بهترین و سبک ترین و عالی ترین اندروید موتورسواری

بهترین نوار, هیچ کدام. آن بوده است که چند سال پس از Nova Launcher ما شده است برو به انتخاب ها برای سفارشی اندر

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 اردیبهشت 1399

بهترین نوار, هیچ کدام. آن بوده است که چند سال پس از Nova Launcher ما شده است برو به انتخاب ها برای سفارشی اندروید لانچر. در اواخر سال 2019 این هنوز هم صادق است در حال حاضر حتی بیشتر از آن. بر خلاف برنامه های دیگر که به تدریج با گذشت زمان تخریب نوا هم به ثمر رساند ویژگی های جدید و پولیش های موجود به نقطه که در آن می توانید با خیال راحت در خدمت به عنوان یک مدل از برتری یک نمونه برنامه که هر کس باید در تلاش برای مطابقت با. آنچه مهم است Nova Launcher یکی از سبک ترین موتورسواری در خارج وجود دارد.

به اندازه کافی با چاپلوسی چه نقطه فروش از Nova Launcher? پاسخ ساده است - customizability snappiness و تجربه کاربر است. از گرفتن go Nova Launcher دارای یک تا حدودی barebones و كلاسيك زیبایی اما این لانچر به راحتی می تواند تبدیل به هر آنچه که دوست دارید. آن را بسیار قدرتمند نرم افزار که بهتر است زمان بیشتری را به سرمایه گذاری در افزایش سرعت آن است. خوشبختانه, آن را هرگز متوقف می شود که یک سبک وزن قطعه از نرم افزار است.

به همین دلیل برخی از بهترین و زیبا ترین تصاویر از آندروید رابط تکیه Nova Launcher ستون فقرات -- وجود دارد به سختی هر چیزی که شما نمی توانید با این یکی. در ضمن این نقش بسیار خوبی با تقریبا هر سخت افزار آن را به شما پرتاب در ارائه یک روح و خشنود تجربه حتی در گوشی های قدیمی تر.

و اگر شما با توجه به این, ما به شدت توصیه می گرفتن نخست نسخه-آن را به ارزش آن است.

Lawnchair 2

دوبله Lawnchair به عنوان یک زبان-در-گونه شوخی این لانچر این است که نزدیک به تقلید از ظاهر و عملکرد کلی صفحه launcher بر روی گوگل پیکسل صف. بر خلاف پیش فرض ارائه شده بر روی گوگل سابق flagships, Lawnchair ذاتا بیشتر, تنظیم, هر چند نه به شدت ، Lawnchair نیز یک مثال از یک سبک launcher.

شما می توانید خود را تغییر دهید icon pack, مدیریت ظاهر صفحه اصلی خود را با انتخاب آیکون مقیاس و چگونه بسیاری از ستون/ردیف آن باید تعریف حرکات و نیشگون گرفتن و کشیدن یک تن از گزینه های دیگر. وجود دارد بسیار قابل تنظیم صفحه ویجت در هیئت مدیره به عنوان به خوبی. همه که پاشیده با یک مقدار خوبی از snappiness و عملکرد که در تاریخ همتراز با Nova Launcher و یا به طور منظم صفحه launcher.

تیتان پدر هلیوس Launcher


تیتان پدر هلیوس Launcher یکی دیگر از استثنایی ارائه می دهد که شما زیبایی شناسی OG صفحه Launcher با برجسته customizability. به طور پیش فرض تنظیمات عالی هستند اما با کمی افزایش سرعت شما به راحتی می توانید مورد علاقه خود را در صفحه اصلی است. درست مثل بسیاری دیگر از پرتاب نیز همراه با کامل icon pack پشتیبانی و همچنین سفارشی حرکات و خیلی بیشتر. بیشتر چه, آن را اوری سبک launcher.

نسخه رایگان از تیتان پدر هلیوس است کاملا به اندازه کافی برای کاربران به طور منظم اما حرکات بیشتر آیکون سفارشی از جمله برچسب و اندازه و رنگ متن نمایش/مخفی کردن متن, سایه, چند خط برای برچسب پرتاب سفارشی فونت (با وارد کردن خود را .TTF فایل) غیر فعال کردن برنامه پیشنهادات خود را از بالای کشو دو ردیف حوض گوگل ویجت هوشمند + سفارشی و بیشتر نیاز به نسخه حق بیمه به نام Hyperion عالی. اگر شما اتفاق می افتد به مانند تیتان پدر هلیوس آن را به ارزش آن است.

مایکروسافت Launcherخود مایکروسافت اندروید لانچر به طور پیوسته تاسیس خود را به عنوان یکی از بهترین اندروید موتورسواری در دسترس در فروشگاه بازی. بسیار قابل تنظیم و ویژگی های غنی تقریبا به نقطه که پر از گزینه های. معمول قابل تنظیم چیزهای شبیه به صفحه اصلی طرح بندی و سفارشی سازی تم به طور طبیعی وجود دارند.

هنوز دو تا از بزرگترین نقاط فروش مایکروسافت Launcher هستند کورتانا ادغام و تداوم از ویژگی های. مایکروسافت هوش مصنوعی را می توان احضار در شیر یک دکمه و شما اجازه می دهد برای برقراری ارتباط با گوشی خود را درست مثل شما می خواهم به انجام این کار با گوگل دستیار.

اگر شما ثبت نام در با همان حساب کاربری مایکروسافت است که شما با استفاده از بر روی کامپیوتر شما, شما همچنین قادر خواهد بود برای سفارشی کردن نمایش داده شد خود را و از آنها بخواهید کورتانا شخصی جستجوها. ورود به سیستم با حساب Microsoft خود را نیز اجازه می دهد تا شما را به ادامه که در آن شما را ترک کردن در کامپیوتر شما. تداوم در بهترین حالت آن است.

Action Launcher


کریس بند دار عمل پرتاب را به ارمغان می آورد تمام موضوعات زیبایی از اندیشه P به فقط در مورد هر دستگاه آندروید. در ضمن تمام ویژگی های به طور منظم صفحه launcher نیز اضافه شده است به عنوان تنظیمات اختیاری. همچنین شما می توانید در یک نگاه, ویجت, نرم افزار کلید های میانبر و تطبیقی icon pack suppot هر چند برخی از این هزینه خواهد شد شما یک بار در برنامه خرید.

روح و بصری Action Launcher بزرگ است ارائه خواهد شد که شناور قایق سفارشی-ادراک آندروید طرفداران هر چند ما باید به ذکر است که این امر منجر به اجرای یک ذره کندتر از دیگر رکوردی در این قطعه.

یکی از ویژگی های تعیین کننده آن است Quicktheme از ویژگی های است که شما را قادر می سازد تا به راحتی تم رابط خود را برای مطابقت با تصویر زمینه خود را. یکی دیگر از قابلیت های شسته و رفته است که کرکره را قادر می سازد که شما برای راه اندازی یک برنامه ویجت به سادگی با زدن بر روی آیکون آن. همین امر به پوشش منحصر به فرد را در پوشه ها - هنگامی که شما شیر بر روی یک پوشش شما برای باز کردن برنامه خود را, اما با کشیدن باز می شود تا یک برنامه ریزی پوشه با برنامه های دیگر در داخل.

Smart Launcher 5


Smart Launcher 5 یک رمان را در پرتاب کسب و کار. آن را با استفاده از یک جدول برنامه کشو که جدا از برنامه های خود را در دسته بندی (های رسانه های, بازی, نرم افزار, Intermet و ارتباطات) و دیگران. این لانچر با پشتیبانی از آیکون سفارشی بسته و به طور خودکار سازگار به تم مطابق تصویر زمینه خود را و هر گونه اعمال تنظیمات رنگ. این لانچر تنها-دست-دوستانه و به طور خودکار مرتب سازی بر اساس برنامه های خود را در گروه مربوطه پوشه ها. آن را نه لزوما سبک وزن ترین لانچر وجود دارد خارج وجود دارد, اما قطعا سزاوار چک کردن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن