من نمی توانم به اندازه کافی از همه چیز 'عبور از حیوانات' بازیکنان در حال بازآفرینی در بازی

Animal Crossing: New Horizons تبدیل به یکی از تعریف فرهنگ پاپ محصولات از coronavirus عصر با میلیون ها نسخه از

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 خرداد 1399
  • Animal Crossing: New Horizons تبدیل به یکی از تعریف فرهنگ پاپ محصولات از coronavirus عصر با میلیون ها نسخه از این بازی برای نینتندو تعویض شده به فروش می رسد پس از انتشار آن در ماه مارس است.
  • این بازی نیز تبدیل به یک خلاق بوم برای بازیکنان در سراسر جهان که با استفاده از تخیل خود را برای طراحی یک جزیره است.
  • Animal Crossing: New Horizons بازیکنان نیز بازآفرینی همه نوع از چیزهایی که در داخل بازی از تلویزیون نشان می دهد به برجسته کسب و کار و خیلی بیشتر.

من ظاهرا یکی از تعداد کمی از مردم در نیمکره غربی در حال حاضر ، whiling دور وقت آزاد من توسط terra-تشکیل منفعل-پرخاشگرانه در تلاش برای تشویق ساکنان جزیره را ترک فروش شلغم و تمام فعالیت های دیگر شما Animal Crossing: New Horizons طرفداران مانده اند مشغول طول coronavirus همه گیر تا کنون از بازی منتشر شد در ماه مارس ،

بود که آن را به عنوان ممکن است به این معنا نیست که من نمی درک استادانه خلاقیت همه شما در ادامه برای نشان دادن درون بازی از طریق همه چیز از جزیره خود را از طرح های خیره کننده از تفریح مردم در حال تولید در داخل بازی از فرهنگ پاپ لحظه از تلویزیون نشان می دهد و خیلی بیشتر.

این تفریح اجرا حیطه و حتی در دنیای واقعی پسوند مانند مارک های مد مانند والنتینو و Marc Jacobs debuting جدید به نظر می رسد در این بازی — به عنوان به خوبی به عنوان یک توسعه دهنده بازی بازآفرینی مسلمان جشن عید در عبور از حیوانات. که توسعه دهنده است رامی اسماعیل و شما می توانید او را در توییتر @tha_rami:

این همه در علاوه بر این به انبوه محبوب بازی برای نینتندو سوئیچ کنسول تبدیل شدن به یک جزء اصلی از قرنطینه زندگی است که ما در حال دیدن یک neverending co-mingling از دنیای واقعی با این بازی مانند آمازون-مانند سایت Nookazon که فنر در پی آن است. نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز همچنین صرف برخی از زمان به تازگی بازدید از افق های جدید سلیمان از رسانه های اجتماعی خود را دنبال.

در ضمن من در حال حاضر می خواهم به طور خلاصه از طریق اجرای برخی از بازی در شهربازی که گرفتار چشم من بیش از گذشته یا دو هفته است که به من می گویند واقعا من درک ظاهرا خلاقیت بی حد و حصر برخی از شما عبور حیوانات طرفداران داشته باشد.

اینجا به همه چیز لگد کردن یک تفریح و سرگرمی یاد "من آن را می خواهم که راه" از بروکلین نه-نه (این می آید از طریق Youtuber Dclemente)

تا بعد از یک تفریح و سرگرمی از کاربر توییتر @OhSoPrecious16 از این که شکست آن ؟ سرد باز صحنه از پارک ها و تفریح و سرگرمی قسمت با عنوان مبارزه.

چگونه در مورد یک Animal Crossing: New HorizonsJersey Shore متقاطع?

این تفریح و سرگرمی از یکی از Netflix ترین ترشرویی قهرمانان ممکن است شما می خواهید به بازی شیر یا خط یک سکه به شما witcher:

به دور از لیست ما این سه بعدی برخی از مورد علاقه های شما. در زیر ما رو صحنه های کلاسیک از دفتر (مانند یک زندان مایک) دوباره در این بازی به عنوان به خوبی به عنوان یک اقتباس از ان بی سی نشان می دهد بازی معامله و یا بدون قراردادو همچنین به عنوان یک تفسیر هم رفته معروف ترین آهنگ که قطعا شما می خواهم به برکت باران در آفریقا است. لذت بردن از:
رسمی "Animal Crossing: New Horizons" هنر منبع تصویر: نینتندو

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب