برخی از بزرگترین PS5 و Xbox سری X بازی خواهد شد هزینه کمتر از شما فکر می کنم

حداقل یک استودیو اعلام کرد که آن را شارژ 70 دلار برای PS5 و Xbox سری X نسخه از بازی های خود را, اما یوبی سافت

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
  • حداقل یک استودیو اعلام کرد که آن را شارژ 70 دلار برای PS5 و Xbox سری X نسخه از بازی های خود را, اما یوبی سافت می گوید آن را به چوب با 60 دلار از طریق 2020.
  • به گفته یوبی سافت مدیر عامل Yves Guillemot, Assassin's Creed Valhalla و Watch Dogs Legionکه هر دو در حال آمدن پاییز امسال خواهد بود $60 در هر دو نسل.
  • یوبی سافت را ترک باز به افزایش قیمت بعد از آن در کنسول نسل ،

در اوایل این ماه, تصویری, ناشر بازی 2K باعث شده زنگ هشدار زمانی که آن را نشان داد که نسخه نسل بعدی آن در آینده بازی NBA 2K21 هزینه $70. وجود داشته است برخی از گمانه زنی که 60 دلار قیمت نقطه پارسه عادت کرده بود طی چند نسل ممکن است غیر واقعی با توجه به افزایش هزینه توسعه از بازی 2K برای اولین بار به آن را رسمی و اعلام کرد که PS5 و Xbox سری X صاحبان خواهد پرداخت اضافی.

خوشبختانه برای ما کیف پول که هر یک استودیو زیر کت و شلوار — حداقل هنوز رتبهدهی نشده است -- به عنوان Ubisoft نشان داد در اخیر درآمد تماس که آن را برنامه ای برای افزایش قیمت نسخه نسل بعدی از بازی های خود راه اندازی این سقوط.

"برای کریسمس بازی ها, ما به طرح آمده با همان قیمت نسل قبلی کنسول ها" گفت: Ubisoft مدیر عامل Yves Guillemot. "این چیزی است که ما در حال تمرکز بر روی در حال حاضر." بعد از آن در تماس با او تصریح کرد که هر دو PS5 و Xbox سری X بازی هزینه خواهد شد $60 این سقوط اما او در سمت چپ درب باز برای آینده قیمت bump:

این نیست دقیقا آخرین اخبار با توجه به اینکه preorders برای برخی از یوبی سافت آینده پاییز بازی در حال حاضر باز با 60 دلار برچسب قیمت اما تایید خوش آمدید یکی با این وجود. و اگر چه Guillemot نظرات قطعا می تواند تفسیر حاکی از آن است که 60 دلار قیمت نقطه است نه برای این جهان نیز وجود دارد هیچ نقطه ای در بسته شدن این درب قبل از کنسول جدید نسل حتی آغاز کرده است و یا هر کسی که به خرید نسل بعدی بازی.

یوبی سافت شده است coaster غلتکی در طول ماه گذشته به عنوان گزارش از یک درنده فرهنگ در این شرکت شروع به سطح تنها چند روز قبل از این شرکت برگزار دیجیتال رویداد به نمایش گذاشتن آن بازی های جدید. برخی از شرکت های برتر و مدیران و رهبران باید اجازه داده شده است در پی این اتهامات است.

در ضمن این استودیو به اشتراک گذاشته شده با نام تجاری جدید فیلم گیم پلی از بازی Watch Dogs لژیون و Assassin's Creed Valhalla در آن یوبی سافت رو به جلو رویداد در جولای 12th, و عرضه اولین تریلر Far Cry 6, که خواهد شد راه اندازی در فوریه 18, 2021. Far Cry 6 است که مهمترین آنها یکی از "کریسمس بازی ها" که در گیومه ذکر شده در نظرات در مورد قیمت گذاری پس از آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر PS5 و Xbox سری X نسخه از این بازی در قیمت $60. وجود خواهد داشت یک دوم یوبی سافت رو به جلو رویداد در ماه سپتامبر برای نشان دادن حتی بیشتر از بازی های آینده.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب