تراشه تولید کننده TSMC می اندازد Huawei زیر اتوبوس

در هفته گذشته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه Huawei که در آن لطمه می زند. سخت است. در یک حرکت ساخته شده است که سال گذشته بان کی مون از آمریکا در زنجیره تامین به نظر می رسد مانند یک پت در پشت آمریکا را تغییر صادرات حکومت است که در حال حاضر نیاز به هر گونه جهانی ریخته گری با استفاده از فناوری آمریکا برای به دست آوردن مجوز قبل از حمل و نقل تراشه برای Huawei. دومی نشان داد مقدار زیادی از انعطاف پذیری در سال گذشته وقتی که می رفت جلو برای بیش از نیمی از سال را بدون آن ایالات متحده زنجیره تامین و گوگل خدمات تلفن همراه و هنوز رشد آن محموله های گوشی های هوشمند توسط 17 درصد. در واقع Huawei نقل مکان کرد تا به جایگاه دوم جهانی در نمودار سال گذشته پایان, پشت, اما سامسونگ جلوتر از اپل.

طبق معمول آخرین حرکت طراحی شده برای صدمه زدن به Huawei بومرنگ در ایالات متحده شرکت فنی

اما هواوی آسیب پذیر به خصوص وقتی که می آید به اخذ برش لبه تراشه های آن نیاز به تولید آن بالا پایان گوشی های. که به دلیل Huawei مانند اپل و کوالکام طرح های خود تراشه اما ندارد قابلیت تولید آنها. است که چرا آن را تبدیل به Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) برای تولید قطعات با استفاده از آن به قدرت آن گل سرسبد گوشی های. پس از اپل, Huawei است که TSMC دومین مشتری حسابداری برای $5.2 میلیارد دلار فروش در سال گذشته. که 80% در سال بیش از سال افزایش دهد.

TSMC هنوز هم قادر خواهد بود به کشتی به Huawei از 5nm چیپست Kirin استفاده می شود که در Huawei Mate سری 40 این سقوط. چرا که ایالات متحده به توافق اجازه می دهد Huawei برای تحویل هر تراشه های ساخته شده از ویفر در حال حاضر در تولید به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال حمل بعد از 120 روز از جمعه گذشته (سپتامبر 14). Huawei حرکت کرده و تولید برخی از اواسط محدوده تراشه از TSMC به چینی ریخته گری SMIC. از آنجا که دومی باعث می شود آن تراشه با استفاده از مالکیت معنوی از چین تنها باید آن را با خیال راحت از رسیدن به ایالات متحده آمریکا, اما, SMIC نمی توان در حال حاضر برای تولید هر چیزی پیشرفته تر از تراشه های 14nm.

TSMC که در روز جمعه اعلام کرد قصد دارد برای باز کردن 12 میلیارد دلار از کارخانه در آریزونا است که بوسیله اسباب گردنده از 5nm تراشه توسط 2023 است بنا به گزارش متوقف سفارش به ارزش $700,000 برای 5nm و 7nm تراشه های ساخته شده توسط Huawei. با توجه به عصر ایران, بزرگترین قرارداد ریخته گری گفت آن است که “پس از صادرات ایالات متحده تغییر حکومت نزدیک است.” در ابتدا برخی از سوال که آیا TSMC خواهد هنوز هم علاقه و توانایی مالی برای ساخت این کارخانه پس از ایالات متحده آمریکا ممنوع آن دومین مشتری از قرار دادن سفارش. اما به نظر می رسد که TSMC است پس همراه با آرزوها از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و پرتاب Huawei زیر اتوبوس. بخشی از دلیل می تواند باشد که TSMC خواهد بود دریافت حمایت مالی برای ساخت و ساز از آریزونا تسهیلات از دولت و دولت فدرال است.

تنها سه وجود دارد ریخته گری در سراسر جهان است که برای تولید تراشه با استفاده از 10nm روند گره یا پایین تر است. خواهد بود که TSMC و سامسونگ و اینتل. دومی نه انجام کار قرارداد و این احتمال وجود دارد که آمریکا نیز قادر به جلوگیری از صادرات از سامسونگ برای Huawei.

به طور معمول هر زمان که یک قانون است در محل قرار داده شده توسط دولت ایالات متحده طراحی شده برای صدمه زدن به Huawei آن است که در واقع آمریکا و آمریکایی ها که احساس فشار از تاثیر. سال گذشته زنجیره تامین بان مانع Huawei از صرف 18 میلیارد دلار با ایالات متحده آمریکا تامین کنندگان است که این پوسته را در سال 2018 است. قانون جدید تغییر می تواند منجر به ریخته گری در سراسر جهان جایگزین تکنولوژی آنها خریداری شده از شرکت های آمریکایی برای ساخت تراشه های با تجهیزات منابع از کشورهای دیگر است. این اجازه می دهد این ریخته گری به دامن در اطراف قوانین جدید و کشتی تراشه برای Huawei. و در حالی که هدف به طور مستقیم در Huawei, تعرفه های اعمال شده بر صادرات چین توسط دولت ایالات متحده در واقع تحت تاثیر قرار شرکت های ایالات متحده و مصرف کنندگان به جای شرکت های چینی. که دلیل آن است که یک مالیات بر واردات است که به شرکت های ایالات متحده مانند اپل این فرصت را به پرداخت مالیات خود و یا تصویب آن را به آمریکایی ها در قالب قیمت های بالاتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net