بهترین نرم افزار دوستیابی برای آی فون و آندروید در سال 2020

بنابراین شما تصمیم گرفته اید که شما دیگر نمی خواهید به صرف شب به تنهایی و شما را در این بازی آشنایی.

خوب! ما سرپرستی بهترین نرم افزار دوستیابی برای آی فون و آندروید برای کمک به شما در پیدا کردن که کسی خاص.

بنابراین آنها را تلفن های آماده یک نفس عمیق بکشید و اجازه دهید شروع درخشان که مشخصات عکس و بیوگرافی. آن زمان برای رسیدن به محل کار.

اما قبل از ما شروع, در اینجا چند راهنمایی و ترفندها در…

خلاصه مقاله

بهترین نرم افزار دوستیابی متمرکز بر روابط جدی

چگونه به واقع موفقیت در دوستیابی آنلاین:

1. مشخصات تصویر همه چیز است. آن را واقعا است. بد تصویر پروفایل را به طور قابل توجهی کاهش شانس خود را از گرفتن یک مسابقه آنلاین. قوانین زمین: آپلود یک تصویر اخیر و جواب منفی که تعطیلات سه سال پیش حساب نمی آید. لازم نیست اخیر تصویر ؟ بیرون رفتن در یک سفر چند عکس و خنک کردن آلبوم خود را. تصویر باید نشان می دهد آنچه شما شبیه به وضوح: صورت و بدن بود باز در مورد که شما می پوشند که لبخند نشان دادن جهان چقدر به شما عشق زندگی است. امتیاز جایزه: اگر عکس خود را نشان می دهد که شما انجام آنچه شما می خواهم به شما خواهد داد که اطلاعات اضافی و جذب افراد از همان شغل و سرگرمی آسان تر!

2. نوشتن اختصار آنچه که سرگرمی های خود را هستند. شما پیدا کنید که شما در عشق با انجام آنچه شما عشق رود. بنابراین لحن زیستی: نیازهای آن را به دولت دقیقا که شما می, آنچه شما می خواهم به انجام و دقیقا چه نوع از شخص شما به دنبال.

3. دعوت از اعضای جنس مخالف به طور فعال برسد. فقط با قرار دادن یک یادآوری دوستانه است که شما را دوست دارم زمانی که دیگران آغاز گفتگو. افراد آنلاین dating می تواند طاقت فرسا با صدها نفر از مسابقات برای هر دو طرف به طوری که آن را آسان تر برای هر دو شما و تسهیل اول که ‘سلام!’

4. به یاد داشته باشید: این یک بازی اعداد است. بله, آن است. بسیاری از مردم حاضر نمی خواهد متوجه شما خواهد شد و یا چشم پوشی از شما به دلایل اشتباه. نمی تواند بیش از حد مشغول به کار است.

5. نمی اتلاف وقت بیش از حد در یک فرد شما حتی ملاقات نشده است. بنابراین شما رد و بدل چند پیام با کسی و شما در حال حاضر در عشق با تصویر پروفایل خود را. اما آیا به وسواس توسط یک فرد شما حتی دیده می شود. مردم عشق با پای خود, بنابراین اگر وجود دارد این است که ارتباط ویژه آن باید تحقق در یک تاریخ واقعی. اگر نه که دیگر فرد است و نه فقط که به شما. که تمام است.

6. نمی overpursue. داشتن رفتار خوب یک چیز است, نوشتن ده بار در روز برای یک فرد شما باید به سختی شروع به قدمت یک سیگنال است که شما در حال نیازمندان و نا امن. آن را انجام نمی.

7. صبر کنید برای شخص دیگر پاسخ! مردان به خصوص اما همچنین برخی از زنان: صبر برای آنها را به پاسخ! این یک monolog.

8. در نظر گرفتن سرمایه گذاری در, حق بیمه, خدمات, اما تنها پس از استفاده از این برنامه رایگان ، اگر شما شده اند با استفاده از این برنامه و می خواهید برای به حداکثر رساندن خود را به مسابقات پرداخت که هزینه ماهانه یک ایده بد نیست. اما: مطمئن شوید که به برخی از تجربه با برنامه از آن آویزان کنید و عجله نکنید برای خرید حق بیمه در یک روز.

9. شروع هر تعامل بی طرفانه. اجازه ندهید قبلی تجربه بد تحت تاثیر قرار چگونه شما درمان خود را در آخرین بازی. هیچ کس می خواهد به شنیدن قبلی 20 نفر شما صحبت تمام شد ،

10. نگه داشتن یک نگرش مثبت است. اگر شما متوجه شما در حال گرفتن نا امید شاید آن زمان برای استراحت. به یاد داشته باشید که افراد جدید به طور مداوم به پیوستن به برنامه های آشنایی فقط به خاطر اینکه شما بد بخت یک بار معنا نیست که شما نمی خواهد پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید در آینده است.

با استفاده از این در ذهن, اجازه دهید نگاهی به برنامه های…

بهترین نرم افزار دوستیابی برای گاه به گاه قدمت

Tinder

آتش زنه است که محبوب ترین برنامه های خارج وجود دارد ، اگر شما می خواهید برای دریافت تاریخ از آن است که سریعترین و ساده ترین راه برای آنها را دریافت کنید. بله در حالی که ما ترجیح می دهند برنامه های مانند لولا که کمی بیشتر جزئیات گرا و اثبات Tinder محل با بیشتر مردم نه تنها در ایالات متحده بلکه در سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که نسخه حق بیمه را به عنوان یک اضافی:

یک آتش زنه به علاوه اشتراک به شما می دهد خنثیسازی برای اشتباه ابجو بد و کم مایه نامحدود امثال پنج فوق العاده دوست دارد هر روز به همراه گزینه ای برای نگاه کردن مردم از مکان های مختلف است که یکی از شما در حال حاضر در. آتش زنه به علاوه هزینه 10 دلار در ماه برای کاربران زیر 28 و 20 دلار برای کسانی که بیش از 28 سال و یا بیش از (آن احمق ما می دانیم).
Tinder طلا هزینه 5 دلار در ماه است و از ویژگی های است که شما می توانید تنها اگر شما در حال حاضر در حال پرداخت Tinder به علاوه مشترک. Tinder طلا اجازه می دهد تا شما را به ببینید که چه کسی شما را دوست داشت.

Tinder ادعا می کند که پرداخت آن کاربران دریافت 60 درصد بیشتر از کاربران از نسخه رایگان.

لولا

لولا چیزی است که مناسب دوستیابی برنامه بر روی یک دستگاه تلفن همراه باید مانند نگاه. و بله, شما باید بر روی آن. آن است که نه تنها اولین برنامه دوستیابی برای اضافه کردن ویدئو به, پروفایل, اما آن را در واقع ایجاد یک صفحه برای شما را با عکس, فیلم, سرگرمی, پس زمینه و چند دیگر خیلی چیزهای جالب شما ممکن است بخواهید برای به اشتراک گذاشتن. ما بیش از ما مشخصات و تصاویر و به همین دلیل در لولا شما یک تصویر بسیار بهتر از شخص شما بحث را به فراتر از فقط چند جرقه بزند. این بدان معنی است که شما باید بیشتر معنی دار مکالمات و بیشتر مردم در زندگی خود را. متاسفانه لولا در iOS در دسترس است تنها.

Happn

یکی از برنامه های نامتعارف در این لیست Happn با این نسخهها کار با نیاز کاربران خود را به در حال حاضر تصویب و متوجه هر یک از دیگر, بنابراین آن را به عنوان کمتر از یک برنامه دوستیابی و بیشتر از یک دیجیتال کشتی یخشکن اگر و تنها اگر هر دو طرف ابراز علاقه خود را. همچنین ارائه یک آمار در مورد چگونه بسیاری از اوقات کاربران عبور از مسیرهای با یک دیگر و اتصال با کسی نیست موضوع به یک زمان محدود است. اگر کاربران را انتخاب کنید به پرداخت برای خدمات آنها با توجه به توانایی ارسال یک اصطلاح جذابیت نشان داده شده است که به انتخاب فرد بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها قبلا علاقه نشان داده.

Coffee Meets Bagel

Coffee Meets Bagel ارائه می دهد یک رویکرد متفاوت به تطبیق. به جای اجازه دادن به شما مرور از طریق صدها نفر از شرکای بالقوه آنهایی که به دنبال گرفتن توجه خود را CMB انتخاب آنها را برای شما. هر روز حدود ظهر شما دریافت میدارد که برنامه الگوریتم (که آیا “handpicking”) تصمیم گرفت بهترین بازی برای شما. که تعداد متفاوت بوده و معمولا حدود 15-20 مسابقات در روز, اما گاهی اوقات آن را می تواند به عنوان کمی به عنوان 4-5 که می تواند ناامید کننده است. اگر شما تمایل به صرف زمان بیش از حد کشیدن در نرم افزار دوستیابی این است که یک جایگزین خوب است.

سرهم بندی کردن

دوستیابی آنلاین نیست همیشه بهترین تجربه برای بانوان است که دقیقا مشکل سرهم بندی کردن به دنبال اصلاح. زمانی که دو کاربر بازی در این سرویس تنها زن مجاز است برای ایجاد اولین تماس با یک ویژگی با هدف کاهش سوء استفاده احتمالی. هر دو طرف باید 24 ساعته پنجره به پیام دیگر پس از آن مسابقه در نظر گرفته شده است ناموفق. به دلایل آشکار, اما, اولین محدودیت اعمال نمی شود به همان مسابقات است که این نرم افزار نیز ارائه می دهد. خرید در نرم افزار به کاربران اجازه می دهد به گسترش محدودیت زمانی توسط یکی دیگر از روز و همچنین خرید منقضی شده اتصالات.

Grindr

Grindr بزرگترین LGBTQ+ رسانه های اجتماعی و سایت دوستیابی خارج وجود دارد, و آن را باید دانلود اگر شما در حال گی, bi, ترانس یا عجیب و غریب و در جستجوی عشق. جامعه بیش از 2 میلیون فعال روزانه کاربران در سراسر 196 کشور و این مسلما محبوب ترین سرویس از این نوع است. Grindr چند ردیف به قیمت گذاری می آید. کاربران رایگان فقط 100 پروفیل در منطقه خود است. Grindr XTRA اجازه می دهد تا شما را به دیدن تا 600 پروفایل حذف تبلیغات و اجازه می دهد تا شما را مشاهده و تنها افرادی که در حال حاضر برای 20 دلار در ماه است. اگر شما می خواهید تجربه کامل پس از آن وجود دارد Grindr نامحدود که آسانسور محدودیتی در تعداد زیادی از مردم شما می توانید اجازه می دهد تا شما ببینید که مشخصات خود را مشاهده و می افزاید: یک ناشناس در حالت مرور. خواهد شد که هزینه 25 دلار در ماه است.

او

او منتشر شد در سال 2013 تحت نام Dattch تغییر نام داد و دو سال بعد. آن را اساسا Grindr برای زنان است. تفاوت در این است که او ادعا می کند به طراحی و توسعه توسط دگرباشان جنسی زنان برای دگرباشان جنسی زنان. او به رخ کشیدن بیش از یک میلیون کاربر فعال در ایالات متحده و آن را بیش از فقط یک قلاب تا برنامه. وجود دارد یک عنصر اجتماعی است که اجازه می دهد تا کاربران برای اتصال به یک جامعه و نه به دنبال کوتاه مدت سرگرم کننده است. این برنامه رایگان است اما نیز وجود دارد حق بیمه خود را. برای $14.99 در هر ماه کاربران می توانند دسترسی به فیلتر بیشتر, ببینید چه کسی آنلاین است و استفاده از این برنامه هنگامی که به سفر به مکان های مختلف.

دانلود در iOS

بهترین نرم افزار دوستیابی که ایستادگی کردن از بسته

Hater

در اینجا متفاوت و سرگرم کننده dating app: Hater. آن را ایجاد اتصالات بر اساس چیزهایی که مشترک شما نفرت. این ایده را به “نفرت در همه چیز با هم”, البته, خواهد درخواست تجدید نظر بیشتر به جوانان و grumpiest از مردمی وجود دارد خارج وجود دارد, اما آن را سرگرم کننده و آسان برای استفاده است.

لیگ

لیگ لوایح خود را به عنوان نخبگان dating app. آن را در تلاش برای حل یکی از مشکلات بزرگ از آنلاین دوستیابی – عدم فیلتر مناسب. به منظور پیوستن به لیگ کاربران ارائه Facebook و LinkedIn اعتبار و پیوستن به یک لیست انتظار. مرموز روند تصویب نامزد جدید انجام شده توسط انسان است و می تواند و نه آهسته. شما می توانید پرداخت برای دریافت برنامه خود را با بررسی اولویت است اما این مبلغ غیر قابل استرداد می باشد و هیچ چیز تضمین. وجود دارد upsides به چنین دقیق فرایند پالایش – شما نمی خواهد اجرا به پروفایل های جعلی و خود را در Facebook دوستان و ارتباط با همکاران به طور خودکار حذف برای جلوگیری از بی دست و پا اجرا-ins.

رایا

رایا یکی دیگر از شات در نخبگان دوستیابی و شبکه. آن را به یک برنامه استفاده شده توسط افراد مشهور, بالا, سطح, مدیران, ورزشکاران و دیگر مشخصات بالا مجرد. این بدان معنی است که شما احتمالا نمی خواهد را کاهش دهد. به منظور بررسی توسط کمیته پذیرش شما نیاز به حداقل 5000+ Instagram followers و در حالت ایده آل این تعداد باید 250,000+. ارجاع از یک موجود عضو کمک می کند تا کمی اما هنوز هم تضمین نمی کند عضویت.

دانلود در iOS

بهترین نرم افزار دوستیابی متمرکز بر روابط جدی

OKCupid

یکی از کلاسیک آنلاین دوستیابی خدمات OkCupid اتحاد عمل برای بیش از 12 سال اثبات خود را کاملا خوب در آن است. اما به تازگی این خشم کاربران آن با محدودیت: در حالی که قبلا شما می توانید ببینید که بازدید کرده مشخصات خود را که اطلاعات دیگر در دسترس نیست (در بدترین سنت از آتش زنه). شما حتی نمی توانید ببینید که چه کسی به شما داد مانند مگر اینکه شما پرداخت اشتراک ماهانه و پیام ها از مردم شما نمی همسان با باقی می ماند بر روی پروفایل خود را برای شما به کشف. اما… هنوز هم وجود دارد یک تن از مردم در OKCupid. یکی از ویژگی های خوب OKCupid شده است مطابقت درصد را نشان می دهد برای هر یک شریک بالقوه بر اساس سوال شما پاسخ داده شده است. بیشتر پاسخ های شما باید بهتر بازی شما می توانید دریافت کنید. شما می توانید از طریق پاسخ های افراد دیگر و به سرعت رد کردن آنهایی که نمی اشتراک گذاشتن برخی از باورهای اصلی.

Match.com

Match.com دارای یک کلید استفاده بیش از همه دیگران (به جز برای آتش زنه): یک پایگاه داده بزرگ و تعداد زیادی از مردم ثبت شده است که از بیشترین اهمیت برای برنامه های آشنایی از این رو توصیه می شود. خود نرم افزار اجرا نیست بسیار خوب و همراه با گیج کننده پیام های خطا و راه بیش از حد اغلب. خدمات خود را, اما قطعا پر از انتخاب است و آن را اجازه می دهد تا شما را به کشف افراد نزدیک مشاهده و عکس های خود را و “چشمک” به صورت رایگان. مختلف وجود دارد حق بیمه ردیف برای کسانی که می خواهید برای دریافت بیشتر تاریخ های سریع تر.

دانلود در iOS

eHarmony

eHarmony بسیار دقیق تطبیق خدمات است که بهتر است مناسب برای کسانی که به دنبال یک دراز مدت چیزی. شما را وادار به پر کردن یک پرسشنامه که به کنکاش در شخصیت خود را به پیدا کردن بسیار دقیق مطابقت. این یک استارک تفاوت از آتش زنه و امثال و یک نفس هوای تازه برای کسانی که به دنبال بیشتر از ماده است.

Facebook, دوستیابی

Facebook, دوستیابی اعلام شد در ماه مه سال 2018 است و هنوز هم در حال توسعه است. این سرویس در دسترس است تنها در تعداد محدودی از کشورها و اگر چه Facebook, دوستیابی, راه اندازی بخشی در ایالات متحده در سال 2019 بسیاری از مردم هنوز هم نمی تواند به آن دسترسی داشته باشید. شما بازی را با مردم در عرض 100 متر محدوده و می توانید فیلتر کردن نتایج بر اساس محل و تعداد فرزند و مذهب و سن و یا ارتفاع. Facebook, دوستیابی دارای پتانسیل عظیم: بیش از 2 میلیارد نفر از مردم استفاده از Facebook و تمام الگوریتم های پیچیده که شبکه های اجتماعی استفاده می کند به انفجار شما را با تبلیغات می تواند کار شگفتی در صورت استفاده برای آشنایی با اهداف.

شروع

مقدار زیادی از ماهی

یکی دیگر از بسیار محبوب خدمات با سال سابقه, مقدار زیادی از ماهی تکامل یافته در جهات شبیه به آتش زنه با استفاده از یک ضربه تند وشدید زدن-بر اساس تطبیق سیستم و اجازه می دهد شما را به دیدن افرادی که در نزدیکی شما هستند. خود را برای بهبود مسابقات POF با استفاده از به اصطلاح رابطه شیمی پیش بینی است که عوامل مختلف شخصیتی از اعتماد به نفس به easygoingness بر اساس پاسخ های شما را در آزمون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر