بهترین گوشی و حامل فلیپ گوشی و پایه تلفن شما می توانید خرید در حال حاضر

گوشی های عالی هستند و دستگاه های آنها را می توانید تن از همه چیز, اما گاهی اوقات آنها فقط ابزار مناسب برای این کار است. بازار برای گوشی های هوشمند و یا گنگ گوشی به آنها محبت نامیده می شود ممکن است منقبض شده فوق العاده اما تا زمانی که وجود دارد این است که برخی از تقاضا برای آنها خواهید بود در اطراف. وجود دارد و به احتمال زیاد خواهید همیشه تقاضا است. برخی از افراد فقط نیاز به یک گوشی است که طول می کشد طولانی در یک شارژ می توانید تماس و به راحتی می توان عمل ، و اجازه دهید فراموش نکنید دوام. برای برخی از حرفه ای, راه رفتن در اطراف با یک شیشه-ساندویچ تلفن دستور غذا برای فاجعه است. که چه چیزی باعث تلنگر همراه, به ویژه در یک انتخاب بزرگ است. صدف-طراحی پوسته تضمین می کند که صفحه نمایش کوچک به عنوان آن ممکن است دست نخورده باقی خواهد ماند حتی پس از چند قطره. بنابراین اجازه دهید ببینیم که چه چیزی حمل و باید ارائه دهد و پس از آن چه تلفن های اساسی شما می توانید اگر شما راضی نیست با این ارائه می دهد سه بزرگ اند.

بهترین ویژگی گوشی های خلاصه شده لیست:

  • Kyocera Dura پانزدهم افراطی — بهترین Verizon فلیپ تلفن
  • Alcatel رفتن تلنگر 3 — بهترین T-Mobile, فلیپ تلفن
  • Sonim XP3 — بهترین AT&T, فلیپ تلفن
  • سامسونگ راگبی 4 — بهترین گوشی فلیپ تلفن
  • Nokia 3310 — بهترین-به دنبال گوشی تلفن از ویژگی های
  • آلو Ram 7 — با دوام ترین گوشی تلفن از ویژگی های

بهترین Verizon فلیپ تلفن

Kyocera Dura پانزدهم شدید

زمان مکالمه: 9.5 ساعت
زمان آماده به کار: 18.3 روز

ویژگی های همراه اغلب دیده می شود به عنوان ارزان ترین ممکن است تلفن همراه شما می توانید دریافت کنید. اما فقط به این خاطر که کسی به دنبال خرید یک تلنگر تلفن معنا نیست که آنها می خواهند چیزی ارزان است. این Kyocera Dura پانزدهم شدید هزینه های 240 دلار است که کمی تند اما گوشی خوبی توجیهی برای آن.

به عنوان شما ممکن است حدس زده اند از این نام این است که ناهموار فلیپ تلفن. آن را نه تنها IP68 certified بلکه مطابق با ما استانداردهای نظامی برای شوک قطره لرزش و وضعیت آب و هوا استقامت. به عبارت دیگر آن را ساخته شده است مانند یک مخزن. اگر شما به طور تصادفی رها کردن این گوشی در بتن قبل از آن مجموعه وجود دارد یک فرصت خوب از آن خواهد شد کار پس از شما آن را با یک مته دستی مخصوص سوراخ کردن چند روز بعد.

بهترین T-Mobile, فلیپ تلفن

Alcatel رفتن تلنگر 3

زمان مکالمه: 7.9 ساعت
زمان آماده به کار: 17.8 روز

با T-موبایل انتخاب آسان است چرا که به خوبی سازمان ملل متحد حامل تنها ارائه می دهد یک خنگ به گوشی و این Alcatel رفتن تلنگر 3. در $100 برو تلنگر 3 نیست مباهات خاصی دوام امکانات, اما آن را نشانی از پشتیبانی گوگل دستیار که حداقل می تواند به شما صرفه جویی در برخی از زمان تایپ کردن یک جستجو در گوگل. این گوشی دارای یک مرورگر وب بر روی آن 2.8 اینچ صفحه نمایش 320×240. ما شک آن استفاده می شود اغلب ،

به طور کلی رفتن به تلنگر 3 مظهر یک تلفن عمومی. شما تلنگر آن را ایجاد یک تماس تلنگر آن را به عقب و برای هر چیز دیگری که شما استفاده از گوشی های هوشمند خود را.

بهترین AT&T, فلیپ تلفن

Sonim XP3

بحث زمان: 21 ساعت
زمان آماده به کار: 17.8 روز

AT&T یک ناهموار فلیپ تلفن در لیست خود را به عنوان به خوبی. این زمان آن را Sonim XP3. احتمالا یک نام تجاری شما شنیده ام اما Sonim ارائه شده است برخی از همان آسیب حمایت به عنوان سخت شامه پانزدهم در حالی که هزینه تنها $190. آن را همراه با 1GB رم زیادی است که برای یک گوشی از ویژگی های, و ذخیره سازی 8GB ذخیره سازی. شما همچنین می توانید استفاده از آن به عنوان فوق العاده با دوام 4G, hotspot, که می تواند بسیار مفید در برخی از موقعیت ها.

بهترین گوشی از ویژگی های گوشی های

اما شاید شما می خواهید به جفت خود را تلفن های اساسی با یک طرح ارزان از برخی از MNVO حامل و یا فقط یک سیم کارت تخمگذار در اطراف استفاده نشده. خب پس یک گوشی تلفن است که راه را برای رفتن. در زیر ما چند گزینه های خوب:

سامسونگ راگبی 4

زمان مکالمه: 14 ساعت
زمان آماده به کار: 22.9 روز

آیا شما واقعا فکر می کنم سامسونگ نیست ساخت تلفن تلنگر کنه ؟ نه تنها که آن را ناهموار هست. اگر چه IP امتیاز در راگبی 4 است که فقط 67 آن را بسیار ارزان تر از دیگر نظامی درجه های همراه در این لیست که در این دسته محصول یک مزیت بزرگ است. مشخصات نمی بزرگ اگر حتی برای یک تلفن از ویژگی های. فقط 128 مگابایت RAM و 256 مگابایت ذخیره سازی. که در آن شما در حفظ و تمام کسانی که تصاویر شگفت انگیز شما را با 3MP camera? آهان! شما می توانید با قرار دادن یک کارت حافظه MicroSD برای اضافی 32GB از ذخیره سازی.

نوکیا 3310

بحث زمان: 22 ساعت
زمان آماده به کار: 31 روز

ما می توانیم مجموعه ای از دکمه های همراه بدون از جمله این کلاسیک. البته این اصلی نوکیا 3310 شما را دیده ام در صدها نفر از الگوهای رفتاری فقط مدرن آن روز معادل. طراحی شده است به اندازه کافی نزدیک به اصلی هر چند برخی ممکن است حتی تماس با آن ، این نوکیا 3310 است که احتمالا تنها خنگ تلفن مردم امروز خوشحال خواهد شد به دیدن هنگامی که شما را بکشد آن را از جیب خود.

اگر شما نمی مراقبت از IP رتبه بندی و استانداردهای نظامی اما فراموش مانند انفجار مردم با نوستالژی و سپس شما نمی توانید به اشتباه با نوکیا 3310.

آلو Ram 7

بحث زمان: 24 ساعت
زمان آماده به کار: 37.5 روز

تنها دلیل شما نمی توانید Nokia 3310 اگر شما نمی خواهید یک تلنگر تلفن است که شما نیاز دارید که استحکام. بنابراین در اینجا آن است آلو Ram 7. IP68 رتبه و درجه نظامی shockproofness, همه در یک سرد به دنبال بدن. این شهر همچنین دارای بهترین عمر باتری تمام گوشی های در این لیست است. اگر شما در مورد به بازحمت حرکت کردن آپالاچی نوین, بهتر است شما باید یکی از این پسران بد با شما. اما حتی اگر شما برنامه ریزی در هزینه های ماه دور از تمدن این پشت تلفن به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im