار" یک معامله بهتر از T-Mobile پیش از کسب جولای 1 مهلت. اما تعدادی از صاحب نظران صنعت در حال حاضر ادعا می کنند از بنیانگذاران و رئیس تلویزیون های ماهواره ای بازار کهنه شده "هیچ اهرم" نیاز "این معامله بیش از T-Mobile می کند" که بدان معنی است که او نمی تواند فقط "راه دور" در ساعت یازدهم.

در حالی که هنوز معلوم نیست اگر T-Mo را دریافت کنید FCC و DOJ این مصوبات برای افزایش فروش تلفن همراه به یک خریدار به نظر می رسد امن فرض کنیم مقامات دولتی نخواهد بود خوشحال با ظرف در صورتی که اتفاق افتاده است با توجه به چارلی Ergen مشکل طبیعت و بارگذاری سبک مذاکره.

پس از همه, FCC و DOJ اساسا vouched برای Ergen قابلیت اطمینان کورکورانه اعتماد خود را در دراز مدت بی سیم جاه طلبی های زیر سال و سال های با ارزش طیف احتکار. گفت: طیف که بخشی از آن T-Mobile به تازگی اجاره به طور موقت بهبود ظرفیت شبکه را بدون شک می تواند بهترین راه برای جریمه کردن ظرف و اگر افزایش معامله است که بیشتر به تاخیر و یا لغو در دسترس نباشد.

5G buildout خطر در پیش است ؟

برچسب شده توسط بسیاری از خودیها به صرف پول در یک بازی بزرگتر از بی سیم شطرنج افزایش خواهد اجازه می دهد ظرف به شیب انگشتان خود را در شبکه تلفن همراه حامل آب قبل از غواصی در 5G دریا پایین خط. این طرح به اتخاذ مجموعه ای از بیش از 9 میلیون پیش پرداخت مشتریان و سعی کنید به گسترش است که در هفت سال آینده در درجه اول به عنوان یک T-تلفن همراه (MVNO (mobile virtual network operator).

اما اگر $1.4 میلیارد دلار کسب می افتد از طریق, ظرف, بدیهی است که به دنبال در هیچ درآمد چشم انداز آنچه از آن "نوپای شبکه" تا زمانی که آن را قطعا بلند پروازانه اما دور 5G خدمات به پایان رسید و آماده برای "خدمت به مشتریان بر اساس مستقل."

مشکل این است که این شرکت نیاز همه است که طیف مذکور بوده است جمع اوری این همه وقت با قصد استفاده از این مستقل 5G اجرای جاه طلبی تا کنون تحقق و به منظور حفظ آن ظرف ممکن است مجبور به نگه داشتن FCC مبارک با بازی خوب با T-موبایل.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, Charlie Ergen به مدت طولانی طعنه امکان دخالت از بالا مشخصات شریک در آن مقیاس بزرگ پروژه 5G و تحلیلگران بر این باورند که "بسیار تماشایی از renegotiating یک معامله که به تازگی امضا خطرات دور موجب ترس سرمایه گذاران بالقوه استراتژیک" مانند اپل و گوگل و یا آمازون.

در پایان روز آن را روشن است که T-Mobile و ظرف به یکدیگر نیاز دارند که به شدت نشان می دهد این (مینی) حماسه را در رسیدن به یک پایان خوش در آینده نزدیک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب